ГоловнаОстанні новини25 Травня, 2018р.
 Версія для друку

Одеська область: психологи ДСНС України взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні технології реабілітації у різних моделях організації охорони здоров’я»

Опубліковано: 25.05.2018, 16:10

25 травня в Одеському лікувально-оздоровчому комплексі «Біла акація», під головуванням президента ГО «Всеукраїнська асоціація фізіотерапевтів та курортологів», заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, народного депутата України Ірини Сисоєнко розпочалася XVI Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні технології реабілітації в різних моделях організації охорони здоров’я».

У конференції, що присвячена 20-ти річчю створення ГО «Всеукраїнська асоціація фізіотерапевтів та курортологів», прийняли участь науковці та фахівці центральних органів виконавчої влади, сектору безпеки та оборони, органів місцевого самоврядування та громадських організацій.

«В час, коли наша країна вже 4 роки знаходиться в стані війни, вкрай важливо об’єднуватися навколо державних ініціатив щодо сучасних технологій фізичної та медичної реабілітації. Наша з вами задача – покращувати роботу системи реабілітації, щоб вона була зручна та ефективна для тих, хто її потребує», - розпочала конференцію Ірина Сисоєнко.

В свою чергу, начальник психологічної служби ДСНС України, доповів про стан психологічного захисту населення у сфері цивільного захисту та шляхи його покращення із залученням представників державних та недержавних організацій. Очільник екстремальних психологів зазначив, що в м. Одеса працює санаторій ДСНС України «Одеський», який має багаторічний досвід медико-психологічної реабілітації рятувальників, зокрема учасників АТО та ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Учасники конференції були одностайні у тому, що система реабілітації має починатись із прийняття відповідного Закону і наразі відсутні альтернативи законопроекту «Про попередження інвалідності та систему реабілітації в Україні».

Конференція буде тривати до 27 травня.

21.JPG

ГУ ДСНС України в Одеській області

 


   
Останні новини
19 Серпня08:45 Увага! Попередження про грози в Україні
19 Серпня08:23 Напередодні нового навчального року рятувальники почали перевіряти стан пожежної безпеки освітніх закладів
19 Серпня08:20 Служба порятунку навчає підростаюче покоління як не потрапити у біду
19 Серпня08:16 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
19 Серпня08:15 Попередження про підвищення рівнів води на річках України
18 Серпня19:19 Дніпровські рятувальники поливали перехожих у спеку прохолодною водою
18 Серпня18:15 м. Одеса: у рамках проекту «Місто професій» рятувальники ознайомили дітей зі специфікою роботи Служби порятунку «101» (ВІДЕО)
18 Серпня15:25 Рятувальники розгорнули пересувний консультаційний пункт на фестивалі "Музика і небо"
18 Серпня15:21 Закарпатські рятувальники взяли участь у антитерористичних навчаннях
18 Серпня13:23 Хмельницька область: триває комплексна перевірка реалізації держаної політики у сфері цивільного захисту
18 Серпня12:42 м. Одеса: в УДЦ “Молода Гвардія” рятувальники презентували дітям одну із самих гуманних професій
18 Серпня08:14 Рятувальники тренуються оперативно реагувати на небезпеку та ліквідовувати надзвичайні події
18 Серпня08:08 Жіноче обличчя Служби порятунку: Історія інспекторки Ілони Лосик з Чернігівщини
17 Серпня16:03 Дніпро: працівниками Служби порятунку проведена профілактична робота з жителями висотних будинків
17 Серпня16:01 Хмельницька область: рятувальники не втомлюються нагадувати подолянам правила безпечної поведінки на воді
Останні новини