ГоловнаДіяльністьЗапобігання корупціїПовідом про корупціюЕлектронне повідомлення
 Версія для друку

Електронне повідомлення

ШАНОВНИЙ ВИКРИВАЧУ!

На цій сторінці Ви можете повідомити інформацію про вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення посадовими особами ДСНС України, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною

Звертаємо увагу, що повідомлення про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» може бути здійснено без зазначення авторства (анонімно) та іншої інформації, яка ідентифікує заявника. Поля позначені символом «*» заповнюються обов’язково. Повідомлення буде розглянуто, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. У разі недотримання вказаних вимог повідомлення не розглядається. Також, не розглядаються повідомлення в яких містяться нецензурні або образливі вирази, погрози життю, здоров’ю і майну посадових осіб, а також членів їх сімей. Текст таких повідомлень буде надсилатись до правоохоронних органів. Повідомлення підлягає перевірці у термін до п’ятнадцяти днів від дня його отримання уповноваженими на здійснення такої перевірки особами. Якщо у вказаний термін перевірити інформацію, що міститься в повідомленні, неможливо, термін розгляду повідомлення може бути продовжений до тридцяти днів від дня його отримання. Відповідь заявнику про результати розгляду повідомлення надається у разі зазначення ним поштової адреси або електронної пошти.

 

* - поля обов'язкові для заповнення

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОСОБУ ЗАЯВНИКА

Прізвище Ім'я Побатькові

Номер телефону

Поштова адреса

Електронна пошта

* Порушене питання

 Надаю згоду на обробку моїх персональних даних


ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОСОБУ, ЯКА ВЧИНИЛА КОРУПЦІЙНЕ АБО ПОВ'ЯЗАНЕ З КОРУПЦІЄЮ ПРАВОПОРУШЕННЯ

* Прізвище Ім'я Побатькові

* Посада

* Назва підрозділу ДСНС


ВІДОМОСТІ ПРО КОРУПЦІЙНЕ АБО ПОВ'ЯЗАНЕ З КОРУПЦІЄЮ ПРАВОПОРУШЕННЯ

* Регіон, якого стосується питання

* Дата вчинення правопорушення

* Фактичні дані, які можуть свідчити про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції»

Підтверджуючі матеріали

 Озноймлений(на) з інформацією щодо вимог до повідомлення про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» та порядком їх розгляду»

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ВДЯЧНА ВАМ ЗА СПІВПРАЦЮ! НАДАНУ ВАМИ ІНФОРМАЦІЮ БУДЕ ВИКОРИСТАНО ДСНС, ЯК ДЖЕРЕЛО ДЛЯ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ ЩОДО НЕОБХІДНОСТІ ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕВІРКИ АБО ІНШОГО РЕАГУВАННЯ ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ»

 

 

    Твіт