ГоловнаОстанні новини29 Січня, 2020р.
 Версія для друку

Урочисте вручення нової та сучасної техніки для надзвичайників Дніпропетровщини

Опубліковано: 29.01.2020, 17:34

29-го січня відбулася церемонія передачі спеціальної пожежно-рятувальної техніки, спорядження та обладнання рятувальникам Дніпропетровської області.

В урочистому заходу передачі нової рятувальної техніки взяли участь заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Максим Скрипник, народний депутат Сергій Демченко, заступник директора департаменту цивільного захисту ДСНС України полковник служби цивільного захисту Сергій Кудін, начальник Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області полковник служби цивільного захисту Андрій Кульбач, начальник Головного територіального управління національної гвардії МВС України генерал-лейтенант Володимир Гордійчук, начальник управління взаємодії з правоохоронними та контролюючими органами обласної ради Олександр Свиренко.

В рамках спільного китайсько-українського проекту у відповідності до Контракту, підписаного між Міністерством комерції Китайської Народної Республіки та Державною службою України з надзвичайних ситуацій урядом КНР передано ДСНС України 52 одиниці спеціальної аварійно-рятувальної техніки, що значно підвищить ефективність роботи рятувальників.

За цією угодою підрозділи Головного управлінням ДСНС України у Дніпропетровській області отримали 4 транспортні засоби, а саме: пожежний автопідіймач DG54M1 (висотою підйому 54 метри), дві автодрабини пожежні YT32/M2 (висотою підйому 32 метри), гусеничний бульдозер SD22-3.

Навчання персоналу для роботи з новою технікою провели інструктори з Китайської Народної Республіки. У місті Одеса тринадцять вогнеборців з Дніпропетровської області отримали теоретичні та практичні навички по роботі на колінчатому підйомнику DG 54/M1 та пожежній автодрабині YT 32/M2.

Ключі від сучасної спеціальної техніки та сертифікати на використання отримали начальники рятувальних підрозділів ДСНС області. Автопідйомник з драбиною передано загону технічної служби (м. Дніпро), автодрабини розподілені до 3-го державного пожежно-рятувального загону (м. Кривий Ріг) та 8-го державного пожежно-рятувального загону (м. Дніпро), гусеничний бульдозер отримали рятувальники аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

Рятувальне авто обладнане сучасними системами контролю та безпеки. Крім того, представники Китайської Народної Республіки забезпечили проходження технічного обслуговування для зазначеної техніки.

Крім нової рятувальної автотехніки Головному управлінню передано портативний хімічний детектор ChemPro 100i у комплекті із стандартною бібліотекою хімічних речовин. Хімічний прилад отриманий Державною службою України з надзвичайних ситуацій від Федерального відомства у справах захисту населення та допомоги при катастрофах Федеративної Республіки Німеччина.

Детектор ChemPro100i є переносним приладом для виявлення в польових умовах отруйних і певних промислових хімічних речовин. Переносна хімічна лабораторія буде використовуватись підрозділами ДСНС для швидкого виявлення витоків небезпечних речовин у навколишньому середовищі та для миттєвого аналізу небезпек на місці виклику.

Завдяки спільному китайсько-українському проекту отримана спеціальна техніка частково дозволить замінити застарілу. Таке оснащення пожежно-рятувальних підрозділів значно підвищить рівень оперативності та ефективність під час проведення аварійно-рятувальних робіт, гасіння пожеж та рятування людей з багатоповерхових будівель.

До відома:

Автопідйомник з драбиною DG54M1, висотою підйому 54 метрів, обладнаний повним гідравлічним приводом, комбінованою телескопічною стрілою, має спеціальний зовнішній модуль вантажопідйомності 500 кг, розрахований на підйом 5 осіб, має запас води 3400 літрів та 2000 літрів піноутворювача. Завдяки пожежному насосу потужністю 70 л/с машина здатна подавати воду для гасіння з лафетного ствола розміщеного в зовнішньому модулі. Повне розгортання автопідйомника складає 2 хвилини.

Автодрабина YT32/M2, висотою підйому 32 метри, обладнана спеціальним зовнішнім модулем вантажопідйомності 300 кг, розрахований на підйом 3-х осіб. Автодрабина має запас води 2700 літрів та 2400 літрів піноутворювача. Завдяки пожежному насосу потужністю 50 л/с машина здатна подавати воду для гасіння з лафетного ствола розміщеного в зовнішньому модулі. Повне розгортання автодрабини складає 1 хвилину 20 секунд.

Гусеничний бульдозер SD22-3 призначений для землерийних і збиральних робіт в умовах утрудненої прохідності. Бульдозер обладнаний для роботи у важких кліматичних і експлуатаційних умовах. Може експлуатуватися на ухилах до 30 градусів.

58.JPG59.JPG 

60.JPG

 

 

ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

 


   
Останні новини
18 Лютого18:17 Евакуація українців з китайського міста Ухань: всі структури Міністерства внутрішніх справ готові до виконання своїх завдань
18 Лютого16:05 Керівництво НУЦЗ України взяли участь у робочій нараді щодо інтегрування ґендерного компоненту в роботу органів сектора безпеки та оборони
18 Лютого14:19 Черкаська область: рятувальники розповіли жителям села правила безпеки в побуті та на відкритих територіях
18 Лютого13:21 Увага! Попередження про сніголавинну небезпеку
18 Лютого13:01 Полтавська область: у Кременчуці триває психологічний відбір та оцінювання майбутніх рятувальників
18 Лютого12:57 Представники “The HALO Trust” в Україні розпочали проведення тренінгу з рятувальниками Донеччини з питань надання першої невідкладної домедичної допомоги
18 Лютого12:49 У Кропивницькому психологи провели тренінг з рятувальниками
18 Лютого12:41 м. Одеса: психологи ДСНС формують у дітей навички безпечної поведінки, у разі надзвичайної ситуації
18 Лютого12:06 Рятувальники нагадали жителям райцентру на Кіровоградщині про пожежну безпеку
18 Лютого11:53 Івано-Франківськ: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання в Обласній клінічній лікарні
18 Лютого10:11 м. Чернівці: рятувальники спільно з соцпрацівниками відвідали оселі літніх людей
18 Лютого08:51 "В України достатньо сил і засобів для евакуації наших громадян із Китаю", - Арсен Аваков
18 Лютого08:00 Рятувальники навчають дітей як уникнути небезпеки
17 Лютого17:34 В ДСНС відбулася семінар-нарада щодо організації роботи із запобігання корупції та виявлення її проявів
17 Лютого16:13 В НУЦЗУ відбулися зіркові ігри факультетів
Останні новини