ГоловнаОстанні новини27 Січня, 2021р.
 Версія для друку

У Головному управлінні Держслужби з надзвичайних ситуацій Херсонської області призначено нового керівника

Опубліковано: 27.01.2021, 07:55

У Головному управлінні Держслужби з надзвичайних ситуацій Херсонської області призначено нового керівника. Ним став Андрій Павленко, який до цього часу очолював 3-тій Державний пожежно-рятувальний загін м. Маріуполя Донецької області. 26 січня колективу його представив Перший заступник Голови ДСНС Олег Мельчуцький.

Олег Мельчуцький подякував попередньому керівникові обласного рятувального відомства Сергію Чорному за багаторічну плідну службу і звертаючись до новопризначеного керівника наголосив: «Потрібно з першого дня починати ефективно працювати, і пам’ятати, що головне у нашій роботі – це люди, ті, які безпосередньо стоять на варті безпеки населення і самі громадяни, які оцінюють роботу наших підрозділів. Особливо, коли рівень довіри населення до нашої Служби упродовж п’яти останніх років є найвищим у державі».  

Відповідно Перший заступник Голови Служби закликав особовий склад підтримати нового керівника, спільно і професійно виконувати свої обов’язки та визначені завдання.

Олег Мельчуцький також обговорив із присутніми у залі перспективи роботи у поточному році, проінформував про хід адміністративно-територіальної реформи, про грошове забезпечення особового складу, покращання матеріально-технічної бази.

Наприкінці вручив представникам особового складу відзнаки МВС України за сумлінне ставлення до виконання службового обов’язку, ініціативу та наполегливість та відзнаки ДСНС України за сумлінне виконання службового обов’язку, професіоналізм, сміливі дії, виявлені під час ліквідації надзвичайних ситуацій та рятування життя людей.

S1240187.JPG


   
Останні новини
27 Лютого10:00 В НУЦЗУ тривають тренінги з екстремальної психологічної підготовки для майбутніх рятувальників
27 Лютого09:29 Львівська область: нагороджено переможців міського конкурсу етапу конкурсу на протипожежну тематику «Захистимо країну від лиха» у номінації «Малюнок»
27 Лютого09:03 Донецька область: рятувальники провели тактичні навчання на базі Дніпропетровської філії ПАТ «Укртелеком»
27 Лютого08:00 Увага! Попередження про сніголавинну небезпеку
27 Лютого08:00 Начальник Генерального Інспекторату з Надзвичайних Ситуацій Міністерства внутрішніх справ Республіки Молдова оглянув Мобільний госпіталь ДСНС
27 Лютого08:00 Увага! Попередження про підйом рівнів води
27 Лютого08:00 Рятувальники здійснюють регулярні тренування та тактико-спеціальні навчання, підвищуючи свою готовність до ліквідації різноманітних надзвичайних подій
27 Лютого08:00 Рятувальники закликають громадян не ризикувати здоров’ям під час походів у гори у період оголошення лавинної небезпеки!
27 Лютого08:00 Надзвичайники застерігають громадян від виходу на кригу водойм у зв'язку з підвищенням температурних показників та відлигою
26 Лютого17:15 Психологи Управління ДСНС в області вивчали соціально-психологічний клімат у колективі Навчально-методичного центру Кіровоградської області
26 Лютого17:13 Піротехніки ДСНС Луганщини вдосконалювали професійні навички
26 Лютого17:10 Запорізька область: рятувальники провели Урок безпеки для школярів
26 Лютого17:07 У Хмельницькому надзвичайники перевірили протипожежний стан в одній із шкіл-інтернатів
26 Лютого16:37 Рятувальники Донеччини відпрацювали порядок дій у разі виникнення пожежі у Великоновосілківському центрі первинної медико-санітарної допомоги
26 Лютого16:34 На Луганщині пройшли навчання «Використання гідравлічного та пневматичного аварійно-рятувального обладнання ТМ Weber Rescue»
Останні новини