ГоловнаОстанні новини21 Січня, 2020р.
 Версія для друку

Дніпропетровська область: громадян закликали дотримуватись правил безпеки під час опалювального сезону

Опубліковано: 21.01.2020, 16:34

Зимовий період для рятувальників означає збільшення кількості пожеж у житловому секторі. Щороку в регіоні трапляється чимало займань, викликаних неправильною експлуатацією пічного, газового та електричного опалення.

Люди звикли сприймати печі, газові котли, плити, обігрівачі лише як джерело тепла, забуваючи при цьому, що ці прилади можуть стати причиною серйозного розгулу вогняної стихії.

Аби запобігти виникненню пожеж в опалювальний сезон, рятувальники щодня нагадують громадянам основні правила пожежної безпеки при користуванні різними приладами опалення і не тільки.

21 січня працівники Служби порятунку «101», спільно з представниками Національної поліції, провели інформаційно-роз’яснювальні бесіди з жителями Магдалинівського району.

В ході відпрацювання рейдова група зустрілася із різними верствами населення.

«Виявляйте особливу пильність і обережність при використанні обігрівачів, пічного, газового й електричного обладнання та устаткування. Ретельно дотримуйтесь правил пожежної безпеки. Пам’ятайте! Несправне пічне опалення, використання саморобних електрообігрівачів, дитячі пустощі з вогнем, паління у ліжку в нетверезому стані – основні причини пожеж та загибелі людей на них», - наголошували рятувальники.

Також фахівці Служби порятунку «101» закликали батьків не залишати дітей без нагляду, тримати запальнички та сірники в недоступних для малечі місцях, розповідати їм про небезпеку, яку приховує у собі вогонь!

«Пам’ятайте, майже кожній пожежі можна запобігти! Для цього слід обов’язково обговорити в родині не тільки заходи щодо запобігання пожежі, а й порядок дій у разі її виникнення: спосіб виклику вогнеборців, порядок евакуації, гасіння пожежі на початковій стадії, безпечні маршрути виходу з приміщення. Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню. Загалом, все передбачити та перестрахуватись від всіх бід неможливо. Але зробити життя безпечним у наших силах. Тим більше, що для цього потрібні лише уважність та здоровий глузд», - зазначили рятувальники.

«Бережіть своє життя та майно!» – побажали вогнеборці мешканцям села та нагадали, що при виникненні пожежі чи надзвичайної ситуації потрібно викликати Службу порятунку за номером «101».

В кінці бесід надзвичайники роздавали громадянам попереджувальні листівки, а мешканцям, яких не було вдома, залишали пам’ятки у поштових скринях.

25.jpg26.jpg

 

ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

 

 


   
Останні новини
18 Лютого18:17 Евакуація українців з китайського міста Ухань: всі структури Міністерства внутрішніх справ готові до виконання своїх завдань
18 Лютого16:05 Керівництво НУЦЗ України взяли участь у робочій нараді щодо інтегрування ґендерного компоненту в роботу органів сектора безпеки та оборони
18 Лютого14:19 Черкаська область: рятувальники розповіли жителям села правила безпеки в побуті та на відкритих територіях
18 Лютого13:21 Увага! Попередження про сніголавинну небезпеку
18 Лютого13:01 Полтавська область: у Кременчуці триває психологічний відбір та оцінювання майбутніх рятувальників
18 Лютого12:57 Представники “The HALO Trust” в Україні розпочали проведення тренінгу з рятувальниками Донеччини з питань надання першої невідкладної домедичної допомоги
18 Лютого12:49 У Кропивницькому психологи провели тренінг з рятувальниками
18 Лютого12:41 м. Одеса: психологи ДСНС формують у дітей навички безпечної поведінки, у разі надзвичайної ситуації
18 Лютого12:06 Рятувальники нагадали жителям райцентру на Кіровоградщині про пожежну безпеку
18 Лютого11:53 Івано-Франківськ: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання в Обласній клінічній лікарні
18 Лютого10:11 м. Чернівці: рятувальники спільно з соцпрацівниками відвідали оселі літніх людей
18 Лютого08:51 "В України достатньо сил і засобів для евакуації наших громадян із Китаю", - Арсен Аваков
18 Лютого08:00 Рятувальники навчають дітей як уникнути небезпеки
17 Лютого17:34 В ДСНС відбулася семінар-нарада щодо організації роботи із запобігання корупції та виявлення її проявів
17 Лютого16:13 В НУЦЗУ відбулися зіркові ігри факультетів
Останні новини