ГоловнаОстанні новини18 Листопада, 2019р.
 Версія для друку

Рятувальники нагадують маленьким громадянам про правила безпеки життєдіяльності

Опубліковано: 18.11.2019, 07:26

Про те, наскільки важливо виховувати в маленьких громадян свідоме ставлення до правил безпеки життєдіяльності, фахівці Служби порятунку із задоволенням розповідають школярам та вихованцям дошкільних установ.

Зокрема, 14 листопада співробітник 18 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Миколаївській області завітав на профілактичний захід «Безпечне дитинство» до Кривоозерської загальноосвітньої школи I-III cтупенів №1.

Для школярів виступила місцева команда дружин юних пожежних «Стріла». Талановиті дітлахи продемонстрували цікаву програму, в якій за допомогою творчих номерів донесли до присутніх основні правила безпеки життєдіяльності.

А 15 листопада працівники Управління ДСНС в Кіровоградській області побували в гостях у колективу загальноосвітньої школи № 25 м. Кропивницького, де провели акцію із залученням пожежно-рятувальної техніки. Впродовж жвавого спілкування рятувальники пояснювали, чому важливо знати й постійно дотримуватись правил безпеки, які необережні вчинки найчастіше призводять до біди і як потрібно поводитись у різних екстремальних ситуаціях, зокрема під час пожежі в адміністративній будівлі, у квартирі, під’їзді чи житловому будинку, як надавати допомогу постраждалим, як запобігти травмуванню, якщо натрапив на вибухонебезпечний предмет, кому повідомляти про надзвичайну подію і за якими номерами телефону та ще багато іншого.

Того ж дня в рамках Тижня знань з безпеки життєдіяльності рятувальники Одещини завітали до вихованців Чубівського закладу дошкільної освіти. Фахівці ДСНС розповіли дітям про причини виникнення пожежі, основні правила поведінки при виникненні надзвичайних ситуацій та нагадали їм номер служби порятунку «101». Після пізнавальної бесіди рятувальники показали дітям тематичний мультфільм.

Водночас до пожежно-рятувальної частини міста Білгород-Дністровськ завітали на екскурсію учні районної загальноосвітньої школи с. Молога та вихованці міського дитячого садку №1. В ході візиту рятувальники розповіли дітям про особливості роботи пожежних-рятувальників, ознайомили з пожежною технікою, первинними засобами пожежогасіння та розповіли про основні правила безпеки у поводженні з вогнем.

Шановні батьки!

Державна служба України з надзвичайних ситуацій наголошує на важливості дотримання дітьми правил безпеки життєдіяльності!

Якщо ви залишаєте дитину вдома саму, переконайтеся, що всі наявні в помешканні електроприлади знаходяться у справному стані, а сірники сховані у недоступному місці. Вирушаючи на відпочинок, слідкуйте за тим, щоб малеча не залишалась без нагляду.

Розповідайте дітям про небезпеку, яку приховує у собі вогонь. Майже кожній пожежі можна запобігти! Для цього слід обов'язково обговорити в родині не тільки заходи щодо запобігання пожежі, а й порядок дій у разі її виникнення:

Пам'ятайте, що безпека вашої дитини — це, перш за все, ваша особиста відповідальність!


   
Останні новини
11 Грудня19:18 Дніпропетровська область: фахівці Служби порятунку «101» провели профорієнтацію з майбутніми випускниками
11 Грудня18:23 На Кіровоградщині відбулись тренування 1-го зведеного загону із відпрацюванням гасіння пожежі у хлібокомбінаті
11 Грудня18:20 Чернігівська область: рятувальники та персонал дитячого садочку практично відпрацювали порядок дій у екстрених ситуаціях
11 Грудня18:16 Рятувальники Донеччини провели тактико-спеціальні навчання у Донецькому юридичному інституті МВС України
11 Грудня18:14 Херсонщина: рятувальники проводять рейди спільно з поліцією і представниками ЗМІ
11 Грудня18:11 Чернігівська області: рятувальники застерігають рибалок не виходити на кригу водойм
11 Грудня18:08 Хімік Головного управління ДСНС України у Миколаївській області спілкувався з учнями 6-х класів ЗОШ №40 щодо впливу радіації на людину
11 Грудня18:06 Київська область: рятувальники закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки
11 Грудня18:02 Хмельниччина: фахівці ДСНС навчають подолян, як вберегтися від пожеж в оселях
11 Грудня18:00 Хмельниччина: рятувальники ліквідували умовну пожежу на Хмельницькій атомній електростанції
11 Грудня17:58 Житомир: японські благодійники передали рятувальникам обладнання для проведення медичних аналізів
11 Грудня17:47 Херсонщина: рятувальники провели інструктаж з пожежної безпеки
11 Грудня16:01 На Львівщині відбулись пожежно-тактичні навчання
11 Грудня16:00 Під час проведення позапланових перевірок навчальних закладів, рятувальники та персонал відпрацьовують спільні дії при виникненні надзвичайних ситуацій
11 Грудня14:17 У Департаменті запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України відбудеться чергове засідання Комісії з розгляду відхилень від будівельних норм
Останні новини