ГоловнаПро ДСНССтруктураПідрозділи безпосереднього підпорядкування апарату ДСНС УкраїниЦентр музичного мистецтва
 Версія для друку

Центр музичного мистецтва Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України

Начальник центру – художній керівник

капітан служби цивільного захисту

Руслан Олександрович Симоненко

тел. (095) 692 09 24

E-mail: [email protected]

 

 

Підрозділ забезпечує організацію та проведення культурно-масових заходів Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту з нагоди державних свят, знаменних дат і подій, сприяє культурному та естетичному вихованню особового складу, бере участь у патріотичному вихованні молоді.

 

Оркестр бере участь у багатьох всеукраїнських та міжнародних фестивалях, постійно гастролює.

 

Музичний колектив виступав на фестивалях та плац-концертах серед військових оркестрів у Польщі та Росії. У 2007 році був учасником фестивалю військових оркестрів у м. Ганновер (Німеччина).

 

У 2013 на Міжнародному фестивалі духової музики ім. Василя Соколика «Фанфари Ялти» (АР Крим) став володарем Гран-прі у номінації «Професійні колективи».

 

У 2014 році колективу виповнюється 15 років.

 

м. Київ, вул. Вишгородська, 150

тел (044) 331 71 83

 

 

Естрадний оркестр Центру музичного мистецтва Управління забезпечення ДСНС України на V міжнародному фестивалі духової музики ім. Василя Соколика "Фанфари Ялти" 2013 рік

 

 

Рятувальники, як ніхто інший, знають ціну життя. Вони щоденно вступають у бій із вогняною стихією, рятують людей під час надзвичайних ситуацій.

 

Реквіємом пам’яті по українцям, які загинули під час масових акцій громадського протесту, що відбувалися у період з 21 листопада 2013 року до 21 лютого 2014 року, стала пісня у виконанні солістів Центру музичного мистецтва ДСНС України – заслуженого артиста України Василя Волощука та Оксани Радул, на слова заслуженого діяча мистецтв України Степана Галябарди та на музику Валерія Іванцова.

 

 

 

    Твіт