ГоловнаОстанні новини25 Листопада, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники дбають про безпеку підростаючого покоління

Опубліковано: 25.11.2018, 08:55

Для того, щоб вберегти дітей від надзвичайних ситуацій та подій, фахівці Служби порятунку регулярно відвідують заклади освіти, де спілкуються із школярами та дошкільнятами про правила поведінки на вулиці і вдома.

Зокрема, 21 листопада у Харкові, в рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності, рятувальники завітали на виховну годину до одного з місцевих садочків. Під час заходу вони в ігровій формі нагадали малюкам правила пожежної безпеки у побуті та про те, що не можна бавитися із сірниками, запальничками і свічками. Наголосили, що їм ще не можна самостійно вмикати електричні прилади, а також користуватися ними без нагляду дорослих. Кожен малюк отримав кольорову пам’ятку на протипожежну тематику.

22 листопада в одному із закладів дошкільної освіти селища міського типу Межова, представники Межівського районного сектору Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели з дітьми профілактичний захід на тему безпеки у побуті та навчали правильних дій в разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Рятувальники за допомогою листівок та плакатів провели з дітьми гру на знання правил пожежної безпеки, вчили користуватися вогнегасником та ще раз нагадали номер телефону Служби порятунку «101».

Цього ж тижня, на виставку пожежно-рятувальної служби Хмельниччини завітали маленькі гості з Хмельницького дошкільного навчального закладу № 48. Діти познайомились із аварійно-рятувальною технікою та пожежними автомобілями, що були представлені у музеї, та поспілкувалися із справжніми вогнеборцями.

Загалом, просвітницька робота із підростаючим поколінням проходить по всій території України.

Шановні батьки!

Державна служба України з надзвичайних ситуацій наголошує на важливості дотримання дітьми правил безпеки життєдіяльності!

Якщо ви залишаєте дитину вдома саму, переконайтеся, що всі наявні в помешканні електроприлади знаходяться у справному стані, а сірники сховані у недоступному місці. Вирушаючи на відпочинок, слідкуйте за тим, щоб малеча не залишалась без нагляду.

Розповідайте дітям про небезпеку, яку приховує у собі вогонь. Майже кожній пожежі можна запобігти! Для цього слід обов'язково обговорити в родині не тільки заходи щодо запобігання пожежі, а й порядок дій у разі її виникнення:

Пам'ятайте, що безпека вашої дитини — це, перш за все, ваша особиста відповідальність!


   
Останні новини
19 Лютого17:16 м. Чернівці: у музеї пожежно-рятувальної справи Буковини побували школярі
19 Лютого16:57 Миколаїв: студенти відвідали виставково-експозиційний центр Головного управління
19 Лютого16:38 Київська область: на виконання доручення Прем’єр Міністра України розпочато позапланові перевірки стану пожежної та техногенної безпеки житлових багатоквартирних будинків підвищеної поверховості та висотних будинків (Відео)
19 Лютого16:35 Рятувальники, газовики та комунальники провели спільний профілактичний захід
19 Лютого16:31 В НУЦЗУ обговорено шляхи співпраці закладу вищої освіти ДСНС України із Балтійською міжнародною академією
19 Лютого16:10 На Волині працівники місцевої пожежної команди провели для школярів Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
19 Лютого16:07 Запорізька область: Товариство Червоного Хреста України передало гуманітарну допомогу для дитячого будинку "Сонечко"
19 Лютого15:47 Київська область: вогнеборці продовжують проводити пожежно-профілактичні бесіди з населенням
19 Лютого15:43 Дніпропетровська область: мешканців соціального гуртожитку навчали правилам пожежної безпеки у побуті
19 Лютого15:21 м. Київ: в Головному управлінні відбулася нарада за підсумками оперативно-службової діяльності за 2018 рік
19 Лютого15:00 У Кропивницькому рятувальникам вручено відомчі нагороди
19 Лютого14:57 Полтавська область: у Полтаві серед рятувальників відбувся турнір з настільного тенісу
19 Лютого14:47 У Києві стартували міжнародні командно-штабні навчання з реагування на аварію з великою кількістю постраждалих
19 Лютого14:25 Луганська область: рятувальники прийняли участь у службовій нараді
19 Лютого14:17 Черкаська область: рятувальники здійснили профілактичний рейд у сільській місцевості
Останні новини