ГоловнаБізнесуДержавні закупівліКонкурс з придбання житла в населених пунктах розташованих на відстані до 15 км від м. Києва на вторинному ринку для забезпечення житлом осіб рядового і начальницького складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій (2019 р.)
 Версія для друку
Оголошення №2

про проведення конкурсу з придбання житла в населених пунктах розташованих на відстані до 15 км від м. Києва на вторинному ринку для  забезпечення житлом осіб рядового і начальницького складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій (2019 р.)

 
Оголошення №5

про результати проведення конкурсу з придбання житла в населених пунктах розташованих на відстані до 15 км від м. Києва на вторинному ринку для  забезпечення житлом осіб рядового і начальницького складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій (2019 р.)

 
КОНКУРСНА ДОКУМЕНТАЦІЯ 

з придбання житла в населених пунктах розташованих на відстані до 15 км від м. Києва на вторинному ринку для  забезпечення житлом осіб рядового і начальницького складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій (2019 р.)

    Твіт