ГоловнаОстанні новини16 Грудня, 2019р.
 Версія для друку

Рятувальники нагадують дітям про правила безпеки життєдіяльності

Опубліковано: 16.12.2019, 07:50

Цікаво і змістовно розповідають рятувальники про найголовніше, коли зустрічаються із маленькими громадянами. Фахівці ДСНС по всій країні продовжують відвідувати школярів та вихованців дошкільних установ, де проводять тематичні уроки безпеки.

Зокрема, 12 грудня співробітники 22-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС у Донецькій області завітали до одного із дитячих садочків у м. Торецьк. Перш за все, фахівці ДСНС перевірили наявність та справність первинних засобів пожежогасіння. Рятувальники провели із працівниками садочку інструктаж щодо правильного використання вогнегасників. Також, співробітники ДСНС перевірили стан утримання евакуаційних шляхів та виходів. Під час заходу фахівці Служби порятунку приділили увагу і вихованцям дитячого садочку. Рятувальники нагадали малечі основні правила пожежної уваги. В ігровій формі, аби дітлахи краще запам’ятали життєво необхідні правила, рятувальники нагадали і порядок дій у разі виникнення пожежі.

Цього ж дня відбулися спеціально-тактичні тренування за участю співробітників місцевого підрозділу Управління ДСНС у Волинській області у загальноосвітній школі № 2 міста Володимира-Волинського. У них взяли участь учні усіх вікових груп, а також вчителі та технічні працівники. Після того, як пролунав сигнал «Тривога», учні та педагоги організовано залишили навчальні класи та вишикувалися на подвір’ї школи. Фахівці ДСНС ще раз нагадали порядок проведення евакуації у випадку надзвичайної події та наголосили, що уміння діяти в екстремальних ситуаціях, слухати команди дорослих та чітко їх виконувати – запорука безпеки. Після цього учні 10-го класу продемонстрували надання першої допомоги постраждалим від пожежі.

Водночас в Управлінні ДСНС у Чернігівській області, в рамках проведення Всеукраїнського тижня права, відбувся “День відкритих дверей”. До рятувальників завітали учні 2-го класу закладу загальної середньої освіти №3 м. Чернігова. Фахівчиня юридичного відділу Управління провела зі школярами лекцію на тему “Права дитини”, після чого діти відвідали пожежно-технічну виставку. Рятувальники розповіли гостям про історію виникнення пожежно-рятувальної служби, її розвиток, повсякденну роботу підрозділів оперативно-рятувальної служби Чернігівщини, а також про правила безпечної поведінки у різних життєвих ситуаціях.

Загалом, різноманітні просвітницькі акції, екскурсії до пожежних частин відбулися цього тижня по всій території України.

 

Шановні батьки!

Державна служба України з надзвичайних ситуацій наголошує на важливості дотримання дітьми правил безпеки життєдіяльності!

Якщо ви залишаєте дитину вдома саму, переконайтеся, що всі наявні в помешканні електроприлади знаходяться у справному стані, а сірники сховані у недоступному місці. Вирушаючи на відпочинок, слідкуйте за тим, щоб малеча не залишалась без нагляду.

Розповідайте дітям про небезпеку, яку приховує у собі вогонь. Майже кожній пожежі можна запобігти! Для цього слід обов'язково обговорити в родині не тільки заходи щодо запобігання пожежі, а й порядок дій у разі її виникнення:

Пам'ятайте, що безпека вашої дитини — це, перш за все, ваша особиста відповідальність!


   
Останні новини
25 Січня08:00 Більше 300 сімей співробітників Служби порятунку Рівненщини виявили бажання брати житло у лізинг
25 Січня07:58 З початку 2020 року на водоймах країни вже загинуло 30 людей
25 Січня07:56 Завершився робочий візит української делегації до Республіки Польща
24 Січня14:50 Одеська область: рятувальники провели інформаційно-профілактичну бесіду із працівниками історичного музею
24 Січня14:41 На Кіровоградщині тривають перевірки об’єктів з масовим перебуванням людей
24 Січня14:15 На базі Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України розпочали роботу регіональні навчально-методичні збори з фахівцями підрозділів персоналу підрозділів ДСНС України
24 Січня11:47 Одеська область: фахівці ДСНС провели теоретично-практичне заняття з школярами
24 Січня11:36 Черкаська область: кандидати на навчання рятувальній справі пройшли психологічне тестування
24 Січня11:22 В НУЦЗУ відбулося розширене засідання вченої ради
24 Січня11:14 Сумська область: рятувальники провели профілактичну роботу з дітьми
24 Січня11:10 Рятувальники Чернігівщини проводять профілактичні відпрацювання житлового сектору громадян
24 Січня11:06 Кіровоградські рятувальники попередили громадян про небезпеку зимових водойм
24 Січня08:28 В ДСНС відбулись робочі зустрічі з представниками проекту “Програма PPRD East II”
24 Січня08:26 Служба порятунку закликає громадян не провокувати пожежі в екосистемах!
23 Січня18:56 м. Дніпро: рятувальники провели заняття для працівників КЗК «Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей»
Останні новини