ГоловнаОстанні новини17 Грудня, 2019р.
 Версія для друку

Днями в Україні запрацювали одразу два підрозділи місцевої пожежної охорони

Опубліковано: 17.12.2019, 07:42

В України триває комплексна робота з розбудови системи місцевої пожежної охорони, яка має на меті забезпечити безпеку у найвіддаленіших населених пунктах.

Так, 12 грудня в с. Божківське Полтавського району відбулося офіційне відкриття комунальної організації «Місцева пожежна охорона Надержинщинської сільської ради». Створення та функціонування підрозділу відбулося у рамках міжмуніципального співробітництва. Працівники МПО у цілодобовому режимі надаватимуть допомогу та ліквідовуватимуть пожежі на території Новоселівської об’єднаної територіальної громади, у склад якої входять Новоселівська, Надержинщинська, Нестеренківська, Черкасівська та Рунівщинська сільські ради.  Також представники ДСНС вручили керівнику Надержинщинської місцевої пожежної охорони ключі від пожежного автомобіля.

Наступного дня, 13 грудня, на Буковині, а саме в селі Стара Красношора на Сторожинеччині, розпочав роботу місцевий пожежно-рятувальний підрозділ. На урочистостях з нагоди його відкриття були присутні представники Красноїльської об’єднаної територіальної громади, до складу якої входить село, керівництво Управління ДСНС України у Чернівецькій області та Сторожинецького районного сектору Управління, а також гості з гміни Жгув Республіки Польщі. Саме завдяки багаторічній міцній співпраці польських колег та місцевої громади новостворений пожежно-рятувальний підрозділ отримав з Польщі пожежний автомобіль «Star-266». Також представники гміни Жгув подарували працівникам місцевого пожежно-рятувального підрозділу ікону із зображенням Святого Флоріана – покровителя всіх пожежних, а працівники Служби порятунку передали форму рятувальників.

Загалом, на сьогодні майже у всіх регіонах формується волонтерський рух у сфері цивільного захисту та триває підготовка добровільних-пожежних, які поповнюють лави новостворених МПК для того, щоб забезпечити достатній рівень безпеки населення у найвіддаленіших куточках України.


   
Останні новини
25 Січня08:00 Більше 300 сімей співробітників Служби порятунку Рівненщини виявили бажання брати житло у лізинг
25 Січня07:58 З початку 2020 року на водоймах країни вже загинуло 30 людей
25 Січня07:56 Завершився робочий візит української делегації до Республіки Польща
24 Січня14:50 Одеська область: рятувальники провели інформаційно-профілактичну бесіду із працівниками історичного музею
24 Січня14:41 На Кіровоградщині тривають перевірки об’єктів з масовим перебуванням людей
24 Січня14:15 На базі Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України розпочали роботу регіональні навчально-методичні збори з фахівцями підрозділів персоналу підрозділів ДСНС України
24 Січня11:47 Одеська область: фахівці ДСНС провели теоретично-практичне заняття з школярами
24 Січня11:36 Черкаська область: кандидати на навчання рятувальній справі пройшли психологічне тестування
24 Січня11:22 В НУЦЗУ відбулося розширене засідання вченої ради
24 Січня11:14 Сумська область: рятувальники провели профілактичну роботу з дітьми
24 Січня11:10 Рятувальники Чернігівщини проводять профілактичні відпрацювання житлового сектору громадян
24 Січня11:06 Кіровоградські рятувальники попередили громадян про небезпеку зимових водойм
24 Січня08:28 В ДСНС відбулись робочі зустрічі з представниками проекту “Програма PPRD East II”
24 Січня08:26 Служба порятунку закликає громадян не провокувати пожежі в екосистемах!
23 Січня18:56 м. Дніпро: рятувальники провели заняття для працівників КЗК «Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей»
Останні новини