ГоловнаОстанні новини2 Липня, 2020р.
 Версія для друку

У Києві відбулися спільні навчання рятувальників столиці щодо ліквідації лісових пожеж ( ВІДЕО)

Опубліковано: 02.07.2020, 17:40

2 липня у Києві на базі КП «Лісопаркове господарство «Конча-Заспа» під керівництвом заступника голови Київської міської державної адміністрації Петра Пантелеєва відбулися тактико-спеціальні навчання щодо відпрацювання спільних дій при ліквідації пожеж в екосистемах.

Участь у навчаннях брали рятувальники Головного управління ДСНС України у м. Києві, рятувальники Київської служби порятунку, представники комунального підприємства «Лісопаркове господарство «Конча Заспа», навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва, Національного природного парку «Голосіївський», Київської міської організації Товариства Червоного Хреста України, представники екологічної лабораторії, а також управління патрульної поліції міста Києва.

У зв'язку із підвищенням середньодобових температурних показників повітря підвищується і кількість виїздів на ліквідацію пожеж в екосистемах. Лише з початку 2020 року підрозділами Головного управління ДСНС України у м. Києві здійснено 334 виїзди на ліквідацію пожеж в екосистемах на загальній на площі 133,8 Га. 

Метою проведення таких навчань є перевірка готовності лісопаркового господарства до ліквідації пожеж в лісопаркових зонах, а також злагодженості дій інших служб під час гасіння масштабних пожеж в екосистемах.

Відповідно до задуму навчань, пішим патрулем лісопаркового господарства було виявлено та затримано порушників, які здійснили розведення багаття у необладнаному для цього місці. Патрулем було викликано пожежне відділення КП «Лісопаркове господарство «Конча-Заспа» та наряд поліції, якому було передано порушників.

Під час другої вввідної відпрацбовувались дії щодо «Виявлення осередку пожежі за допомогою системи раннього виявлення пожеж (відеоспостереження). Черговим спостерігачем було виявлено займання лісу в одному з кварталів Конча-Заспівського лісництва. Інтенсивність розповсюдження вогню була значно посилена сильним поривчастим вітром. Було прийнято рішення щодо оповіщення та залучення додаткових сил та засобів протипожежних підрозділів міста. З метою координації дій з ліквідації лісової пожежі, створено оперативний штаб гасіння пожежі. 

Аби запобігти розповсюдженню вогню на більшу площу, працівниками комунального підприємства «Лісопаркове господарство «Конча Заспа» відпрацьовувалися заходи щодо локалізації пожежі шляхом оборювання території трактором. Після чого, пожежними підрозділами ДСНС України та Київської служби порятунку «КАРС» було проведено бойове розгортання для подачі води, для гасіння умовної лісової пожежі та незначних осередків горіння.

У результаті злагоджених та професійних дій усіх учасників навчань, займання було успішно ліквідоване. Екологічна лабораторія проводила заміри повітря на перевищення продуктів горіння.

У навчаннях брали участь понад 50 осіб особового складу рятувальних служб та 15 одиниць пожежної та аварійно-рятувальної техніки.

 

29.jpg30.jpg

                     

 

 

ГУ ДСНС України у м. Києві 


   
Останні новини
14 Серпня17:30 м. Хмельницький: рятувальники разом із працівниками суду відпрацювали спільні дії під час виникнення пожежі
14 Серпня17:20 Черкаська область: рятувальники разом із лісниками вдосконалювали навички з гасіння лісових пожеж
14 Серпня16:14 Дніпропетровська область: проведено заняття школи підвищення оперативної майстерності для рятувальників Дніпровської оперативної зони (ВІДЕО)
14 Серпня15:47 Львівська область: рятувальники щодня проводять профілактичні відпрацювання населених пунктів
14 Серпня15:40 Бійці пожежно-рятувальних підрозділів Кіровоградщини допомагають місцевій владі протистояти поширенню COVID-19
14 Серпня14:12 Луганська область: рятувальники нагадали громадянам правила поведінки у природних екосистемах
14 Серпня14:10 Волинська область: трьох нічних паліїв виявили рятувальники з екологом у Володимир-Волинському районі. Вони понесуть адміністративну відповідальність за свої дії.
14 Серпня14:00 Київська область: проведено тактико-спеціальні навчання з гасіння умовної пожежі
14 Серпня12:24 Рятувальники здійснюють протиепідемічні заходи з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції
14 Серпня12:18 Напередодні вихідних днів рятувальники Кіровоградщини застерігають громадян щодо небезпек відкритих водойм
14 Серпня11:29 На Донеччині рятувальники-верхолази провели ситуаційне заняття з порятунку умовних потерпілих з висоти (ВІДЕО)
14 Серпня11:21 На Донеччині рятувальники нагадали громадянам порядок дій та правила поведінки під час пожежі
14 Серпня11:18 Івано-Франківська область: рятувальники провели профілактичні бесіди з мешканцями району щодо дотримання протиепідемічних заходів
14 Серпня10:10 Вогнеборці країни дбають про збереження врожаю під час зернозбиральної кампанії
14 Серпня10:07 Івано-Франківська область: рожнятівські рятувальники нагадали мешканцям краю правила поведінки на воді
Останні новини