ГоловнаОстанні новини20 Червня, 2018р.
 Версія для друку

У рамках «Дня поля» волинські рятувальники нагадали аграріям про важливість дотримання протипожежних вимог задля безпечної жнивної кампанії

Опубліковано: 20.06.2018, 16:07

20 червня на базі підприємства «Волинь-Зерно-Продукт» відбулася відкрита профільна зустріч «День поля». До заходів, що об’єднали аграріїв, представників органів влади та громадськості, долучилися представники Управління ДСНС України у Волинській області та Волинської обласної організації Добровільного пожежного товариства України.

Учасники дійства ознайомилися з новаторськими розробками та здобутками у галузі агропромислового розвитку та обмінялися досвідом у цій сфері.

У виставковому павільйоні, що був розгорнутий на час проведення заходу, співробітники Служби порятунку представили різнопланові напрацювання у системі протипожежного захисту сільського господарства. Важливу увагу приділили превентивним заходам пожежної безпеки, що триватимуть упродовж усієї зернозбиральної кампанії, аби зберегти майбутній врожай від вогню. Зокрема експонувалися інформаційні матеріали з роз’ясненням вимог та норм пожежної безпеки під час збирання, транспортування, переробки та зберігання врожаю.

Крім того, фахівці Добровільного пожежного товариства розповіли усім зацікавленим про специфіку застосування та ефективність первинних засобів пожежогасіння на початкових етапах виникнення загорянь.

24.jpg

 

У ДСНС України у Волинській області


   
Останні новини
13 Грудня12:29 Кіровоградська область: рятувальники продовжують переконувати громадян, що дотримуватись правил безпеки життєво важливо
13 Грудня12:17 Про небезпеку зимового періоду розповідали тячівські рятувальники жителям села Грушово
13 Грудня12:10 Науково-педагогічні працівники НУЦЗУ стали переможцями Ювілейного обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена»
13 Грудня12:03 На базі Снігурівської школи рятувальники провели тактико-спеціальні навчання
13 Грудня11:22 Черкаська область:  уманські рятувальники провели бесіди з жителями трьох сіл
13 Грудня11:15 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов в Україні (ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ станом на 11 годину 13 грудня)
13 Грудня08:01 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 66 тисяч вибухонебезпечних предметів
13 Грудня08:00 На Київщині тривають масштабні тактико-спеціальні навчання підрозділів системи МВС України
12 Грудня17:09 Кіровоградська область: рятувальники провели роз’яснювальну роботу серед населення щодо безпеки на льоду
12 Грудня16:45 Чернівецька область: тривають попереджувальні заходи рятувальників щодо запобігання пожежам у житловому секторі
12 Грудня16:11 Полтавська область: в Головному управлінні відбувся «День відкритих дверей»
12 Грудня15:28 Одеська область: рятувальники долучились до участі у донорській акції
12 Грудня15:23 У Закарпатській області рятувальники навчають громадян як жити безпечно
12 Грудня14:06 Луганська область: рятувальники нагадали школярам правила безпечної поведінки взимку
12 Грудня13:58 Одеська область: рятувальники провели бесіду із старшокласниками щодо вступу до вищих навчальних закладів ДСНС України
Останні новини