ГоловнаДіяльністьМіжнародна діяльністьМіжнародні навчання
 Версія для друку

Міжнародні навчання

У період з 21 по 25 вересня 2015 року на території Міжнародного центру миротворчості і безпеки Академії сухопутних військ України ім. Петра Сагайдачного (Львівська область) відбулися міжнародні польові навчання з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру “УКРАЇНА-2015”.

Впродовж 2016-2018 років команди українських рятувальників брали активну участь в навчаннях, організованих Євроатлантичним координаційним центром реагування на катастрофи (EADRCC), а саме:

5 - 7 вересня 2017 в Державному центрі управління надзвичайними ситуаціями відбулися спільні українсько-американські командно-штабні навчання з реагування на надзвичайну ситуацію державного рівня, пов'язану з радіаційною аварією на відокремленому підрозділі “Запорізька АЕС” НАЕК “Енергоатом”.

З 19 по 20 вересня 2017 року команда українських рятувальників                    (24 особи) взяла участь в масштабних міжнародних польових навчаннях з реагування на надзвичайні ситуації «EU MOLDEX 2017», організованих в рамках Програми із запобігання, готовності та реагування на катастрофи природного і техногенного характеру для країн Східного партнерства “PPRD Еast IІ”.

У період з 18 по 22 червня 2019 року в Україні вперше організовано та проведено масштабні навчання “Rescue Days Ukraine 2019” з підвищення рівня професійної підготовки фахівців ДСНС до реагування на дорожньо-транспортні пригоди (на базі ГУ ДСНС України у Рівненській області) із залученням тренерів з Республіки Польща, Німеччини та Франції.

 


 

    Твіт