14-го січня фахівці відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій у місті Дніпро центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели бесіду серед населення на тему: «Пожежна безпека в побуті».
Співробітники Служби порятунку «101» нагадали мешканцям правила пожежної безпеки в побуті, дотримуючись яких можна убезпечити свої домівки. Вони, насамперед, радили не користуватись несправними електроприладами, не палити в ліжку, у разі виходу з приміщень не залишати увімкненими телевізори, праски, обігрівачі, не залишати дітей без нагляду та не дозволяти їм бавитися сірниками, запальничками та іншими небезпечними побутовими предметами, бути вкрай обережними з вогнем під час розпалювання печей, та нагадали про заборону використання несертифікованих електрообігрівачів.
Наприкінці бесіди надзвичайники нагадали про небезпеку виходу на кригу та навели декілька трагічних прикладів. Також повторили номери телефонів екстрених служб. Просили містян щоб у разі виникнення пожежі негайно викликали рятувальників за номером телефону «101», адже кожна хвилина у цій ситуації має вирішальне значення!
ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області