ГоловнаОстанні новини29 Жовтня, 2020р.
 Версія для друку

Вогнеборці здійснюють регулярні тренування та тактико-спеціальні навчання, підвищуючи свою готовність до ліквідації різноманітних надзвичайних подій

Опубліковано: 29.10.2020, 08:15

Тактико-спеціальні навчання, тренування та практичні заняття займають важливе місце у діяльності Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Неможливо передбачити, де та за яких обставин виникне наступна пожежа або інша надзвичайна подія.

Тому, щоб бути постійно готовими оперативно реагувати на будь-які виклики, вогнеборці регулярно проводять комплексну роботу, спрямовану на підвищення своєї професійної майстерності. Крім того, тренування мають на меті в умовах екстреної ситуації відпрацювати спільні дії разом з іншими екстреними службами та працівниками об'єктів.

Вже з початку цього тижня надзвичайники проводили протипожежні тренування та ліквідовували умовні пожежі.

Зокрема, 27 жовтня, у Волинській області на базі Камінь-Каширського лісового господарства відбулись тактико-спеціальні навчання з гасіння умовної лісової пожежі за участі рятувальників м. Каменя-Каширського та працівників лісового господарства.

За легендою, осередок загоряння виявив майстер лісу під час патрулювання і викликав державну лісову охорону. До місця пожежі прибули працівники лісгоспу. Погодні умови сприяли швидкому розповсюдженню вогню, тому працівники лісгоспу, зважаючи, що самотужки впоратися із загоранням не вдасться, викликали Службу 101.

Учасники навчань відпрацювали тактику гасіння лісових пожеж із використанням усіх наявних засобів. Загалом до навчань було залучено 5 одиниць техніки, працювали 6 рятувальників та 12 співробітників лісового господарства.

А у м. Харків того ж дня надзвичайники взяли участь в об’єктових протипожежних тренуваннях в одному із торгівельних центрів.

За легендою, в торгівельному залі внаслідок короткого замкнення електромережі сталось загоряння стелажів з паперами, що спричинило сильне задимлення. Існувала загроза розповсюдження вогню по всій площі закладу. За сигналом «Тривога» обслуговуючий персонал провів евакуацію відвідувачів та працівників гіпермаркету, при цьому була задіяна система оповіщення та спрацювала пожежна сигналізація. На місце події приїхали пожежно-рятувальні підрозділи. Вони провели навчальне розгортання та розвідку, під час якої відшукали одного потерпілого та евакуювали його з умовно задимленої зони.

Після практичної частини, фахівці Служби порятунку проаналізували дії персоналу ТЦ і вказали на виявлені недоліки. Потім ДСНСники провели майстер-клас щодо використання первинних засобів пожежогасіння та нагадали про важливість дотримання правил пожежної безпеки.

Подібні навчання проводяться надзвичайниками постійно для вдосконалення практичних дій, підвищення кваліфікації у проведенні рятувальних та інших невідкладних робіт та триватимуть надалі.

2.jpg1.jpg271020-17.JPG271020-18.JPG

 


   
Останні новини
2 Грудня18:28 Івано-Франківська область: рятувальники Прикарпаття продовжують проводити інформаційно-роз’яснювальні роботи з населенням
2 Грудня14:14 Івано-Франківська область: рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу в Івано-Франківському територіальному центрі соціального обслуговування та надання соціальних послуг
2 Грудня13:53 Дніпропетровська область: фахівці ДСНС, разом із волонтерами, навчали громадян правилам пожежної безпеки
2 Грудня13:27 На Донеччині рятувальники розповіли громадянам як безпечно прикрасити оселю перед новорічними святами
2 Грудня12:05 Черкаська область: відбулася презентація календаря на 2021 рік «Черкаси – дружнє місто для тварин»
2 Грудня11:45 Херсонщина: рятувальники Нижньосірогозького району провели рейд серед населення
2 Грудня11:25 Херсонська область: Служба 101 постійно вживає профілактичні заходи із запобігання поширенню коронавірусної інфекції
2 Грудня10:24 На Донеччині рятувальники продовжують здійснювати комплекс протиепідемічних заходів
2 Грудня09:59 Вогнеборці здійснюють рейди житловим сектором та закликають громадян дотримуватися правил безпеки у побуті!
2 Грудня08:00 Рятувальники проводять протиепідемічні заходи з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції
2 Грудня08:00 Попередження про ожеледицю в Україні
1 Грудня16:55 Івано-Франківська область: рятувальники Прикарпаття проводять різноманітні активності в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
1 Грудня16:32 Рятувальники Луганщини наголошують: лише виконання елементарних правил пожежної безпеки у побуті збереже ваше життя та майно від вогню!
1 Грудня15:40 Волинська область: рятувальники провели пожежно-профілактичний рейд по житловому секторі
1 Грудня14:56 Рятувальники привітали волонтерів кіровоградського осередку Червоного Хреста з прийдешнім Міжнародним днем волонтера
Останні новини