ГоловнаОстанні новини16 Листопада, 2019р.
 Версія для друку

Херсонщина: фахівці ДСНС разом з представниками місцевого самоврядування провели рейд з протипожежної безпеки на території Новозбур’ївської сільської ради

Опубліковано: 16.11.2019, 12:05

Запобігання – одна з важливих функцій діяльності територіальних підрозділів Держслужби з надзвичайних ситуацій. Слідуючи цій меті, рятувальники постійно проводять різноманітні профілактичні заходи.

15 листопада черговий масштабний захід, спрямований на мінімізацію пожеж у житлі, відбувся на території Новозбур’ївської сільської ради Голопристанського району. Це найбільший не лише на Херсонщині, а й в Україні сільський населений пункт, в якому проживає 8 тисяч мешканців. Тому питанню пожежної безпеки тут приділяється значна увага. Цього разу у сільській раді зібрались представники депутатського корпусу, освітяни, підприємці, соцпрацівники. Перед ними спершу виступив начальник Голопристанського райвідділу обласної Держслужби з надзвичайних ситуацій Віктор Фисуненко. Він наголосив на основних питаннях протипожежного захисту, яких слід дотримуватись на час опалювального сезону, навів статистичні дані, основні причини пожеж та їх наслідки. До речі, безпосередньо у Новій Збур’ївці у порівняні з минулим роком спостерігається зменшення кількості пожеж. У цьому році їх зафіксовано 23, у минулому - 34. У свою чергу сільська головиня Таїсія Симоненко подякувала рятувальникам за співпрацю, за їх самовідданість та професіоналізм. Адже, коли горить, саме рятувальники Голопристанської служби «101» оперативно виїжджають на ліквідацію пожеж, оскільки територіально знаходяться на відстані трьох кілометрів від села.

А далі рятувальники разом із представниками поліції та соцзахисту здійснили подворові обходи, відвідали багатодітні родини, літніх одиноких людей. У спілкуванні з багатодітними першочергово звертали увагу на безпеку дітей, наголошуючи на тому, що їх не можна залишати без нагляду та залишати у доступних місцях вогненебезпечні предмети. Звертали увагу на стан пічного опалення та електромереж. Один чоловік, до якого завітали рейдівці, розуміючи, що у будинку електромережа вже не нова, йдучи з дому, вимикає навіть автоматний вимикач. Тим самим убезпечує себе від такого неприємного фактору, як замикання електропроводки. До речі, саме по цій причині у зимовий період виникає багато пожеж в оселях.

Тому насамперед лише свідоме ставлення до особистої безпеки є найкращою запорукою життя без надзвичайних подій і ситуацій.

10.JPG

ГУ ДСНС України у Херсонській області


   
Останні новини
3 Серпня15:08 Рятувальники Львівщини нагадують громадянам правила поведінки під час відпочинку на водних об’єктах
3 Серпня14:53 Надзвичайники Луганщини закликають пляжників дотримуватися правил безпеки на воді
3 Серпня13:18 Полтавська область: фахівці Служби порятунку «101» роз’яснили містянам як уникнути пожежі
3 Серпня12:04 Кіровоградська область: проведено профілактичне відпрацювання з мешканцями міста Знам'янки
3 Серпня11:53 Дніпропетровська область: пожежна безпека у приватному житловому секторі
3 Серпня11:50 Донеччина: рятувальники, поліціанти та екологи закликають громадян відпочивати безпечно
3 Серпня11:47 Херсонщина: з початку карантину рятувальники обласної ДСНС постійно проводять комплекс заходів, що спрямований на запобігання поширення коронавірусної інфекції.
3 Серпня11:29 Луганська область: рятувальники дбають про безпеку громадян на водоймах
3 Серпня10:12 Рятувальники Миколаївщини попереджають про небезпеку пожеж в екосистемах та на водних об’єктах
3 Серпня10:05 Волинська область: фахівці ДСНС – за безпечні жнива
3 Серпня09:38 Львівська область: рятувальники проводять протиепідемічні заходи на території міста Дрогобич
3 Серпня09:34 Донецька область: фахівці Служби порятунку розповіли громадянам, що робити у разі виявлення вибухонебезпечних предметів
3 Серпня09:02 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 70 людей та ліквідували 2 тис. 63 пожежі
3 Серпня08:56 Увага! Попередження про пожежну небезпеку
3 Серпня08:01 Фахівці Служби порятунку закликають дотримуватися правил безпеки під час відпочинку поблизу водойм
Останні новини