ГоловнаОстанні новини20 Січня, 2021р.
 Версія для друку

У Черкасах рятувальники здійснили профілактичний рейд серед рибалок

Опубліковано: 20.01.2021, 17:34

 

20 січня співробітники Управління ДСНС України у Черкаській області здійснили профілактичний рейд серед любителів зимової риболовлі. Учасники рейду вирушили на річку Дніпро, в районі розважального комплексу «Бочка», де зазвичай збирається найбільша кількість рибалок.

Спілкуючись із громадянами, співробітники Черкаського міськрайонного відділу Управління наголосили на небезпеці виходу на тонку кригу. Також рятувальники нагадали любителям підлідної риболовлі, що безпечний лід вважається той, що має товщину не менше 7 см.

Окрему увагу рибалок фахівці Служби порятунку звернули на засоби порятунку, зауваживши, що вирушаючи на кригу обов’язково мати із собою мотузку, довжиною не менше 15 метрів та довгу палицю.

Крім того, учасники рейду провели профілактичні бесіди з дітьми, що прогулювалися замерзлим Дніпром. Подібні заходи наразі проходять у всіх районах області.

1 (46).JPG

 

                                                               У ДСНС України у Черкаській області


   
Останні новини
27 Лютого10:00 В НУЦЗУ тривають тренінги з екстремальної психологічної підготовки для майбутніх рятувальників
27 Лютого09:29 Львівська область: нагороджено переможців міського конкурсу етапу конкурсу на протипожежну тематику «Захистимо країну від лиха» у номінації «Малюнок»
27 Лютого09:03 Донецька область: рятувальники провели тактичні навчання на базі Дніпропетровської філії ПАТ «Укртелеком»
27 Лютого08:00 Увага! Попередження про сніголавинну небезпеку
27 Лютого08:00 Начальник Генерального Інспекторату з Надзвичайних Ситуацій Міністерства внутрішніх справ Республіки Молдова оглянув Мобільний госпіталь ДСНС
27 Лютого08:00 Увага! Попередження про підйом рівнів води
27 Лютого08:00 Рятувальники здійснюють регулярні тренування та тактико-спеціальні навчання, підвищуючи свою готовність до ліквідації різноманітних надзвичайних подій
27 Лютого08:00 Рятувальники закликають громадян не ризикувати здоров’ям під час походів у гори у період оголошення лавинної небезпеки!
27 Лютого08:00 Надзвичайники застерігають громадян від виходу на кригу водойм у зв'язку з підвищенням температурних показників та відлигою
26 Лютого17:15 Психологи Управління ДСНС в області вивчали соціально-психологічний клімат у колективі Навчально-методичного центру Кіровоградської області
26 Лютого17:13 Піротехніки ДСНС Луганщини вдосконалювали професійні навички
26 Лютого17:10 Запорізька область: рятувальники провели Урок безпеки для школярів
26 Лютого17:07 У Хмельницькому надзвичайники перевірили протипожежний стан в одній із шкіл-інтернатів
26 Лютого16:37 Рятувальники Донеччини відпрацювали порядок дій у разі виникнення пожежі у Великоновосілківському центрі первинної медико-санітарної допомоги
26 Лютого16:34 На Луганщині пройшли навчання «Використання гідравлічного та пневматичного аварійно-рятувального обладнання ТМ Weber Rescue»
Останні новини