ГоловнаДіяльністьФінансово-господарська діяльністьСтан виплати заробітної плати
 Версія для друку

Інформація

про стан виплати грошового забезпечення особам рядового і

начальницького складу, заробітної плати працівникам ДСНС, сплати страхових внесків до Пенсійного фонду України

станом на 01.05. 2017

(для розміщення на веб-сайті ДСНС в розділі «Фінансово-господарська діяльність», матеріали контролюються Адміністрацією Президента України)

Про стан виплати грошового забезпечення

і заробітної плати в ДСНС

 

Питання своєчасної оплати праці осіб рядового і начальницького складу, працівників на підвідомчих установах, державних підприємствах сфери управління ДСНС, а також сплати страхових внесків до Пенсійного фонду України знаходяться на постійному контролі в ДСНС. Виплата грошового забезпечення і заробітної плати здійснюється в першочерговому порядку.

ДСНС не допускається виникнення заборгованості із виплати грошового забезпечення особам рядового і начальницького складу, заробітної плати працівникам бюджетної сфери. Заборгованості із грошового забезпечення особам рядового і начальницького складу, заробітної плати працівникам бюджетної сфери на економічно активних державних підприємствах сфери управління ДСНС немає.

Однак станом на 01.05.2017 існує заборгованість із заробітної плати на економічно неактивних державних підприємствах і становить 317,0 тис. грн., у тому числі:

Державне підприємство «Управління капітального будівництва» – 202,0 тис. грн.;

Державне підприємство «Миронівське будівельно-монтажне управління» – 115,0 тис. гривень.

На особливому контролі знаходиться графік погашення заборгованості із заробітної плати працівникам державних підприємств, який виконується.

Засідання Колегії ДСНС відбулося 28 квітня 2017 року. Спільно з керівниками структурних підрозділів ДСНС розглянуто питання стану виплати заробітної плати, грошового забезпечення та сплати страхових внесків до Пенсійного фонду України на підвідомчих підприємствах, в установах, за результатами якого приймаються управлінські рішення.

 ДСНС щомісяця інформує Адміністрацію Президента України, Кабінет Міністрів України, Міністерство соціальної політики України і Пенсійний фонд України щодо своєчасної оплати праці на підвідомчих структурних підрозділах та сплати страхових внесків до Пенсійного фонду України.

Враховуючи соціальну значимість питання стану оплати праці, ДСНС вживаються заходи щодо:

недопущення зниження рівня грошового забезпечення особам рядового і начальницького складу, заробітної плати працівникам в установах, на державних підприємствах,

недопущення заборгованості із заробітної плати – щотижня здійснюється моніторинг стану погашення заборгованості із заробітної плати, сплати страхових внесків до Пенсійного фонду України на підприємствах, в установах та організаціях, які знаходяться у сфері управління ДСНС,

щодекади – моніторинг стосовно виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ, які фінансуються із державного та місцевих бюджетів всіх рівнів.

 

    Твіт