ГоловнаОстанні новини20 Червня, 2018р.
 Версія для друку

У рамках «Дня поля» волинські рятувальники нагадали аграріям про важливість дотримання протипожежних вимог задля безпечної жнивної кампанії

Опубліковано: 20.06.2018, 16:07

20 червня на базі підприємства «Волинь-Зерно-Продукт» відбулася відкрита профільна зустріч «День поля». До заходів, що об’єднали аграріїв, представників органів влади та громадськості, долучилися представники Управління ДСНС України у Волинській області та Волинської обласної організації Добровільного пожежного товариства України.

Учасники дійства ознайомилися з новаторськими розробками та здобутками у галузі агропромислового розвитку та обмінялися досвідом у цій сфері.

У виставковому павільйоні, що був розгорнутий на час проведення заходу, співробітники Служби порятунку представили різнопланові напрацювання у системі протипожежного захисту сільського господарства. Важливу увагу приділили превентивним заходам пожежної безпеки, що триватимуть упродовж усієї зернозбиральної кампанії, аби зберегти майбутній врожай від вогню. Зокрема експонувалися інформаційні матеріали з роз’ясненням вимог та норм пожежної безпеки під час збирання, транспортування, переробки та зберігання врожаю.

Крім того, фахівці Добровільного пожежного товариства розповіли усім зацікавленим про специфіку застосування та ефективність первинних засобів пожежогасіння на початкових етапах виникнення загорянь.

24.jpg

 

У ДСНС України у Волинській області


   
Останні новини
20 Липня15:23 Полтавська область: відбулися змагання на кращу ланку газодимозахисної служби області
20 Липня15:21 Ужгородські рятувальники розповіли аграріям як уберегти урожай від вогню
20 Липня15:20 Сумська область: рятувальники обстежили місця збирання ранніх зернових
20 Липня15:18 Пожежно-профілактичні заходи провели рятувальники у чотирьох районах Закарпатської області
20 Липня15:15 На Донеччині обрали кращого начальника караулу (ВІДЕО)
20 Липня15:12 До вінницьких рятувальників на екскурсію завітали вихованці дитбудинку «Гніздечко»
20 Липня15:10 Донецька область: рятувальники наголошують громадянам на небезпеці вибухонебезпечних чи підозрілих предметів
20 Липня15:08 Миколаїв: рятувальники спілкувалися із відпочиваючими про правила безпечного відпочинку на воді
20 Липня15:06 Хмельницька область: рятувальники провели практичні тренування на воді
20 Липня14:09 Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації на водоймах країни
20 Липня13:53 Кіровоградська область: рятувальники нагадали громадянам правила пожежної безпеки у побуті
20 Липня13:50 У волинській «Лісовій казці» малята знають головне гасло рятувальників - «Запобігти. Врятувати. Допомогти!»
20 Липня13:46 Луганська область: рятувальники у ході профілактичного рейду відпрацювали завдання з порятунку умовного утопаючого
20 Липня13:41 Хмельницький: відбулись практичні тренування органів управління та сил цивільного захисту обласного центру щодо дій у надзвичайних ситуаціях (ВІДЕО)
20 Липня13:33 Чернівецька область: рятувальники наголосили працівникам аграрної сфери на дотриманні правил пожежної безпеки
Останні новини