ГоловнаОстанні новини25 Січня, 2020р.
 Версія для друку

З початку 2020 року на водоймах країни вже загинуло 30 людей

Опубліковано: 25.01.2020, 07:58

Попри численні заклики рятувальників, навіть в умовах небезпечних перепадів температурних показників, громадяни продовжують відвідувати водойми і наражати своє життя на небезпеку. Про наслідки такого ставлення до власної безпеки свідчить красномовна статистика: вже 30 людських життів забрала вода з початку 2020 року.

Тож, рятувальники продовжують профілактичну роботу із населенням та патрулюють водойми по всій країні, аби попередити громадян про небезпеку виходу на тонкий лід та запобігти численним нещасним випадкам.

Так, 23-го січня фахівці Першотравенського міського відділу та 47-ої Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області провели профілактичний рейд серед населення, під час якого довели до слухачів статистику загибелі дорослих та дітей на водоймах взимку. Також рятувальники розповіли про правила безпечного поводження на міцному льоду, хоч у цьому році він навряд чи з’явиться на річках та озерах.

Цього ж дня фахівці Управління ДСНС в Кіровоградській області поспілкувалися з мешканцями Гайворона та Знам’янки. Рятувальники розповіли про причини, які найчастіше призводять до трагедій, про заходи безпеки на воді та наголосили на необхідності пильного нагляду за дітьми.

У свою чергу на Вінниччині, рятувальники 29-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Тростянець провели практичне заняття щодо рятування людей на водних об’єктах в зимовий період на ставку “Французький”. Фахівці ДСНС продемонстрували як можна врятувати потопаючого, використовуючи підручні засоби, палицю, рятувальне коло та мотузку.

Загалом, така робота проходить по всій території країни для того, щоб запобігти численним нещасним випадкам на водоймах.

 

Шановні громадяни!

Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре закликає вас зважати на гідрологічну ситуацію на водоймах країни та не ризикувати здоров'ям заради сумнівного задоволення!

 


   
Останні новини
25 Лютого17:43 Чернігівська область: рятувальники ДСНС застерігають громадян не виходити на тонкий лід водойм
25 Лютого17:13 Дніпропетровська область: співробітники ДСНС навчали школярів діям під час виникнення надзвичайних ситуацій
25 Лютого17:11 Закарпатська область: мешканці с. Майдан вчилися у рятувальників як користуватися первинними засобами пожежегасіння та не стати жертвою пожежі
25 Лютого17:01 «Уникати! Запобігати! Діяти!» - у Житомирі стартував проєкт для дітей з основ безпеки життєдіяльності
25 Лютого16:53 Чернівецька область: рятувальники відпрацювали гасіння умовної пожежі в палаці культури
25 Лютого16:47 Представниця НУЦЗУ взяла участь у тренінгу для радників керівників з ґендерних питань закладів вищої освіти сектора безпеки та оборони
25 Лютого16:29 м. Одеса: рятувальники перевірили торговий центр «Аврора» на дотримання вимог пожежної безпеки
25 Лютого16:11 Івано-Франківська область: на Прикарпатті проведено тактико-спеціальні навчання
25 Лютого15:58 Представник Черкаського інституту пожежної безпеки взяв участь у міжнародних змаганнях «TIDE Hackathon 2020»
25 Лютого15:27 Черкаська область: рятувальники ознайомили дітей з професійною діяльністю рятувальників
25 Лютого14:39 На Чернігівщині надзвичайники ДСНС продовжують перевірки протипожежного стану об'єктів з масовим перебуванням людей
25 Лютого14:28 У Кропивницькому рятувальники навчали школярів правилам безпечної життєдіяльності
25 Лютого14:05 Увага! Попередження про погіршення погодних умов!
25 Лютого12:34 Увага! Попередження про пiдвищення рiвнiв води
25 Лютого12:22 Луганщина: рятувальники навчали учнівську молодь серйозного ставлення до власного життя та до безпеки інших людей
Останні новини