ГоловнаПро ДСНСКерівництвоМельчуцький Олег Григорович
 Версія для друку

Мельчуцький Олег Григорович 

Перший заступник Голови

Державної служби України з надзвичайних ситуацій

 

002.jpgПризначений першим заступником Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій розпорядженням  Кабінету Міністрів України від 27 травня 2015 року № 530-р "Про призначення Мельчуцького О.Г. першим заступником  Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій".

Народився: 27 грудня 1967 року у місті Мала Виска Кіровоградської області. Громадянин України.

Освіта: у 1989 році закінчив Калінінградське вище інженерне училище інженерних військ,

спеціальність - інженерне озброєння, кваліфікація - інженер-механік. У 2007 році закінчив Військовий інженерний інститут Подільського державного аграрно-технічного університету, спеціальність - організація бойового та оперативного забезпечення військ (сил), кваліфікація - спеціаліст військового управління, офіцер військового управління оперативно-тактичного рівня.

Службова (трудова) діяльність: з липня 1984 року перебував на посадах у Збройних Силах України. З травня 2003 року – начальник відділу інженерного захисту Управління надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Кіровоградської обласної державної адміністрації, з грудня 2003 року – начальник штабу - перший заступник командира військової частини, командир військової частини Д0070 (м. Кіровоград), з жовтня 2005 року – заступник начальника Головного управління з питань реагування на надзвичайні ситуації та застосування сил Головного управління МНС України в Кіровоградській області, з жовтня 2006 року – перший заступник начальника Головного управління МНС України в Запорізькій області, з квітня 2007 року перебував на посадах заступника начальника Головного управління, заступника начальника Управління з реагування на надзвичайні ситуації Управління ДСНС України у Кіровоградській області.

З травня 2015 року перебуває на посаді першого заступника Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Нагороджений Почесною відзнакою МНС України, відзнакою МНС України "За відвагу в надзвичайній ситуації" ІІ ступеню, медаллю "За бездоганну службу" ІІІ ступеня.


Фото

Декларація майнового стану (з Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування)

 

 

    Твіт