ГоловнаОстанні новини27 Січня, 2020р.
 Версія для друку

Рятувальники нагадують маленьким громадянам про правила безпеки життєдіяльності

Опубліковано: 27.01.2020, 07:54

Про те, наскільки важливо дотримуватися у житті правил безпеки життєдіяльності, фахівці Служби порятунку продовжують розповідати школярам та вихованцям дошкільних установ, які завжди із задоволенням чекають на зустрічі із рятувальниками.

Приміром, 24 січня співробітники Овідіопольського районного сектору Головного управління ДСНС в Одеській області провели теоретично-практичне заняття у Комунальному закладі «Кароліно-Бугазька загальноосвітня школа – інтернат». Рятувальники організували навчальну евакуацію зі школи та нагадали школярам, де знаходяться аварійні виходи і як правильно покинути приміщення під час пожежі.

Того ж дня в с. Жихове Серединобудського району Сумської області рятувальники відвідали місцевий навчально-виховний комплекс, де провели профілактичні бесіди з дітьми, у ході яких нагадали школярам номери екстрених служб та показали як користуватися вогнегасником. Для кращого засвоєння наданої інформації присутні отримали тематичні яскраві пам’ятки.

23 січня працівники Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області також нагадували учням і педагогічному колективу професійного ліцею сфери послуг правила безпеки життєдіяльності. Майбутні фахівці побутового обслуговування та їхні вчителі отримали вичерпну інформацію про пожежі – причини їх виникнення, способи ліквідації та порятунку людей.

А 22 січня співробітники 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС у Полтавській області провели для учнів Майорщинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Гребінківського району громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!». Фахівці Служби порятунку акцентували увагу на дотриманні правил безпеки при виявленні вибухонебезпечних чи підозрілих предметів, ознайомили дітей із оперативно-тактичними можливостями рятувального підрозділу, тактико-технічними характеристиками спеціальної техніки та обладнання. Школярі мали змогу одягти окремі елементи бойового спорядження вогнеборців та на мить уявити себе рятувальником.

Така робота із юними українцями проводиться на постійній основі в усіх куточках країни.

Шановні батьки!

Державна служба України з надзвичайних ситуацій наголошує на важливості дотримання дітьми правил безпеки життєдіяльності!

Якщо ви залишаєте дитину вдома саму, переконайтеся, що всі наявні в помешканні електроприлади знаходяться у справному стані, а сірники сховані у недоступному місці. Вирушаючи на відпочинок, слідкуйте за тим, щоб малеча не залишалась без нагляду.

Розповідайте дітям про небезпеку, яку приховує у собі вогонь. Майже кожній пожежі можна запобігти! Для цього слід обов'язково обговорити в родині не тільки заходи щодо запобігання пожежі, а й порядок дій у разі її виникнення:

Пам'ятайте, що безпека вашої дитини — це, перш за все, ваша особиста відповідальність!


   
Останні новини
18 Лютого18:17 Евакуація українців з китайського міста Ухань: всі структури Міністерства внутрішніх справ готові до виконання своїх завдань
18 Лютого16:05 Керівництво НУЦЗ України взяли участь у робочій нараді щодо інтегрування ґендерного компоненту в роботу органів сектора безпеки та оборони
18 Лютого14:19 Черкаська область: рятувальники розповіли жителям села правила безпеки в побуті та на відкритих територіях
18 Лютого13:21 Увага! Попередження про сніголавинну небезпеку
18 Лютого13:01 Полтавська область: у Кременчуці триває психологічний відбір та оцінювання майбутніх рятувальників
18 Лютого12:57 Представники “The HALO Trust” в Україні розпочали проведення тренінгу з рятувальниками Донеччини з питань надання першої невідкладної домедичної допомоги
18 Лютого12:49 У Кропивницькому психологи провели тренінг з рятувальниками
18 Лютого12:41 м. Одеса: психологи ДСНС формують у дітей навички безпечної поведінки, у разі надзвичайної ситуації
18 Лютого12:06 Рятувальники нагадали жителям райцентру на Кіровоградщині про пожежну безпеку
18 Лютого11:53 Івано-Франківськ: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання в Обласній клінічній лікарні
18 Лютого10:11 м. Чернівці: рятувальники спільно з соцпрацівниками відвідали оселі літніх людей
18 Лютого08:51 "В України достатньо сил і засобів для евакуації наших громадян із Китаю", - Арсен Аваков
18 Лютого08:00 Рятувальники навчають дітей як уникнути небезпеки
17 Лютого17:34 В ДСНС відбулася семінар-нарада щодо організації роботи із запобігання корупції та виявлення її проявів
17 Лютого16:13 В НУЦЗУ відбулися зіркові ігри факультетів
Останні новини