ГоловнаОстанні новини30 Січня, 2020р.
 Версія для друку

В Україні цього тижня відбулося відкриття двох підрозділів місцевої пожежної охорони

Опубліковано: 30.01.2020, 10:45

В рамках децентралізації важливе місце у реформуванні займають питання, пов’язані з цивільним захистом населення і територій, а також з ліквідацією пожеж та стихійних лих у найвіддаленіших куточках країни. Тож, з кожним тижнем в Україні відкривається все більше нових підрозділів місцевої пожежної охорони.

Зокрема, 29 січня на Дніпропетровщині відбулось урочисте відкриття Центру безпеки громадян в Сурсько-Литовській об’єднаній територіальній громаді. Відтак, новостворена місцева пожежна команда, яка чергуватиме у Центрі, зможе оперативно реагувати на пожежі та надзвичайні події, що можуть виникнути на території громади. Крім того, в рамках програми розвитку місцевого самоврядування за рахунок гранту Світового банку та підтримки Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, для забезпечення діяльності Центру безпеки було придбано пожежний автомобіль, бойовий одяг та необхідне обладнання.

Цього ж тижня в селі Нова Знам’янка Кременчуцького району Полтавської області відбулося відкриття комунальної організації «Новознам’янська місцева пожежна охорона». Створення та функціонування підрозділу МПО відбувається у рамках міжмуніципального співробітництва та завдяки перемозі розвиткових інвестиційних проектів Новознам’янської об’єднаної територіальної громади у обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавської області у 2018 та у 2019 роках. Працівники МПО у цілодобовому режимі надаватимуть допомогу та ліквідовуватимуть пожежі на території Новознам’янської ОТГ, до складу якої входять села Нова Знам’янка, Майбородівка, Вільна Терешківка, Мирне та Писарщина. Також під час урочистої церемонії відкриття від Головного управління ДСНС в області підрозділ отримав пожежний автомобіль.

Загалом, подібна робота проводиться у багатьох громадах країни для того, щоб забезпечити достатній рівень безпеки населення у найвіддаленіших куточках.

DSC03204.JPG 56.JPG

DSCF0662_2.jpg


   
Останні новини
16 Вересня12:27 Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації
16 Вересня12:16 Кіровоградська область: рятувальники закликають громадян повсякчас дотримуватись правил безпеки
16 Вересня12:02 На Кіровоградщині рятувальники та поліцейські провели спільну акцію «Відкрий шлях для порятунку!» в рамках місячника безпеки дорожнього руху
16 Вересня11:55 Луганська область: рятувальники провели акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»
16 Вересня10:08 На Сумщині рятувальники разом з поліцейськими навчають школярів життєво важливим правилам безпеки
16 Вересня09:32 Чернівці: визначено найсильніших пожежних-рятувальників області
16 Вересня09:30 Рятувальники просять не ігнорувати правила пожежної безпеки у побуті!
16 Вересня09:09 На Луганщині до професійного свята рятувальників пройшов конкурс дитячої творчості
16 Вересня08:58 ДСНС закликає громадян дотримуватись правил безпеки під час походу у гори
16 Вересня08:00 В українських закладах освіти проходять інтерактивні уроки в рамках акції «День з поліцейським та рятівником»
16 Вересня07:58 Увага! Попередження про пожежну небезпеку
15 Вересня17:44 Хмельницькі надзвичайники продовжують долучатися до інтерактивного заходу «День з поліцейським та рятівником»
15 Вересня17:38 Житомирська область: рятувальники спільно з правоохоронцями продовжують проводити інтерактивні уроки безпеки для підростаючого покоління
15 Вересня17:34 м. Львів: рятувальники та поліцейські провели інтерактивний урок для ліцеїстів
15 Вересня17:29 У Києві рятувальники спільно з поліцейськими у закладах освіти проводять інтерактивні заняття
Останні новини