ГоловнаОстанні новини22 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

Майже 500 випускників із різних регіонів України виявили бажання стати рятувальниками

Опубліковано: 22.10.2018, 08:41

20 жовтня в Національному університеті цивільного захисту України відбувся день відкритих дверей. До закладу вищої освіти Державної служби України з надзвичайних ситуацій з’їхалося майже 500 майбутніх абітурієнтів з різних регіонів України. Випускники навчальних закладів різних рівнів із Запорізької, Кіровоградської, Миколаївської, Полтавської, Дніпропетровської, Одеської, Київської, Харківської областей виявили бажання стати рятувальниками. Багато з них прибули із Донецького і Луганського регіонів.

День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів, їх батьків та гостей розпочався у головному корпусі закладу вищої освіти під супровід духового оркестру університету. На навчально-спортивному комплексі НУЦЗ України присутні ознайомились із презентаціями та досягненнями факультетів і науково-дослідних лабораторій навчального закладу, із виставкою навчально-методичної літератури для абітурієнтів. Присутні мали змогу отримати вичерпну інформацію від представників презентаційно-консультативного пункту та безпосередньо науково-педагогічних працівників кафедр щодо питань вступу до університету та реєстрації майбутніх абітурієнтів за спеціальностями «Цивільна безпека», «Хімічні технології та інженерія», «Психологія», «Пожежна безпека», «Екологія», «Публічне управління та адміністрування”, “Туризм”.

Майбутні абітурієнти ознайомились зі славетною історією одного із найстаріших в Україні вишу пожежно-рятувального профілю, який у листопаді цього року святкуватиме своє 90-річчя, традиціями університету, його випускниками, навчально-матеріальною базою, умовами вступу та навчання. Також потрапили до сучасно обладнаних навчальних аудиторій і дослідних лабораторій, мультимедійних кабінетів, укомплектованих бібліотек. У клубі університету для присутніх було презентовано фільм про життєдіяльність НУЦЗУ, а також відбулася зустріч гостей із керівництвом навчального закладу.

Проректор з навчальної та методичної роботи Олег Назаров зазначив: «Сьогодні до навчального закладу прибуло багато відвідувачів. Це стало вже традиційним і свідчить про велику зацікавленість молоді в отриманні професії рятувальника. Юнаки та дівчата хочуть бути причетними до мужньої і відповідальної професії». Серед питань, які хвилювали батьків майбутніх абітурієнтів, були перелік конкурсних предметів ЗНО на бюджетну та контрактну форму навчання, відповідність якості освіти європейським стандартам та можливість стажування за кордоном. 

Потім автобусами гості дістались до навчально-тренувального полігону університету по вулиці Баварській, 7. Вони стали очевидцями показових занять майбутніх рятувальників із відпрацювання вправ щодо організації розмінування території від вибухонебезпечних предметів; проведення саморятування з 4-го поверху пожежної навчальної вежі; транспортування постраждалих в умовах складного рельєфу та під час подолання водних перешкод; організації оперативних дій пожежно-рятувальних підрозділів під час ліквідації хімічної аварії; проведення рятувальних робіт з висоти та на воді, а також було продемонстровано роботу ланки газодимозахисної служби у зоні задимлення.

Після побаченого та почутого гості із задоволенням смакували «курсантською» їжею - смачним кулішем.

dsc_5739-web.jpgdsc_5728-web.jpg

Національний університет цивільного захисту України


   
Останні новини
17 Листопада09:47 Хмельницька область: до рятувальників на екскурсію завітали школярі
17 Листопада08:53 Одеська область: рятувальники провели пізнавальний захід для малечі
17 Листопада08:18 Одеська область: рятувальники разом із співробітниками поліції та представниками соціальної служби провели рейд серед сільських мешканців
17 Листопада08:01 З початку року на пожежах в Україні загинуло 1 тис. 471 особа
17 Листопада07:41 Жіноче обличчя Служби порятунку: історія першої керівниці районного підрозділу ДСНС на Львівщині
16 Листопада17:06 Миколаївська область: у Кривоозерському та Єланецькому районах проведено рейди по житловому сектору
16 Листопада17:02 Дніпропетровська область: фахівці ДСНС провели профорієнтаційну роботу
16 Листопада16:46 м. Чернівці: перевірено готовність рятувальників до дій за призначенням у зимовий період
16 Листопада16:43 Чернівецька область: рятувальники закликали школярів дотримуватися правил пожежної безпеки
16 Листопада16:36 Житомирська область: рятувальники розпочали боротьбу з пожежами в житловому секторі в рамках довготривалої акції «У центрі уваги опалювальний сезон!»
16 Листопада16:01 Черговий крок у співпраці рятувальників України та Польщі зроблено
16 Листопада15:59 Івано-Франківська область: комісією ДСНС проведено контрольну перевірку діяльності служб цивільного захисту на Яремчанщині
16 Листопада15:48 Закарпаття: рятувальники навчали держслужбовців як діяти під час виникнення надзвичайної ситуації
16 Листопада15:45 На екскурсію до рятувальників Миколаївщини завітали школярі
16 Листопада15:22 Рятувальники нагадали мешканцям приватного сектора Кіровоградщини правила безпеки у побуті
Останні новини