ГоловнаОстанні новини26 Березня, 2020р.
 Версія для друку

Черкаська область: в Управлінні ДСНС запроваджено цілодобовий телефон екстреної психологічної допомоги

Опубліковано: 26.03.2020, 17:05

Пандемія коронавірусу торкнулася базової потреби кожної людини, - потреби в безпеці.

Сьогодні, в умовах оголошеного карантину, ми опинилися в ситуації, коли обставини що склалися змушують нас повністю перебудувати своє життя.

Нажаль, велика частина сьогоднішніх питань напряму пов'язана з емоційним навантаженням. Ми раптово опинилися в епіцентрі різних за рівнем емоційних переживань, основні з яких це паніка, страх, тривога, агресія, відчуття незахищеності та високий ступінь небезпеки. І важливо не ігнорувати ці почуття і стани, а ретельно розбиратися з кожним з них.

Під час карантину збільшилася кількість подій, які для повсякденного життя не характерні. Ми — заручники ситуації, що склалася, але вихід з неї лише один, - взаємодія один з одним. Розмови про свій стан з близькими людьми можуть допомогти знизити відчуття страху і тривоги.

Спробуйте зрозуміти, що конкретно вас лякає. Викладіть свої думки на папері. Складіть невелику телефонну книжку особливо важливих телефонів куди дзвонити, на випадок конкретної ситуації. Чим лікувати, якщо з'явилися якісь конкретні симптоми? Хто конкретно може про вас подбати, надати допомогу? До кого можна звернутися, якщо закінчаться гроші? Складіть список важливих речей та продуктів аби родина могла якийсь час побути в ізоляції. Що ви можете зробити аби потурбуватися про близьких людей, які сьогодні знаходяться в зоні ризику?

І головне. Усвідомте, ви не одні.

Якщо через сьогоднішню ситуацію у Вас виникають панічні атаки, якщо Вас нервують звичні та буденні речі й Вас "накриває", не зволікайте, звертайтеся до фахівців.

Паніка це емоція і як кожну емоцію її можна контролювати. У кожної людини є достатньо ресурсів аби її опанувати. Звертайтеся, і ми допоможемо Вам заспокоїтися, відновити внутрішню рівновагу.

В Управлінні ДСНС запроваджено цілодобовий телефон екстреної психологічної допомоги, ☎ 0635037207, за яким фахівці Служби готові надати Вам підтримку і якісну психологічну допомогу.

Для нас важливий кожен, люди пенсійного віку, внутрішньопереміщені особи, мами з маленькими дітьми та чоловіки, що звикли самотужки долати проблеми. Ми допоможемо тим, хто повернувся з зони ООС(АТО) і тим, кого хвилюють рідні. Ви усі для нас важливі. Разом ми здолаємо цей непростий період.

Не варто опускати руки, психологи ДСНС поруч, вони на варті вашого емоційного спокою.

У ДСНС України у Черкаській області


   
Останні новини
3 Квітня14:13 Донецька область: рятувальники здійснюють дезінфекцію адміністративних будівель та об'єктів із масовим перебуванням людей (ВІДЕО)
3 Квітня12:41 м. Запоріжжя: рятувальники надали допомогу у транспортуванні чоловіка з лікарні до місця проживання
3 Квітня12:25 Одещина: рятувальники закликають громадян дотримуватись жорстких вимог карантину
3 Квітня11:19 Під час відео-конференції Посла Німеччини та Голови ДСНС Україні було передане оснащення для боротьби з Covid-19
3 Квітня11:11 На Львівщині рятувальники продовжують проводити дезінфікуючі заходи
3 Квітня10:57 Рятувальники Донеччини проводять комплекс заходів щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції (ВІДЕО)
3 Квітня10:41 Рятувальники щоденно долучаються до комплексу заходів, спрямованих на протидію поширення коронавірусної інфекції
3 Квітня10:35 ДСНС закликає громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах!
3 Квітня10:23 Хмельницька область: надзвичайники здійснили дезінфекцію на території гуртового продуктового ринку (ВІДЕО)
3 Квітня10:03 Рятувальники Львівщини надають допомогу громадянам України, які повертаються додому
3 Квітня08:30 Адміністративні послуги ДСНС будуть надаватися з урахуванням обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби
2 Квітня18:17 На Кіровоградщині рятувальники беруть участь у інспектуваннях щодо дотримання протиепідемічних заходів
2 Квітня17:35 Херсонщина: Служба 101 посилила заходи у боротьбі з небезпечною хворобою в області
2 Квітня15:56 На Вінниччині рятувальники продовжують проводити дезінфекцію у населених пунктах
2 Квітня15:53 Рятувальники Дніпропетровщини проводять заходи щодо профілактики коронавірусу (ВІДЕО)
Останні новини