ГоловнаДіяльністьМіжнародна діяльністьСпівпраця з міжнародними організаціямиОрганізація за демократію та економічний розвиток (ГУАМ), Організація Чорноморського економічного співробітництва (ОЧЕС)
 Версія для друку

ГУАМ, ОЧЄС

Організація за демократію та економічний розвиток – ГУАМ

Співробітництво з Організацією за демократію та економічний розвиток – ГУАМ (далі - ГУАМ) здійснюється в рамках Угоди між урядами  держав - учасниць ГУУАМ про співробітництво в галузі попередження  надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків (підписано 04. 07.2003 року, затверджено постановою КМ України від 29 березня 2006 року № 397) та з країнами-учасницями ГУАМ в рамках міжурядових угод, а саме: Угода між Кабінетом Міністрів України і Урядом Азербайджанської Республіки про співробітництво в галузі попередження надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків (підписана 29 серпня 2002 року в м. Баку, ратифікована 22 травня 2003, Закон України № 877-IV), Угода між Кабінетом Міністрів України та Виконавчою Владою Грузії про співробітництво у галузі попередження промислових аварій, катастроф, стихійних лих та ліквідації їхніх наслідків (підписана 7 грудня 1998 року в м. Тбілісі, ратифікована 13 липня 1999 року Закон України № 922-XIV) та Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про співробітництво в галузі попередження промислових аварій, катастроф, стихійних лих та ліквідації їхніх наслідків (підписана 4 серпня 1998 року в м. Києві, набула чинності від дати підписання).

 

 

Організація Чорноморського економічного співробітництва (ОЧЕС)

Співробітництво з Організацією Чорноморського економічного співробітництва здійснюється в рамках реалізації Угоди між урядами держав-учасниць Чорноморського Економічного Співробітництва (ЧЕС) про співробітництво у наданні надзвичайної допомоги і ліквідації надзвичайних ситуацій, що виникли внаслідок природного лиха і техногенного характеру (підписана 15 квітня 1998 року в м. Сочі, ратифікована 12 липня 2001 року Закон України N 2667-III) та Додаткового протоколу до Угоди (підписаний 20 жовтня 2005 року у м. Києві, ратифікований 13 березня 2007 року Закон України N 722-V).

ДСНС задіяна в діяльності робочої групи з надзвичайних ситуацій з надзвичайних ситуацій, яка включає в себе 3 підгрупи (далі - СРГ),  а саме:

Відповідно до Додаткового протоколу ДСНС України бере активну участь у Мережі офіцерів зв’язку ОЧЕС, що сприяє значному підвищенню ефективності співпраці у сфері оперативного обміну інформацією та реагування на надзвичайні ситуації у Чорноморському регіоні. Такий оперативний обмін інформацією, необхідний для забезпечення дійсної взаємодії оперативно-рятувальних підрозділів країн-учасниць.

 

    Твіт