ГоловнаДіяльністьМіжнародна діяльністьСпівпраця з міжнародними організаціямиОрганізація із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ)
 Версія для друку

Організація із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ)

Організацією із заборони хімічної зброї і урядом Швейцарії був організований базовий навчальний курс для представників аварійно-рятувальних служб, фахівців з питань організації захисту населення від хімічної зброї, який був проведений з 3 по 7 червня 2019 року в Центрі NBC в м. Шпіц.

У семінарі взяли участь 28 представників з різних країн світу. Серед учасників семінару були представники військових формувань, пожежно-рятувальних підрозділів, фахівців з питань організації заходів цивільного захисту та науковці.

Представники країн пройшли базову підготовку по захисту від хімічної зброї та по виявленню бойових отруйних речовин. Курс також надав базові знання про протихімічні бойові засоби захисту армії Швейцарської Конфедерації, індивідуальні захисні заходи і обладнання для виявлення хімічних речовин та проведення їх деконтамінації.

Курс був розподілений на теоретичну та практичну частини, під час яких було надано всі необхідні теоретичні знання з питань захисту населення та самозахисту під час хімічних атак. На практичних заняттях відпрацьовувались вправи використання приладів хімічної розвідки Swiss Cam, костюмів хімічного захисту та приладів з відбору проб, які знаходяться на озброєнні армії Швейцарської Конфедерації. Курс базового рівня - це суміш лекцій на основі теорії, демонстрацій обладнання та практичних занять. До кінця курсу учасники отримали базові знання про хімічні бойові агенти та їх дії, захисне обладнання та його обмеження, обладнання та процедури з виявлення та деконтамінації одягу та обладнання.

У навчальному курсі від ДСНС взяв участь головний фахівець відділу планування заходів цивільного захисту управління організації заходів цивільного захисту ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області капітан служби цивільного захисту Михайло ІШИЧКІН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Твіт