ГоловнаОстанні новини21 Січня, 2020р.
 Версія для друку

Дніпропетровська область: громадян закликали дотримуватись правил безпеки під час опалювального сезону

Опубліковано: 21.01.2020, 16:34

Зимовий період для рятувальників означає збільшення кількості пожеж у житловому секторі. Щороку в регіоні трапляється чимало займань, викликаних неправильною експлуатацією пічного, газового та електричного опалення.

Люди звикли сприймати печі, газові котли, плити, обігрівачі лише як джерело тепла, забуваючи при цьому, що ці прилади можуть стати причиною серйозного розгулу вогняної стихії.

Аби запобігти виникненню пожеж в опалювальний сезон, рятувальники щодня нагадують громадянам основні правила пожежної безпеки при користуванні різними приладами опалення і не тільки.

21 січня працівники Служби порятунку «101», спільно з представниками Національної поліції, провели інформаційно-роз’яснювальні бесіди з жителями Магдалинівського району.

В ході відпрацювання рейдова група зустрілася із різними верствами населення.

«Виявляйте особливу пильність і обережність при використанні обігрівачів, пічного, газового й електричного обладнання та устаткування. Ретельно дотримуйтесь правил пожежної безпеки. Пам’ятайте! Несправне пічне опалення, використання саморобних електрообігрівачів, дитячі пустощі з вогнем, паління у ліжку в нетверезому стані – основні причини пожеж та загибелі людей на них», - наголошували рятувальники.

Також фахівці Служби порятунку «101» закликали батьків не залишати дітей без нагляду, тримати запальнички та сірники в недоступних для малечі місцях, розповідати їм про небезпеку, яку приховує у собі вогонь!

«Пам’ятайте, майже кожній пожежі можна запобігти! Для цього слід обов’язково обговорити в родині не тільки заходи щодо запобігання пожежі, а й порядок дій у разі її виникнення: спосіб виклику вогнеборців, порядок евакуації, гасіння пожежі на початковій стадії, безпечні маршрути виходу з приміщення. Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню. Загалом, все передбачити та перестрахуватись від всіх бід неможливо. Але зробити життя безпечним у наших силах. Тим більше, що для цього потрібні лише уважність та здоровий глузд», - зазначили рятувальники.

«Бережіть своє життя та майно!» – побажали вогнеборці мешканцям села та нагадали, що при виникненні пожежі чи надзвичайної ситуації потрібно викликати Службу порятунку за номером «101».

В кінці бесід надзвичайники роздавали громадянам попереджувальні листівки, а мешканцям, яких не було вдома, залишали пам’ятки у поштових скринях.

25.jpg26.jpg

 

ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

 

 


   
Останні новини
26 Вересня10:12 На місці авіаційної катастрофи у Харківській області розгорнуто пункт психологічного забезпечення
26 Вересня09:45 Падіння військового літака на Харківщині: комісія по розслідуванню причин катастрофи розпочала свою работу
26 Вересня08:28 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні!
26 Вересня08:23 Попередження про погіршення погодних умов в Україні
26 Вересня08:22 Попередження про пориви вітру по Києву та Київській області
26 Вересня08:20 Попередження про зміну гідрологічної ситуації на заході України
25 Вересня17:37 Дніпропетровська область: фахівці ДСНС розповіли про наслідки необережного поводження з вогнем
25 Вересня16:52 Одещина: продовжуються обстежування об’єктів, на яких будуть розміщені виборчі дільниці
25 Вересня16:36 Миколаївська область: рятувальники провели протипожежний інструктаж з трудовим колективом школи
25 Вересня15:52 Житомирська область: рятувальники провели знезараження 12-ти об’єктів різного призначення, а також автомобілів швидкої
25 Вересня15:47 На Кіровоградщині триває комплексна робота з дезінфекції у населених пунктах
25 Вересня15:40 Закарпатська область: у Виноградові пройшла спільна операція рятувальників і правоохоронців “Маячок”
25 Вересня15:32 Рятувальники Чернігівщини дбають про забезпечення пожежної та техногенної безпеки об'єктів, де розміщуватимуться виборчі дільниці
25 Вересня15:09 Львівська область: надзвичайники перевіряють стан пожежної безпеки виборчих дільниць
25 Вересня14:42 Івано-Франківська область: рятувальники отримали автомобіль хімічно-екологічного порятунку в якості гуманітарної допомоги від Державної пожежної служби в Кракові
Останні новини