ГоловнаОстанні новини27 Січня, 2021р.
 Версія для друку

Рятувальники Донеччини отримали сучасну основну та спеціальну пожежно-рятувальну техніку, обладнання та спорядження

Опубліковано: 27.01.2021, 07:55

26 січня у м. Краматорськ відбулася церемонія передачі основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки, спорядження та обладнання до Головного управління ДСНС України у Донецькій області. У заході взяли участь заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Ільченко, голова Донецької обласної державної адміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко, заступник голови Донецької обласної державної адміністрації  Вадим Філашкін, начальник ГУ ДСНС України у Донецькій області Олексій Мігрін, представник Дитячого Фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ).

Так, для своєчасного та належного здійснення заходів, пов’язаних із рятуванням людей та гасінням пожеж від ДСНС України до Головного управління були передані три пожежні автоцистерни на базі шасі МАЗ, що мають здатність вивозити до місця призначення по 8 тон води,  дві спеціальні аварійно-рятувальні машини легкого типу на базі шасі Ford Ranger; а також одна спеціальна аварійно-рятувальна машина середнього типу на базі шасі MAN. Основна та пожежно-рятувальна техніка буде розподілена між гарнізонами Маріуполя, Бахмута, Слов’янська, Лимана, Костянтинівки та смт Мангуш.

За рахунок субвенції від Донецької обласної державної адміністрації для Головного управління були придбані 73 комплекти спеціального одягу загальною вартістю 2,5 млн грн. Сертифікат на отримання спеціального одягу вручив голова Донецької обласної Державної адміністрації Павло Кириленко.

Крім того, від представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ), в рамках програми “Поліпшення рівного доступу до чистої питної води в уражених конфліктом районах та поліпшення практик підтримання гігієни у громадах, школах та медичних установах”, Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Донецькій області отримав  автоцистерну для перевезення питної води на базі шасі МАЗ.

За зразкове виконання посадових обов’язків, особисту ініціативу і самовідданість та високий професіоналізм під час виконання службових обов'язків, а також за  відвагу, мужність проявлені у ліквідації масштабних лісових пожеж рятувальникам вручили нагороди. 

Пізніше, цього ж дня на Донеччині відбулося засідання Колегії Головного управління ДСНС України у Донецькій області за результатами роботи за 2020 рік.

7369.jpg7368.jpg

7374.jpg7381.jpg

 


   
Останні новини
27 Лютого10:00 В НУЦЗУ тривають тренінги з екстремальної психологічної підготовки для майбутніх рятувальників
27 Лютого09:29 Львівська область: нагороджено переможців міського конкурсу етапу конкурсу на протипожежну тематику «Захистимо країну від лиха» у номінації «Малюнок»
27 Лютого09:03 Донецька область: рятувальники провели тактичні навчання на базі Дніпропетровської філії ПАТ «Укртелеком»
27 Лютого08:00 Увага! Попередження про сніголавинну небезпеку
27 Лютого08:00 Начальник Генерального Інспекторату з Надзвичайних Ситуацій Міністерства внутрішніх справ Республіки Молдова оглянув Мобільний госпіталь ДСНС
27 Лютого08:00 Увага! Попередження про підйом рівнів води
27 Лютого08:00 Рятувальники здійснюють регулярні тренування та тактико-спеціальні навчання, підвищуючи свою готовність до ліквідації різноманітних надзвичайних подій
27 Лютого08:00 Рятувальники закликають громадян не ризикувати здоров’ям під час походів у гори у період оголошення лавинної небезпеки!
27 Лютого08:00 Надзвичайники застерігають громадян від виходу на кригу водойм у зв'язку з підвищенням температурних показників та відлигою
26 Лютого17:15 Психологи Управління ДСНС в області вивчали соціально-психологічний клімат у колективі Навчально-методичного центру Кіровоградської області
26 Лютого17:13 Піротехніки ДСНС Луганщини вдосконалювали професійні навички
26 Лютого17:10 Запорізька область: рятувальники провели Урок безпеки для школярів
26 Лютого17:07 У Хмельницькому надзвичайники перевірили протипожежний стан в одній із шкіл-інтернатів
26 Лютого16:37 Рятувальники Донеччини відпрацювали порядок дій у разі виникнення пожежі у Великоновосілківському центрі первинної медико-санітарної допомоги
26 Лютого16:34 На Луганщині пройшли навчання «Використання гідравлічного та пневматичного аварійно-рятувального обладнання ТМ Weber Rescue»
Останні новини