ГоловнаОстанні новини13 Липня, 2020р.
 Версія для друку

м. Дніпро: проведено заходи з організації проходження технологічної практики курсантами ВПУ ЛДУ БЖД

Опубліковано: 13.07.2020, 10:29

13 липня в залі засідань Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області проведено заходи з організації проходження технологічної практики курсантами 2-го курсу Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності України.

За час проходження практики, курсанти повинні закріпити знання та оволодіти навичками за програмами підготовки командира відділення оперативно-рятувальної служби цивільного захисту в підрозділах Головного управління.

Під час заходу проведено вступний інструктаж з охорони праці та вхідний контроль теоретичних знань практикантів, розподілено їх по підрозділам області, в яких вони проходитимуть практику, а також підготовлено низку відповідних організаційних документів.

Також, керівництвом Головного управління  було проведено з практикантами бесіду з питань дотримання законності та підтримання високого рівня службової дисципліни під час проходження практики та у побуті, а також дотримання протиепідеміологічних заходів встановлених в Україні та області.

IMG_6974.JPG

ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області


   
Останні новини
14 Серпня17:30 м. Хмельницький: рятувальники разом із працівниками суду відпрацювали спільні дії під час виникнення пожежі
14 Серпня17:20 Черкаська область: рятувальники разом із лісниками вдосконалювали навички з гасіння лісових пожеж
14 Серпня16:14 Дніпропетровська область: проведено заняття школи підвищення оперативної майстерності для рятувальників Дніпровської оперативної зони (ВІДЕО)
14 Серпня15:47 Львівська область: рятувальники щодня проводять профілактичні відпрацювання населених пунктів
14 Серпня15:40 Бійці пожежно-рятувальних підрозділів Кіровоградщини допомагають місцевій владі протистояти поширенню COVID-19
14 Серпня14:12 Луганська область: рятувальники нагадали громадянам правила поведінки у природних екосистемах
14 Серпня14:10 Волинська область: трьох нічних паліїв виявили рятувальники з екологом у Володимир-Волинському районі. Вони понесуть адміністративну відповідальність за свої дії.
14 Серпня14:00 Київська область: проведено тактико-спеціальні навчання з гасіння умовної пожежі
14 Серпня12:24 Рятувальники здійснюють протиепідемічні заходи з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції
14 Серпня12:18 Напередодні вихідних днів рятувальники Кіровоградщини застерігають громадян щодо небезпек відкритих водойм
14 Серпня11:29 На Донеччині рятувальники-верхолази провели ситуаційне заняття з порятунку умовних потерпілих з висоти (ВІДЕО)
14 Серпня11:21 На Донеччині рятувальники нагадали громадянам порядок дій та правила поведінки під час пожежі
14 Серпня11:18 Івано-Франківська область: рятувальники провели профілактичні бесіди з мешканцями району щодо дотримання протиепідемічних заходів
14 Серпня10:10 Вогнеборці країни дбають про збереження врожаю під час зернозбиральної кампанії
14 Серпня10:07 Івано-Франківська область: рожнятівські рятувальники нагадали мешканцям краю правила поведінки на воді
Останні новини