ГоловнаОстанні новини27 Січня, 2020р.
 Версія для друку

Рятувальники нагадують маленьким громадянам про правила безпеки життєдіяльності

Опубліковано: 27.01.2020, 07:54

Про те, наскільки важливо дотримуватися у житті правил безпеки життєдіяльності, фахівці Служби порятунку продовжують розповідати школярам та вихованцям дошкільних установ, які завжди із задоволенням чекають на зустрічі із рятувальниками.

Приміром, 24 січня співробітники Овідіопольського районного сектору Головного управління ДСНС в Одеській області провели теоретично-практичне заняття у Комунальному закладі «Кароліно-Бугазька загальноосвітня школа – інтернат». Рятувальники організували навчальну евакуацію зі школи та нагадали школярам, де знаходяться аварійні виходи і як правильно покинути приміщення під час пожежі.

Того ж дня в с. Жихове Серединобудського району Сумської області рятувальники відвідали місцевий навчально-виховний комплекс, де провели профілактичні бесіди з дітьми, у ході яких нагадали школярам номери екстрених служб та показали як користуватися вогнегасником. Для кращого засвоєння наданої інформації присутні отримали тематичні яскраві пам’ятки.

23 січня працівники Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області також нагадували учням і педагогічному колективу професійного ліцею сфери послуг правила безпеки життєдіяльності. Майбутні фахівці побутового обслуговування та їхні вчителі отримали вичерпну інформацію про пожежі – причини їх виникнення, способи ліквідації та порятунку людей.

А 22 січня співробітники 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС у Полтавській області провели для учнів Майорщинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Гребінківського району громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!». Фахівці Служби порятунку акцентували увагу на дотриманні правил безпеки при виявленні вибухонебезпечних чи підозрілих предметів, ознайомили дітей із оперативно-тактичними можливостями рятувального підрозділу, тактико-технічними характеристиками спеціальної техніки та обладнання. Школярі мали змогу одягти окремі елементи бойового спорядження вогнеборців та на мить уявити себе рятувальником.

Така робота із юними українцями проводиться на постійній основі в усіх куточках країни.

Шановні батьки!

Державна служба України з надзвичайних ситуацій наголошує на важливості дотримання дітьми правил безпеки життєдіяльності!

Якщо ви залишаєте дитину вдома саму, переконайтеся, що всі наявні в помешканні електроприлади знаходяться у справному стані, а сірники сховані у недоступному місці. Вирушаючи на відпочинок, слідкуйте за тим, щоб малеча не залишалась без нагляду.

Розповідайте дітям про небезпеку, яку приховує у собі вогонь. Майже кожній пожежі можна запобігти! Для цього слід обов'язково обговорити в родині не тільки заходи щодо запобігання пожежі, а й порядок дій у разі її виникнення:

Пам'ятайте, що безпека вашої дитини — це, перш за все, ваша особиста відповідальність!


   
Останні новини
26 Вересня10:12 На місці авіаційної катастрофи у Харківській області розгорнуто пункт психологічного забезпечення
26 Вересня09:45 Падіння військового літака на Харківщині: комісія по розслідуванню причин катастрофи розпочала свою работу
26 Вересня08:28 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні!
26 Вересня08:23 Попередження про погіршення погодних умов в Україні
26 Вересня08:22 Попередження про пориви вітру по Києву та Київській області
26 Вересня08:20 Попередження про зміну гідрологічної ситуації на заході України
25 Вересня17:37 Дніпропетровська область: фахівці ДСНС розповіли про наслідки необережного поводження з вогнем
25 Вересня16:52 Одещина: продовжуються обстежування об’єктів, на яких будуть розміщені виборчі дільниці
25 Вересня16:36 Миколаївська область: рятувальники провели протипожежний інструктаж з трудовим колективом школи
25 Вересня15:52 Житомирська область: рятувальники провели знезараження 12-ти об’єктів різного призначення, а також автомобілів швидкої
25 Вересня15:47 На Кіровоградщині триває комплексна робота з дезінфекції у населених пунктах
25 Вересня15:40 Закарпатська область: у Виноградові пройшла спільна операція рятувальників і правоохоронців “Маячок”
25 Вересня15:32 Рятувальники Чернігівщини дбають про забезпечення пожежної та техногенної безпеки об'єктів, де розміщуватимуться виборчі дільниці
25 Вересня15:09 Львівська область: надзвичайники перевіряють стан пожежної безпеки виборчих дільниць
25 Вересня14:42 Івано-Франківська область: рятувальники отримали автомобіль хімічно-екологічного порятунку в якості гуманітарної допомоги від Державної пожежної служби в Кракові
Останні новини