ГоловнаОстанні новини1 Грудня, 2020р.
 Версія для друку

У Вищому професійному училищі ЛДУ БЖД відкрили новий тренажер “Вогневий модуль”

Опубліковано: 01.12.2020, 12:20

У Вищому професійному училищі ЛДУ БЖД (м. Вінниця), за сприяння Головної школи пожежної служби, м. Варшава (Республіка Польща) реалізовано проєкт Міністерства закордонних справ Республіки Польща «Польська допомога» під назвою: «Регіональні тренінгові центри порятунку – підтримка системи підготовки державної пожежної охорони та професійних аварійних служб в Україні»

1 грудня в училищі відбулось відкриття вогневого тренажеру “Вогневий модуль”.

В урочистих заходах взяли участь Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Дамян Цярціньскі, керівництво училища та облуправління ДСНС, а також представники громадських організацій та навчальних закладів міста.

Програму підготовки у тренажері «Вогневий модуль» за напрямом гасіння внутрішніх пожеж опрацьовано спільно з Головною школою пожежної служби м. Варшава (Республіка Польща) в рамках реалізації проекту «Регіональні Центри Рятувальної Підготовки – підтримка системи підготовки добровільної пожежної охорони та професійної рятувальної служби в Україні».

Велику допомогу в реалізації даного проєкту надали координатор проєкту Войцех Ярош, представник Головної школи пожежної служби м. Варшава Рафал Матушкевич та ректор університету Мирослав Коваль, за що їм висловлює подяку весь колектив училища.

Тепер курсанти та студенти училища під час проведення практичних занять на вогневому тренажері матимуть можливість безпосередньо бачити процес розвитку пожежі у приміщенні, а також визначати, яким чином оперативні дії впливатимуть на розвиток і середовище пожежі, відпрацьовуватимуть елементи проведення розвідки пожежі, в тому числі – з використанням тепловізора, прийоми роботи з комбінованими пожежними стволами та керування газовими потоками.

sayt_01122020_8.JPGsayt_01122020_1.jpg

 


   
Останні новини
21 Січня12:39 Увага! Попередження про сніголавинну небезпеку
21 Січня11:29 Фахівці Служби порятунку Волині закликали громадян не виходити на кригу товщина і міцність якої вам невідомі
21 Січня11:15 Івано-Франківська область: Рятувальники Прикарпаття провели навчання
21 Січня10:24 Хмельницька область: у Нетішині рятувальники закликали містян бути обережними на льоду
21 Січня09:51 Надзвичайники Львівщини нагадують правила пожежної безпеки помешкань
21 Січня09:48 Донецька область: рятувальники нагадують правила поведінки на зимових водоймах
21 Січня09:30 Рятувальники закликають громадян не ризикувати життям, вирушаючи у туристичні походи за несприятливих погодних умов
21 Січня08:25 В Україні продовжують роботу пункти обігріву для населення
21 Січня08:12 Порушення правил пожежної безпеки призводить до смертельних випадків та травмування громадян під час пожеж!
20 Січня17:42 Донецька область: для того щоб громадяни не отримали травм від невідомих знахідок, рятувальники надали корисні рекомендації
20 Січня17:34 У Черкасах рятувальники здійснили профілактичний рейд серед рибалок
20 Січня16:52 Автопарк рятувальників Вінниччини знову поповнився сучасною технікою (ВІДЕО)
20 Січня16:19 Херсонщина: рятувальники на водоймах проводять роз’яснювальну роботу із залученням представників ЗМІ
20 Січня16:09 Івано-Франківська область: рятувальники застерегли мешканців краю від нехтування правилами пожежної безпеки у побуті
20 Січня15:41 Одеська область: рятувальники провели інструктаж для працівників суду
Останні новини