ГоловнаОстанні новини4 Листопада, 2020р.
 Версія для друку

Рятувальники здійснюють регулярні тренування, підвищуючи свою готовність до ліквідації різноманітних надзвичайних подій

Опубліковано: 04.11.2020, 08:06

Щодня в Україні рятувальники проводять комплексну роботу щодо попередження виникнення різного роду надзвичайних ситуацій, а також перевіряють готовність підрозділів до дій за призначенням. Важливу роль у системі підготовки до ліквідації різноманітних надзвичайних подій відіграють тактико-спеціальні навчання, тренування та практичні заняття, під час яких фахівці ДСНС відпрацьовують питання взаємодії, загальної злагодженості та оперативності під час виконання своєї роботи.

Так, станом на  3 листопада, від початку року в Україні сталось 95 класифікованих надзвичайних ситуацій, з них 35 — техногенного характеру, 55 — природного і 5 — соціального. Аби мінімізувати кількість та наслідки таких ситуацій, фахівці ДСНС працюють над удосконаленням власних професійних навичок.

Так, 2 листопада, у Дніпропетровській області рятувальники провели тактико-спеціальне навчання на об’єкті енергетики - Дніпропетровській РЕЦ. За задумом навчання, аварія виникла в трансформаторі з послідуючим загорянням та викидом мастила. По прибуттю на місце умовної пожежі, надзвичайники розмістили сили та засоби, провели розвідку та повне оперативне розгортання з подачею двох стволів PROTEK для локалізації та подальшої ліквідації умовної пожежі.

Раніше, 29 жовтня, у Черкасах рятувальники тренувалися гасити пожежу повітряного судна на території комунального підприємства «Аеропорт Черкаси». За легендою, на злітну смугу здійснив аварійну посадку літак, у якого під час польоту відмовив лівий двигун. Під час події на борту повітряного судна знаходилося 100 пасажирів та 4 члени екіпажу. За результатами проведених навчань, робота пожежно-рятувальних підрозділів оцінена керівництвом як злагоджена та професійна.

На Закарпатті рятувальники активно готуються до зимового туристичного сезону. Зокрема, 29 жовтня на території гірськолижного курорту “Драгобрат”, відбувся виїзний семінар з питань підготовки до зимового туристичного сезону та безпеки відпочивальників. Після семінару, відбулися тренування гірських рятувальників. Були відпрацьовані навички по евакуації потерпілих з крісельного витягу при його аварійній зупинці, евакуації людей із гірськолижних схилів, пошуку потерпілих у лавинах в гірській місцевості та надання невідкладної допомоги постраждалим.

А в Луганській області рятувальники, окрім власних тренувань з тематики гасіння пожеж в автотранспорті, провели навчально-практичний тренінг для співробітників Управління патрульної поліції. Працівники ДСНС на практиці відпрацювали з поліцейськими навички користування первинними засобами пожежогасіння під час гасіння займань в автомобілях.

Своєю чергою, у Дніпрі, 30 жовтня, рятувальники, у формі змагань серед ланок ГДЗС, вдосконалювали свої професійні здібності щодо роботи у задимлених приміщеннях під час гасіння пожеж, ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків, і головне, рятування людей.

Такі заходи є надзвичайно важливими, адже дозволяють відпрацювати дії служб цивільного захисту при надзвичайних подіях. Подібні навчання проводяться надзвичайниками постійно для вдосконалення практичних дій, підвищення кваліфікації у проведенні рятувальних та інших невідкладних робіт та триватимуть надалі.

ФОТОАЛЬБОМ

DSCF6310 копия (2).jpgDSCF6419 копия.jpg

6837.jpgIMG_9737 (1).jpg

изображение_viber_2020-10-28_12-45-04.jpg

 


   
Останні новини
16 Вересня12:27 Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації
16 Вересня12:16 Кіровоградська область: рятувальники закликають громадян повсякчас дотримуватись правил безпеки
16 Вересня12:02 На Кіровоградщині рятувальники та поліцейські провели спільну акцію «Відкрий шлях для порятунку!» в рамках місячника безпеки дорожнього руху
16 Вересня11:55 Луганська область: рятувальники провели акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»
16 Вересня10:08 На Сумщині рятувальники разом з поліцейськими навчають школярів життєво важливим правилам безпеки
16 Вересня09:32 Чернівці: визначено найсильніших пожежних-рятувальників області
16 Вересня09:30 Рятувальники просять не ігнорувати правила пожежної безпеки у побуті!
16 Вересня09:09 На Луганщині до професійного свята рятувальників пройшов конкурс дитячої творчості
16 Вересня08:58 ДСНС закликає громадян дотримуватись правил безпеки під час походу у гори
16 Вересня08:00 В українських закладах освіти проходять інтерактивні уроки в рамках акції «День з поліцейським та рятівником»
16 Вересня07:58 Увага! Попередження про пожежну небезпеку
15 Вересня17:44 Хмельницькі надзвичайники продовжують долучатися до інтерактивного заходу «День з поліцейським та рятівником»
15 Вересня17:38 Житомирська область: рятувальники спільно з правоохоронцями продовжують проводити інтерактивні уроки безпеки для підростаючого покоління
15 Вересня17:34 м. Львів: рятувальники та поліцейські провели інтерактивний урок для ліцеїстів
15 Вересня17:29 У Києві рятувальники спільно з поліцейськими у закладах освіти проводять інтерактивні заняття
Останні новини