ГоловнаОстанні новини11 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

«ЕСТАФЕТУ ПОКОЛІНЬ» ПРИЙМАЄ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ ЛДУ БЖД (М. ВІННИЦЯ)

Опубліковано: 11.10.2018, 17:41

Всеукраїнська асоціація ветеранів війни та служби цивільного захисту спільно з ДСНС України  вже декілька років поспіль проводить патріотичну акцію «Естафета поколінь». Право приймати учасників ІІІ етапу отримало Вище професійне училище Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця).

У 2015 році Державною службою України з надзвичайних ситуацій спільно з Всеукраїнською асоціацією ветеранів війни та служби цивільного захисту була започаткована щорічна акція «Естафета поколінь» , яка проводиться на базі навчальних закладів ДСНС України.

Метою цього заходу є активізація духовного, соціально-культурного потенціалу особового складу, сприяння патріотичному вихованню та професійному становленню молодих працівників.

З вітальним словом до присутніх звернувся Алімов О.Ф. який наголосив на пріоритеті рятівників та їх внеску і самовідданості у порятунку людей від надзвичайних ситуацій.

З промовою до учасників акції звернувся начальник училища Говорущак М.Г, який привітав номінантів та побажав міцного здоров’я,  наснаги, не зупинятись на досягнутому, професійного зростання.

Почесною відзнакою Асоціації «Медаллю – «Герой-рятівник» було відзначено Забуранного Івана, учня 9 класу загальноосвітньої середньої школи с. Нестерварка Тульчинського району Вінницької області. 31 липня 2018 року Іван витягнув з води хлопчика, чим врятував його життя.

Учасників акції нагородили відзнаками,  а на завершення колективом художньої самодіяльності училища була підготовлена концертна програма.

В-IMG_3444.jpgВ-IMG_3516.jpg

В-IMG_3502.jpg

 


   
Останні новини
23 Лютого18:03 Тернопільська область: рятувальники спільно з працівниками екстреної медичної допомоги відпрацювали взаємодію при ліквідації ДТП та залученню авіаційної техніки ДСНС
23 Лютого11:47 Сумська область: вогнеборці познайомили школярів зі своєю професією
23 Лютого09:51 На Донеччині рятувальники закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки в побуті
23 Лютого09:48 м. Чернівці: рятувальники допомогли волонтерам у відправити гуманітарну допомогу дітям на Схід України
23 Лютого07:45 Увага! Попередження про лавинну небезпеку!
23 Лютого07:42 Соціологи Центру Разумкова вкотре зафіксували високий рівень довіри громадян до Державної служби України з надзвичайних ситуацій
23 Лютого07:40 Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні
23 Лютого07:36 Авіатори ДСНС України отримали власні квартири
23 Лютого07:35 На Чернігівщині відбулися урочистості з нагоди 20-ї річниці з дня створення Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України (ВІДЕО)
22 Лютого17:03 На Хмельниччині рятувальниками провели профорієнтаційну роботу із старшокласниками
22 Лютого17:00 У Чернігові пройшли триденні збори піротехніків ДСНС
22 Лютого16:49 Чернівецька область: рятувальники вдосконалили навички з ліквідації пожежі під час тактико-спеціальних навчань
22 Лютого16:40 Миколаївська область: рятувальники Очаківщини провели профілактичний рейд з місцевими мешканцями
22 Лютого16:35 Закарпаття: правила пожежної безпеки - кожному!
22 Лютого16:32 Житомирська область: рятувальники консультують селян – як не допустити пожежі в оселі
Останні новини