ГоловнаОстанні новини18 Листопада, 2019р.
 Версія для друку

Рятувальники нагадують маленьким громадянам про правила безпеки життєдіяльності

Опубліковано: 18.11.2019, 07:26

Про те, наскільки важливо виховувати в маленьких громадян свідоме ставлення до правил безпеки життєдіяльності, фахівці Служби порятунку із задоволенням розповідають школярам та вихованцям дошкільних установ.

Зокрема, 14 листопада співробітник 18 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Миколаївській області завітав на профілактичний захід «Безпечне дитинство» до Кривоозерської загальноосвітньої школи I-III cтупенів №1.

Для школярів виступила місцева команда дружин юних пожежних «Стріла». Талановиті дітлахи продемонстрували цікаву програму, в якій за допомогою творчих номерів донесли до присутніх основні правила безпеки життєдіяльності.

А 15 листопада працівники Управління ДСНС в Кіровоградській області побували в гостях у колективу загальноосвітньої школи № 25 м. Кропивницького, де провели акцію із залученням пожежно-рятувальної техніки. Впродовж жвавого спілкування рятувальники пояснювали, чому важливо знати й постійно дотримуватись правил безпеки, які необережні вчинки найчастіше призводять до біди і як потрібно поводитись у різних екстремальних ситуаціях, зокрема під час пожежі в адміністративній будівлі, у квартирі, під’їзді чи житловому будинку, як надавати допомогу постраждалим, як запобігти травмуванню, якщо натрапив на вибухонебезпечний предмет, кому повідомляти про надзвичайну подію і за якими номерами телефону та ще багато іншого.

Того ж дня в рамках Тижня знань з безпеки життєдіяльності рятувальники Одещини завітали до вихованців Чубівського закладу дошкільної освіти. Фахівці ДСНС розповіли дітям про причини виникнення пожежі, основні правила поведінки при виникненні надзвичайних ситуацій та нагадали їм номер служби порятунку «101». Після пізнавальної бесіди рятувальники показали дітям тематичний мультфільм.

Водночас до пожежно-рятувальної частини міста Білгород-Дністровськ завітали на екскурсію учні районної загальноосвітньої школи с. Молога та вихованці міського дитячого садку №1. В ході візиту рятувальники розповіли дітям про особливості роботи пожежних-рятувальників, ознайомили з пожежною технікою, первинними засобами пожежогасіння та розповіли про основні правила безпеки у поводженні з вогнем.

Шановні батьки!

Державна служба України з надзвичайних ситуацій наголошує на важливості дотримання дітьми правил безпеки життєдіяльності!

Якщо ви залишаєте дитину вдома саму, переконайтеся, що всі наявні в помешканні електроприлади знаходяться у справному стані, а сірники сховані у недоступному місці. Вирушаючи на відпочинок, слідкуйте за тим, щоб малеча не залишалась без нагляду.

Розповідайте дітям про небезпеку, яку приховує у собі вогонь. Майже кожній пожежі можна запобігти! Для цього слід обов'язково обговорити в родині не тільки заходи щодо запобігання пожежі, а й порядок дій у разі її виникнення:

Пам'ятайте, що безпека вашої дитини — це, перш за все, ваша особиста відповідальність!


   
Останні новини
3 Серпня15:08 Рятувальники Львівщини нагадують громадянам правила поведінки під час відпочинку на водних об’єктах
3 Серпня14:53 Надзвичайники Луганщини закликають пляжників дотримуватися правил безпеки на воді
3 Серпня13:18 Полтавська область: фахівці Служби порятунку «101» роз’яснили містянам як уникнути пожежі
3 Серпня12:04 Кіровоградська область: проведено профілактичне відпрацювання з мешканцями міста Знам'янки
3 Серпня11:53 Дніпропетровська область: пожежна безпека у приватному житловому секторі
3 Серпня11:50 Донеччина: рятувальники, поліціанти та екологи закликають громадян відпочивати безпечно
3 Серпня11:47 Херсонщина: з початку карантину рятувальники обласної ДСНС постійно проводять комплекс заходів, що спрямований на запобігання поширення коронавірусної інфекції.
3 Серпня11:29 Луганська область: рятувальники дбають про безпеку громадян на водоймах
3 Серпня10:12 Рятувальники Миколаївщини попереджають про небезпеку пожеж в екосистемах та на водних об’єктах
3 Серпня10:05 Волинська область: фахівці ДСНС – за безпечні жнива
3 Серпня09:38 Львівська область: рятувальники проводять протиепідемічні заходи на території міста Дрогобич
3 Серпня09:34 Донецька область: фахівці Служби порятунку розповіли громадянам, що робити у разі виявлення вибухонебезпечних предметів
3 Серпня09:02 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 70 людей та ліквідували 2 тис. 63 пожежі
3 Серпня08:56 Увага! Попередження про пожежну небезпеку
3 Серпня08:01 Фахівці Служби порятунку закликають дотримуватися правил безпеки під час відпочинку поблизу водойм
Останні новини