ГоловнаОстанні новини23 Січня, 2020р.
 Версія для друку

Рятувальники ДСНС вдосконалюють навички реагування на небезпечні ситуації

Опубліковано: 23.01.2020, 08:07

Ефективно протидіяти різного роду надзвичайним подіям рятувальникам допомагають регулярні тренування. Спільно з представниками екстрених служб вони проводять тактико-спеціальні та командно-штабні навчання, під час яких відпрацьовують сценарії різноманітних небезпечних ситуацій.

Наразі по всій країні проходять тренування щодо реагування на надзвичайні події на об’єктах із масовим перебуванням людей, зокрема, у закладах освіти та медичних установах.

Так, у місті Герца Чернівецької області, тактико-спеціальні навчання відбулися у Герцаївській центральній районній лікарні. До проведення практичних відпрацювань щодо реагування на можливу пожежу, залучалися працівники медустанови та черговий караул 13 державної пожежно-рятувальної частини міста Герца.

У Харкові рятувальники взяли участь у практичних заняттях з гасіння пожеж в гуртожитку №1 «Гігант» Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». Тренування мали на меті відпрацювати дії керівного складу університету та студмістечка, а також структурних підрозділів ДСНС при загрозі виникнення та ліквідації наслідків можливої пожежі.

20 січня у Луцьку співробітники 25-ої Державної пожежно-рятувальної частини провели нічні перевірочні заняття на території Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні. Рятувальники відпрацювали алгоритм дій з ліквідації пожежі у навчальному комплексі та у будівлях, де проживають діти. Крім того, фахівці ДСНС перевірили справність джерел водопостачання та звернули увагу на належне утримання евакуаційних виходів.

Нагадаємо також, що днями підрозділи Служби порятунку в областях отримали нову спеціальну пожежну та інженерну техніку, яку для ДСНС передав Уряд Китайської Народної Республіки. Для того, щоб ефективно використовувати нові автогрейдери, крани та пожежні авто, рятувальники взяли участь у тренінгах під керівництвом китайських колег. По завершенню навчань, усі фахівці ДСНС отримали відповідні сертифікати та допуски до використання і технічного обслуговування нової техніки.

Загалом, тренування та практичні відпрацювання навичок особовим складом ДСНС відбувається на постійній основі в усіх територіальних підрозділах.


   
Останні новини
18 Лютого18:17 Евакуація українців з китайського міста Ухань: всі структури Міністерства внутрішніх справ готові до виконання своїх завдань
18 Лютого16:05 Керівництво НУЦЗ України взяли участь у робочій нараді щодо інтегрування ґендерного компоненту в роботу органів сектора безпеки та оборони
18 Лютого14:19 Черкаська область: рятувальники розповіли жителям села правила безпеки в побуті та на відкритих територіях
18 Лютого13:21 Увага! Попередження про сніголавинну небезпеку
18 Лютого13:01 Полтавська область: у Кременчуці триває психологічний відбір та оцінювання майбутніх рятувальників
18 Лютого12:57 Представники “The HALO Trust” в Україні розпочали проведення тренінгу з рятувальниками Донеччини з питань надання першої невідкладної домедичної допомоги
18 Лютого12:49 У Кропивницькому психологи провели тренінг з рятувальниками
18 Лютого12:41 м. Одеса: психологи ДСНС формують у дітей навички безпечної поведінки, у разі надзвичайної ситуації
18 Лютого12:06 Рятувальники нагадали жителям райцентру на Кіровоградщині про пожежну безпеку
18 Лютого11:53 Івано-Франківськ: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання в Обласній клінічній лікарні
18 Лютого10:11 м. Чернівці: рятувальники спільно з соцпрацівниками відвідали оселі літніх людей
18 Лютого08:51 "В України достатньо сил і засобів для евакуації наших громадян із Китаю", - Арсен Аваков
18 Лютого08:00 Рятувальники навчають дітей як уникнути небезпеки
17 Лютого17:34 В ДСНС відбулася семінар-нарада щодо організації роботи із запобігання корупції та виявлення її проявів
17 Лютого16:13 В НУЦЗУ відбулися зіркові ігри факультетів
Останні новини