ГоловнаОстанні новини26 Листопада, 2020р.
 Версія для друку

В ДСНС відбулась відеоконференція з представниками проєкту “Програма PPRD East IIІ”

Опубліковано: 26.11.2020, 07:56

25 листопада в ДСНС відбулась ввідна відеоконференція, під час якої представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій мали можливість визначити й обговорити з представниками проєкту Європейського СоюзуПрограма PPRD East IIІосновні національні пріоритети в рамках реалізації Програми ЄС з попередження, готовності та реагування на катастрофи природного та техногенного характеру країн Східного партнерства.

Відтак, в рамках співпраці ДСНС України і Генерального Директорату ЄС з надзвичайних ситуацій та гуманіторної допомоги, розпочалася третя фаза PPRD East.

Під час заходу заступник начальника Управління європейської інтеграції та міжнародного співробітництва ДСНС України Назар Боришкевич презентував іноземним партнерам напрямки діяльності української Служби порятунку та представив основні досягнення реалізації другої фази Програми ЄС.

Він зазначив, що міжнародний обмін досвідом у сфері управління ризиками катастроф є надзвичайно важливим для Служби.

Водночас європейською стороною, яку представили головним чином директорка Програми ЄС Маріель Петерсон, керівниця команди експертів Магда Степанян та інші, було презентовано робочі пакети даної Програми та сформовано основні цілі PPRD East IIІ.

У підсумку, сторони домовилися до кінця поточного року визначити головні напрямки діяльності та шляхи реалізації третьої фази Програми щодо попередження, готовності та реагування на надзвичайні ситуації природного та техногенного характеру для країн Східного партнерства ЄС аби надалі ефективно її впроваджувати. 

Довідково: ДСНС України є головним бенефіціаром Проекту ЄС, метою якого є посилення та розвиток спроможності країн-учасниць Східного партнерства у сфері цивільного захисту шляхом залучення експертної та технічної підтримки ЄС. Проект спрямований на сприяння розвитку у країн-партнерів потенціалу цивільного захисту для запобігання стихійному лиху, забезпечення готовності і реагування держав-партнерів, поступового наближення до механізму цивільного захисту ЄС та одночасного поліпшення співпраці між ними.

6N4A8264.jpg6N4A8281.jpg

 

 


   
Останні новини
17 Січня13:33 Ужгородські рятувальники нагадували краянам як безпечно купатись на Водохреща
17 Січня12:26 Миколаївська область: дорогами області продовжують працювати мобільні групи
17 Січня12:25 Хмельницька область: рятувальники нагадують правила пожежної безпеки в храмах під час святкування Водохреща
17 Січня09:57 На Донеччині рятувальники відпрацювали порядок дій у разі порятунку людини, яка провалилась під лід
17 Січня09:37 Івано Франківська область: рятувальники забезпечують пожежну безпеку підчас виборчого процесу
17 Січня08:41 В Україні продовжують роботу пункти обігріву для населення
17 Січня08:28 Попередження про посилення льодових явищ на водоймах України
17 Січня08:26 Увага! Попередження про сніголавинну небезпеку
16 Січня17:14 Маріупольські рятувальники відпрацювали порядок дій у разі порятунку людини, яка провалилась під лід
16 Січня16:23 Рятувальники Прикарпаття провели масово-роз’яснювальну роботу
16 Січня15:32 Івано-Франківська область: рятувальники нагадали громадянам основні правила при знаходженні на вулиці у морозну погоду
16 Січня15:30 Івано-Франківська область: Рятувальники провели профілактичний захід з метою попередження нещасних випадків на водоймах
16 Січня14:15 На Херсонщині до початку Водохреща рятувальники проводять обстеження церков
16 Січня12:56 Кіровоградська область: рятувальники провели роз’яснювальну роботу з мешканцями смт Добровеличківка та Новгородка
16 Січня12:54 Рятувальники ДСНС слідкуватимуть за безпекою водохрещенських купань
Останні новини