ГоловнаОстанні новини29 Вересня, 2020р.
 Версія для друку

Рятувальники ДСНС беруть участь у практичних тренуваннях для ефективної боротьби із різного роду надзвичайними подіями

Опубліковано: 29.09.2020, 08:00

Бути готовими протистояти будь-яким загрозам рятувальникам допомагають постійні тренування та відпрацювання взаємодії між всіма екстреними службами, які дбають про безпеку громадян та захищають територію України. Тож, фахівці ДСНС регулярно беруть участь у командно-штабних, тактико-спеціальних навчаннях та тренуваннях, в ході яких відпрацьовуються заходи під час ліквідації різного роду надзвичайних подій.

Так, 22 вересня у Вінниці, в приміщенні підприємства Південно-Західної енергетичної системи рятувальники провели тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної пожежі. За тактичним задумом, в одному із кабінетів на третьому поверсі адміністративної будівлі, внаслідок порушення правил пожежної безпеки виникла пожежа, а також існувала загроза поширення полум’я.

У Кропивницькому вогнеборці тренувались в екстремальних умовах на вогневій смузі психологічної підготовки. Участь у заняттях взяли рятувальники 1-го Державного пожежно-рятувального загону, аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС в Кіровоградській області, Компаніївського, Бобринецького та Новоукраїнського пожежно-рятувальних підрозділів.

Водночас, співробітники Головного управління ДСНС у Миколаївській області продовжують проводити тактико-спеціальні навчання на об’єктах, на яких розташовуватимуться виборчі дільниці. Цього тижня у тренуваннях взяв участь особовий склад державних пожежно-рятувальних частин у Баштанському, Веселинівському, Березнегуватському районах.

24 вересня у смт Любешів Волинської області відбулись комплексні тактико-спеціальні навчання з ліквідації пожежі на найбільшому в районі автозаправному комплексі. Фахівці цивільного захисту спільно з персоналом АЗС відпрацювали порядок дій на випадок пожежі.

Цього ж дня в одній із загальноосвітніх шкіл міста Нетішин Хмельницької області також відбулося тактико-спеціальне навчання з гасіння умовної пожежі. Мета заходу — перевірка готовності, відпрацювання взаємодії та вдосконалення навичок і практичних дій рятувальників та спеціалізованих служб міста з ліквідації надзвичайних ситуацій.

У свою чергу, у Сєвєродонецьку пройшли тактико-спеціальні навчання з відпрацювання спільних дій представників силових структур щодо належної охорони судів, органів та установ системи правосуддя, підтримання громадського порядку в судах, забезпечення безпеки учасників судового процесу, тощо. В навчаннях, що проходили у приміщенні та на прилеглій території Луганського окружного адміністративного суду, взяли участь рятувальники 12-ї пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС у Луганській області.

Крім того, в період з 21 по 23 вересня у навчальному пункті підготовки гірських рятувальників 2 Спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (Львівська область) відбулися виїзні практичні навчання з пошуку та порятунку потерпілих в гірській місцевості та тренування на скельному рельєфі. Під час навчання були відпрацьовані питання пересування гірських рятувальників по скельному рельєфу вільним лазанням та підйом вертикальними перилами. Також в ході навчань відпрацьовувались спуски з потерпілими скельними ділянками різними способами.

Загалом, заходи з відпрацювання практичних навичок боротьби із небезпечними ситуаціями проходять в усіх підрозділах Служби.

 


   
Останні новини
21 Жовтня17:29 Донецька область: рятувальники закликають громадян не забувати про заходи мінної безпеки
21 Жовтня17:26 Волинська область: рятувальники провели профілактичні бесіди з мешканцями села Видраниця
21 Жовтня17:16 Дніпропетровська область: фахівці Служби порятунку спілкуються з населенням аби попередити пожежі у побуті
21 Жовтня17:12 Івано-Франківська область: рогатинські рятувальники провели профілактичне відпрацювання, в ході якого нагадували правила пожежної безпеки при користуванні нагрівальними приладами
21 Жовтня16:25 Дніпропетровська область: проведено інформаційно - роз’яснювальну роботу щодо правил безпечної поведінки в екосистемах
21 Жовтня16:00 З підпорядкованими підрозділами У ДСНС у Кіровоградській області проводяться відеоінструктажі щодо забезпечення безпеки під час місцевих виборів
21 Жовтня15:57 Пожежно-рятувальний підрозділ Кіровоградської області провів дезінфекцію житлового сектора
21 Жовтня15:43 Івано-Франківська область: Рятувальники провели для малят пізнавальний урок безпеки життєдіяльності.
21 Жовтня14:09 З 21 жовтня по 1 листопада МВС переходить на посилений варіант несення служби
21 Жовтня14:00 На Луганщині під головуванням Миколи Ільченка відбулось обговорення результатів роботи підрозділів області за 9 місяців 2020 року
21 Жовтня13:51 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
21 Жовтня13:27 Курсантка НУЦЗУ стала стипендіаткою на отримання стипендії Харківського міського голови “Обдарованість”
21 Жовтня12:12 Дніпропетровська область: вогнеборці разом із співробітниками Національної поліції нагадали населенню правила безпеки життєдіяльності
21 Жовтня11:50 Волинська область: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання у Любешівському ліцеї
21 Жовтня11:47 Рятувальники Донеччини наголошують: «Дотримання елементарних правил безпеки рятує життя!»
Останні новини