ГоловнаДіяльністьМіжнародна діяльністьДвостороннє співробітництвоСполучені Штати АмерикиНаціональна гвардія Каліфорнії та Канзасу
 Версія для друку

Зустріч керівників управлінь МНС України з делегацією Національної Гвардії США

На прохання Військово-контактної групи Європейського командування збройних сил США в Україні відбулась зустріч керівників управлінь Міністерства з генерал - ад'ютантами Національної Гвардії штату Каліфорнія та Національної Гвардії штату Канзас, США.

З боку МНС України у зустрічі взяли участь:


З боку Національних Гвардій штатів Каліфорнія та Канзас, США :


Під час зустрічі відбулось обговорення питань пов'язаних з співробітництвом МНС України з Національними Гвардіями штатів Каліфорнія та Канзас, яке відбувається в рамках Державної програми партнерства США. В ході зустрічі Сторони обмінялись враженнями щодо проведеного у травні 2000 року на Україні у м. Харкові міжнародного об'єднаного цивільно-військового медичного навчання з питань ліквідації надзвичайних ситуацій "Раф енд Реді 2000". Сторони наголосили на важливості продовження практики проведення спільних навчань, які сприяють покращенню взаєморозуміння партнерів, визнанню найбільш доцільних та ефективних способів проведення аварійно-рятувальних робіт та виробленню подальших шляхів удосконалення співробітництва з питань управління в надзвичайних ситуаціях.

В ході зустрічі Сторони обговорили питання можливості проведення навчання "Раф енд Реді 2002". Генерал-майор Євдін О.М. запропонував відпрацювати під час цього навчання наступні питання:


Обговорювалось також питання подальшого розвитку співробітництва з Національними Гвардіями штатів Каліфорнія та Канзас, Українською стороною було запропоновано розвивати співробітництво за наступними напрямками:


Американська сторона запропонувала фахівцям Міністерства взяти участь у навчаннях з питань ліквідації наслідків радіаційної аварії, які відбудуться на атомній станції "Волф Крік" штату Канзас восени 2001 року. Українська сторона з задоволенням прийняла це запрошення.

Сторони погодились, що Міністерство надішле через військово-контактну групу в Україні Європейського командування збройних сил США пропозиції МНС України щодо сценарію навчання "Раф енд Реді 2002".

На закінчення зустрічі генерал-майор Євдін О.М. передав генерал-майору Роберту Берроу Почесну відзнаку МНС України для вручення бригадному генералу Девіду Хадлету, якою він був нагороджений згідно з наказом Міністра від 14 червня 2000 року № 102 за значний особистий внесок в розвиток співробітництва між Україною та США в галузі підготовки до ліквідації надзвичайних ситуацій, активну участь в організації і проведенні міжнародних навчань "Раф енд Реді 2000", які відбулися відповідно до програми "Партнерство заради миру".


Фотохроніка візиту


Фото Анатолія Лисенка Фото Анатолія Лисенка Фото Анатолія Лисенка

 

    Твіт