ГоловнаОстанні новини29 Жовтня, 2020р.
 Версія для друку

Вогнеборці здійснюють регулярні тренування та тактико-спеціальні навчання, підвищуючи свою готовність до ліквідації різноманітних надзвичайних подій

Опубліковано: 29.10.2020, 08:15

Тактико-спеціальні навчання, тренування та практичні заняття займають важливе місце у діяльності Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Неможливо передбачити, де та за яких обставин виникне наступна пожежа або інша надзвичайна подія.

Тому, щоб бути постійно готовими оперативно реагувати на будь-які виклики, вогнеборці регулярно проводять комплексну роботу, спрямовану на підвищення своєї професійної майстерності. Крім того, тренування мають на меті в умовах екстреної ситуації відпрацювати спільні дії разом з іншими екстреними службами та працівниками об'єктів.

Вже з початку цього тижня надзвичайники проводили протипожежні тренування та ліквідовували умовні пожежі.

Зокрема, 27 жовтня, у Волинській області на базі Камінь-Каширського лісового господарства відбулись тактико-спеціальні навчання з гасіння умовної лісової пожежі за участі рятувальників м. Каменя-Каширського та працівників лісового господарства.

За легендою, осередок загоряння виявив майстер лісу під час патрулювання і викликав державну лісову охорону. До місця пожежі прибули працівники лісгоспу. Погодні умови сприяли швидкому розповсюдженню вогню, тому працівники лісгоспу, зважаючи, що самотужки впоратися із загоранням не вдасться, викликали Службу 101.

Учасники навчань відпрацювали тактику гасіння лісових пожеж із використанням усіх наявних засобів. Загалом до навчань було залучено 5 одиниць техніки, працювали 6 рятувальників та 12 співробітників лісового господарства.

А у м. Харків того ж дня надзвичайники взяли участь в об’єктових протипожежних тренуваннях в одному із торгівельних центрів.

За легендою, в торгівельному залі внаслідок короткого замкнення електромережі сталось загоряння стелажів з паперами, що спричинило сильне задимлення. Існувала загроза розповсюдження вогню по всій площі закладу. За сигналом «Тривога» обслуговуючий персонал провів евакуацію відвідувачів та працівників гіпермаркету, при цьому була задіяна система оповіщення та спрацювала пожежна сигналізація. На місце події приїхали пожежно-рятувальні підрозділи. Вони провели навчальне розгортання та розвідку, під час якої відшукали одного потерпілого та евакуювали його з умовно задимленої зони.

Після практичної частини, фахівці Служби порятунку проаналізували дії персоналу ТЦ і вказали на виявлені недоліки. Потім ДСНСники провели майстер-клас щодо використання первинних засобів пожежогасіння та нагадали про важливість дотримання правил пожежної безпеки.

Подібні навчання проводяться надзвичайниками постійно для вдосконалення практичних дій, підвищення кваліфікації у проведенні рятувальних та інших невідкладних робіт та триватимуть надалі.

2.jpg1.jpg271020-17.JPG271020-18.JPG

 


   
Останні новини
4 Серпня19:43 м. Запоріжжя: День безпеки для молодшого покоління
4 Серпня18:41 Донецька область: рятувальники спільно з волонтерами вчили громадян як діяти у разі нещасного випадку на воді
4 Серпня18:11 Луганщина: рятувальники смт Мілове роз’яснили мешканцям, як поводитися при виявленні підозрілих предметів
4 Серпня17:56 Дніпропетровська область: співробітники Служби порятунку міста Нікополь провели рейд
4 Серпня17:54 Дбати про збереження довкілля, власного житла і майна від пожеж закликали громадян рятувальники Кіровоградщини
4 Серпня17:40 м. Чернівці: до вихованців дитсадка завітали рятувальники
4 Серпня17:38 Черкаська область: рятувальники завітали до дитячого табору
4 Серпня17:35 Чернівецька область: рятувальники нагадали громадянам правила пожежної безпеки на природі
4 Серпня17:33 Прикарпатські рятувальники проводять профілактичні рейди
4 Серпня16:27 Представниками Міжнародного комітету Червоного Хреста було проведено тренінг для співробітників ДСНС
4 Серпня16:05 Черкащина: фахівці Служби порятунку провели профілактичний рейд
4 Серпня15:42 Кропивницькі рятувальники провели профілактичне відпрацювання місцевих водойм
4 Серпня15:38 Чернігівські рятувальники дбають про забезпечення пожежної безпеки під час збиральної компанії
4 Серпня14:18 Діти завітали до рятувальників Луганщини
4 Серпня14:09 Увага! Попередження про небезпечні метеорологічні явища
Останні новини