ГоловнаОстанні новини19 Листопада, 2019р.
 Версія для друку

Полтавська область: розпочався дводенний навчально-практичний семінар

Опубліковано: 19.11.2019, 16:29

19 листопада на базі Головного управління ДСНС України у Полтавській області розпочався дводенний навчально-практичний семінар з начальниками пожежно-рятувальних підрозділів місцевої пожежної охорони, керівниками організацій добровільної пожежної охорони Полтавщини.

Заступник начальника Головного управління Ярослав Любецький привітав учасників семінару та побажав плідної роботи, вдосконалення теоретичних знань та практичних навиків для більш ефективного виконання завдань з порятунку людей та ліквідації надзвичайних подій.

У перший день навчання присутні проаналізували роботу підрозділів МПО по гасінню пожеж, обговорили стан реагування на надзвичайні ситуації. Також, розглянули організацію та проведення заходів спрямованих на запобігання виникнення пожеж та загибелі людей, мінімізацію наслідків шляхом проведення профілактичної роз’яснювальної роботи серед населення. Крім того, учасники семінару обговорили питання підготовки інвестиційних проектів регіонального розвитку, організацію надання платних послуг пожежно-рятувальними підрозділами місцевої пожежної охорони.

Передовим практичним досвідом роботи поділилися з колегами і начальники підрозділів МПО об’єднаних територіальних громад, які вже тривалий час функціонують та успішно проводять роботи по ліквідації різних надзвичайних подій.

Також, представники обласної Служби порятунку «101» роз’яснили присутнім порядок організації зв’язку та електронного службового документообігу та інші важливі питання для успішного функціонування діяльності пожежно-рятувальних підрозділів МПО в Полтавській області.

Фахівці ДСНС провели для учасників семінару екскурсію по пожежно-технічній виставці Головного управління та ознайомили з організацією роботи оперативно-координаційного центру.

Наостанок першого дня навчання присутні підбили підсумки наради, представники Головного управління ДСНС України у Полтавській області додатково відповіли на усі питання керівників МПО та ДПО області.

6jpg

 

ГУ ДСНС України у Полтавській області

   
Останні новини
3 Серпня15:36 Житомирська область: рятувальники продовжують роботи з дезінфекції для запобігання розповсюдженню небезпечного вірусу
3 Серпня15:08 Рятувальники Львівщини нагадують громадянам правила поведінки під час відпочинку на водних об’єктах
3 Серпня14:53 Надзвичайники Луганщини закликають пляжників дотримуватися правил безпеки на воді
3 Серпня13:18 Полтавська область: фахівці Служби порятунку «101» роз’яснили містянам як уникнути пожежі
3 Серпня12:04 Кіровоградська область: проведено профілактичне відпрацювання з мешканцями міста Знам'янки
3 Серпня11:53 Дніпропетровська область: пожежна безпека у приватному житловому секторі
3 Серпня11:50 Донеччина: рятувальники, поліціанти та екологи закликають громадян відпочивати безпечно
3 Серпня11:47 Херсонщина: з початку карантину рятувальники обласної ДСНС постійно проводять комплекс заходів, що спрямований на запобігання поширення коронавірусної інфекції.
3 Серпня11:29 Луганська область: рятувальники дбають про безпеку громадян на водоймах
3 Серпня10:12 Рятувальники Миколаївщини попереджають про небезпеку пожеж в екосистемах та на водних об’єктах
3 Серпня10:05 Волинська область: фахівці ДСНС – за безпечні жнива
3 Серпня09:38 Львівська область: рятувальники проводять протиепідемічні заходи на території міста Дрогобич
3 Серпня09:34 Донецька область: фахівці Служби порятунку розповіли громадянам, що робити у разі виявлення вибухонебезпечних предметів
3 Серпня09:02 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 70 людей та ліквідували 2 тис. 63 пожежі
3 Серпня08:56 Увага! Попередження про пожежну небезпеку
Останні новини