ГоловнаПопередження про ймовірні надзвичайні ситуації або ускладнення
 Версія для друку

Прогноз погодних умов на території України

Небезпечні явища: 

     18 січня, внаслідок впливу активного циклону на території Чернігівської, Сумської, Черкаської, Полтавської, Кіровоградської, Одеської та Миколаївської областей прогнозується суттєве ускладнення погодних умов: сильний мокрий сніг, часом з дощем, хуртовини, місцями дуже сильні опади, утворення снігового покриву висотою до 40 см, налипання мокрого снігу, у південних та центральних областях місцями ожеледь, у Дніпропетровській, Запорізькій та Херсонській областях сильний дощ з переходом в сніг.

      В Україні, крім західних областей посилення вітру до 15-20 м/с, у Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Луганській областях 25-28 м/с, на дорогах України ожеледиця.

      У Київській області: сильний мокрий сніг, посилення вітру до 15-20 м/с, хуртовини, місцями налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця, утворення снігового покриву висотою 10-20 см. У східних районах області дуже сильний мокрий сніг, висота снігового покриву 30-40 см.

У Києві: сильний мокрий сніг, посилення вітру до 15-18 м/с, хуртовини, на дорогах ожеледиця, утворення снігового покриву висотою 20 сантиметрів.

      На акваторії Чорного моря очікується висота хвиль 30-50 дм; в портах Одеської та Донецької областей і на північно-західній акваторії Чорного моря пориви вітру 25-28 м/с.

     У горах Івано-Франківської та Закарпатської областей утримується значна сніголавинна небезпека (3 рівень).

Опади:

19 січня сніг, мокрий сніг (на півдні – з дощем); вдень у більшості південних та центральних областей невеликі опади; 20 січня вночі у північних та східних областях невеликий сніг, вдень у південній половині мокрий сніг та дощ, місцями ожеледь, на решті території без опадів.; 21 січня у Приазов'ї, східних, вночі і в південних та більшості центральних областей мокрий сніг, місцям з дощем, на решті території невеликий сніг; 22 січня переважно без опадів, лише на сході та на південному сході країни невеликий сніг.

Температура повітря:

18 січня вночі 0-5 градусів морозу, вдень від 3 градусів морозу до 2 градусів тепла; у південній частині упродовж доби 0-5 градусів тепла. 19-20 січня вночі 2-7 градусів морозу, вдень – близько 0 градусів; на півдні країни вночі 0-5 градусів морозу, вдень 0-5 градусів тепла. Надалі температура знижуватиметься, і 22 січня складатиме вночі  7-12, вдень 1-6  градусів морозу; у південних областях вночі 1-6 градусів мороз, вдень – близько 0 градусів.

Враховуючи прогноз погодних умов та стан природної і техногенної безпеки, протягом прогнозованого періоду ймовірне виникнення  ускладнень або надзвичайних ситуацій

природного характеру:

техногенного характеру:

pdf_logo.gif
prognoz.pdf

Інформацію №26/7-03 від 17.01.2018 підготовлено відділом  моніторингу, обліку надзвичайних ситуацій та пожеж управління планування, інформаційно-аналітичної роботи та моніторингу Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям на основі прогнозів Гідрометцентру і прогнозних сайтів мережі Інтернет

 

    Твіт