ГоловнаОстанні новини21 Жовтня, 2019р.
 Версія для друку

Служба порятунку навчає маленьких українців як захиститися від небезпечних ситуацій

Опубліковано: 21.10.2019, 07:42

Рятувальники завжди із задоволенням проводять для дітей різного віку цікаві пізнавальні заходи. Щодня вони відвідують освітні заклади із профілактичними бесідами та влаштовують для українських школярів і дошкільнят громадські акції, під час яких розповідають про свою роботу та знайомлять дітей із пожежно-рятувальною технікою.

Так, 17 жовтня на території комунального закладу “Сновська школа-інтернат І-ІІ ступенів”, що у районному центрі Сновськ Чернігівської області пройшла пізнавальна акція “Запобігти. Врятувати. Допомогти.” В ході заходу рятувальники нагадали малечі основні правила безпеки, яких необхідно дотримуватися вдома, на вулиці, під час навчання, відпочинку і дозвілля, а також звернули увагу на послідовність дій у разі виникнення пожежі, виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів.

Цього ж дня, у рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності, на базі Головного управління ДСНС у Запорізькій області відбувся майстер-клас для більш ніж двох сотень дітей з навчально-виховних закладів Запоріжжя. Під час профілактичного блоку школярі взяли участь у інтерактивній грі, направленій на перевірку знань з основ безпеки життєдіяльності. Найобізнаніші учні у якості подарунка отримали інтерактивний зошит «Твоя територія безпеки», розроблений фахівцями Головного управління.

У свою чергу у Сумах, на екскурсію до 1-ї Державної пожежно-рятувальної частини завітали учні загальноосвітньої школи № 13. Спочатку дітям розповіли про правила пожежної безпеки у побуті та алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних предметів, а потім школярів ознайомили з пожежно-рятувальною технікою та спорядженням. Працівники Служби порятунку розповіли про функціонування, особливості роботи пожежних автомобілів і спецобладнання вогнеборців. Традиційно, дітям надали можливість відчути себе рятувальниками, посидіти у автомобілі, одягти спецзасоби та потримати озброєння вогнеборців.

Водночас на Київщині, до рятувальників 34-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Вишневе завітали  учні 2-го класу Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ступеню, а діти старших груп закладу дошкільної освіти «Оленка» м. Бровари побували на екскурсії у Державній пожежно-рятувальній частині № 21.

Загалом, заходи щодо попередження нещасних випадків серед дітей та молоді відбулися цього тижня у всіх областях України.

Шановні батьки!

Державна служба України з надзвичайних ситуацій наголошує на важливості дотримання дітьми правил безпеки життєдіяльності!

Якщо ви залишаєте дитину вдома саму, переконайтеся, що всі наявні в помешканні електроприлади знаходяться у справному стані, а сірники сховані у недоступному місці. Вирушаючи на відпочинок, слідкуйте за тим, щоб малеча не залишалась без нагляду.

Розповідайте дітям про небезпеку, яку приховує у собі вогонь. Майже кожній пожежі можна запобігти! Для цього слід обов'язково обговорити в родині не тільки заходи щодо запобігання пожежі, а й порядок дій у разі її виникнення:

Пам'ятайте, що безпека вашої дитини — це, перш за все, ваша особиста відповідальність!

 


   
Останні новини
14 Липня17:12 На Донеччині рятувальники провели тактико-технічні навчання
14 Липня16:36 Хмельницька область: рятувальники провели профілактичну роботу з керівниками агропідприємств
14 Липня16:31 Кіровоградська область: рятувальники нагадали правила пожежної безпеки жителям Вільшанки та Благовіщенського
14 Липня16:25 м. Дніпро: пожежна безпека у будинках
14 Липня16:21 Житомирська область: рятувальники контролюють дотримання правил пожежної безпеки під час зернозбиральної кампанії
14 Липня16:18 Миколаївська область: рятувальники тренувались гасити пожежу на базі складу нафтопродуктів
14 Липня16:10 Одещина: рятувальники проводять з громадянами роз’яснювальну роботу щодо пожежної безпеки у природних екосистемах
14 Липня15:32 Київська область: рятувальники провели профілактичну роботу з аграріями, щодо дотримання правил пожежної безпеки під час збирання врожаю
14 Липня15:06 Вінницька область: рятувальники дбають про пожежну безпеку під час жнив
14 Липня14:55 Хмельницька область: рятувальники нагадали громадянам правила безпечного відпочинку на природі
14 Липня14:41 Дніпропетровська область: рятувальники проводять роз’яснювальну роботу серед людей похилого віку
14 Липня14:35 На Донеччині рятувальники провели рейд місцями збору врожаю
14 Липня14:31 Кіровоградська область: відбувся спільний профілактичний рейд у Чорному лісі
14 Липня14:28 Волинська область: рятувальники нагадують аграріям основні вимоги пожежної безпеки під час збирання врожаю
14 Липня14:25 Закарпаття: рятувальники опікуються пожежною безпекою майбутнього врожаю
Останні новини