ГоловнаОстанні новини23 Січня, 2020р.
 Версія для друку

Рятувальники ДСНС вдосконалюють навички реагування на небезпечні ситуації

Опубліковано: 23.01.2020, 08:07

Ефективно протидіяти різного роду надзвичайним подіям рятувальникам допомагають регулярні тренування. Спільно з представниками екстрених служб вони проводять тактико-спеціальні та командно-штабні навчання, під час яких відпрацьовують сценарії різноманітних небезпечних ситуацій.

Наразі по всій країні проходять тренування щодо реагування на надзвичайні події на об’єктах із масовим перебуванням людей, зокрема, у закладах освіти та медичних установах.

Так, у місті Герца Чернівецької області, тактико-спеціальні навчання відбулися у Герцаївській центральній районній лікарні. До проведення практичних відпрацювань щодо реагування на можливу пожежу, залучалися працівники медустанови та черговий караул 13 державної пожежно-рятувальної частини міста Герца.

У Харкові рятувальники взяли участь у практичних заняттях з гасіння пожеж в гуртожитку №1 «Гігант» Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». Тренування мали на меті відпрацювати дії керівного складу університету та студмістечка, а також структурних підрозділів ДСНС при загрозі виникнення та ліквідації наслідків можливої пожежі.

20 січня у Луцьку співробітники 25-ої Державної пожежно-рятувальної частини провели нічні перевірочні заняття на території Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні. Рятувальники відпрацювали алгоритм дій з ліквідації пожежі у навчальному комплексі та у будівлях, де проживають діти. Крім того, фахівці ДСНС перевірили справність джерел водопостачання та звернули увагу на належне утримання евакуаційних виходів.

Нагадаємо також, що днями підрозділи Служби порятунку в областях отримали нову спеціальну пожежну та інженерну техніку, яку для ДСНС передав Уряд Китайської Народної Республіки. Для того, щоб ефективно використовувати нові автогрейдери, крани та пожежні авто, рятувальники взяли участь у тренінгах під керівництвом китайських колег. По завершенню навчань, усі фахівці ДСНС отримали відповідні сертифікати та допуски до використання і технічного обслуговування нової техніки.

Загалом, тренування та практичні відпрацювання навичок особовим складом ДСНС відбувається на постійній основі в усіх територіальних підрозділах.


   
Останні новини
26 Вересня10:12 На місці авіаційної катастрофи у Харківській області розгорнуто пункт психологічного забезпечення
26 Вересня09:45 Падіння військового літака на Харківщині: комісія по розслідуванню причин катастрофи розпочала свою работу
26 Вересня08:28 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні!
26 Вересня08:23 Попередження про погіршення погодних умов в Україні
26 Вересня08:22 Попередження про пориви вітру по Києву та Київській області
26 Вересня08:20 Попередження про зміну гідрологічної ситуації на заході України
25 Вересня17:37 Дніпропетровська область: фахівці ДСНС розповіли про наслідки необережного поводження з вогнем
25 Вересня16:52 Одещина: продовжуються обстежування об’єктів, на яких будуть розміщені виборчі дільниці
25 Вересня16:36 Миколаївська область: рятувальники провели протипожежний інструктаж з трудовим колективом школи
25 Вересня15:52 Житомирська область: рятувальники провели знезараження 12-ти об’єктів різного призначення, а також автомобілів швидкої
25 Вересня15:47 На Кіровоградщині триває комплексна робота з дезінфекції у населених пунктах
25 Вересня15:40 Закарпатська область: у Виноградові пройшла спільна операція рятувальників і правоохоронців “Маячок”
25 Вересня15:32 Рятувальники Чернігівщини дбають про забезпечення пожежної та техногенної безпеки об'єктів, де розміщуватимуться виборчі дільниці
25 Вересня15:09 Львівська область: надзвичайники перевіряють стан пожежної безпеки виборчих дільниць
25 Вересня14:42 Івано-Франківська область: рятувальники отримали автомобіль хімічно-екологічного порятунку в якості гуманітарної допомоги від Державної пожежної служби в Кракові
Останні новини