ГоловнаОстанні новини25 Травня, 2018р.
 Версія для друку

Одеська область: психологи ДСНС України взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні технології реабілітації у різних моделях організації охорони здоров’я»

Опубліковано: 25.05.2018, 16:10

25 травня в Одеському лікувально-оздоровчому комплексі «Біла акація», під головуванням президента ГО «Всеукраїнська асоціація фізіотерапевтів та курортологів», заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, народного депутата України Ірини Сисоєнко розпочалася XVI Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні технології реабілітації в різних моделях організації охорони здоров’я».

У конференції, що присвячена 20-ти річчю створення ГО «Всеукраїнська асоціація фізіотерапевтів та курортологів», прийняли участь науковці та фахівці центральних органів виконавчої влади, сектору безпеки та оборони, органів місцевого самоврядування та громадських організацій.

«В час, коли наша країна вже 4 роки знаходиться в стані війни, вкрай важливо об’єднуватися навколо державних ініціатив щодо сучасних технологій фізичної та медичної реабілітації. Наша з вами задача – покращувати роботу системи реабілітації, щоб вона була зручна та ефективна для тих, хто її потребує», - розпочала конференцію Ірина Сисоєнко.

В свою чергу, начальник психологічної служби ДСНС України, доповів про стан психологічного захисту населення у сфері цивільного захисту та шляхи його покращення із залученням представників державних та недержавних організацій. Очільник екстремальних психологів зазначив, що в м. Одеса працює санаторій ДСНС України «Одеський», який має багаторічний досвід медико-психологічної реабілітації рятувальників, зокрема учасників АТО та ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Учасники конференції були одностайні у тому, що система реабілітації має починатись із прийняття відповідного Закону і наразі відсутні альтернативи законопроекту «Про попередження інвалідності та систему реабілітації в Україні».

Конференція буде тривати до 27 травня.

21.JPG

ГУ ДСНС України в Одеській області

 


   
Останні новини
15 Січня18:02 Одеська область: рятувальники нагадали громадянам правила безпеки в зимовий період
15 Січня18:01 Хмельницька область: рятувальники закликали містян бути вкрай обережними з вогнем у побуті
15 Січня18:00 Хмельницька область: рятувальники нагадали краянам правила поведінки на кризі
15 Січня17:59 Виноградівський район: старшокласників вчили правилам безпеки та розповідали, де можна здобути фах рятувальника
15 Січня17:58 Сумська область: рятувальники провели профілактичні заходи в житловому секторі
15 Січня17:57 Чернівці: рятувальники розповіли школярам про небезпеку тонкої криги
15 Січня17:55 Черкаська область:  черкаські рятувальники завітали на виховну годину до дитсадка «Лісова казка» села Мошни
15 Січня17:53 Напередодні Водохреща рятувальники вдосконалюють навички порятунку людей на льоду
15 Січня17:52 Вінницька область: рятувальники здійснили чергове пожежно-профілактичне відпрацювання у сільській місцевості
15 Січня17:45 Дніпро: рятувальники розповіли, як запобігти пожежам у побуті
15 Січня13:23 Вінницькі рятувальники провели показові навчання на р. Південний Буг (ВІДЕО)
15 Січня10:22 Увага! Попередження про лавинну небезпеку
15 Січня09:44 Напередодні Водохреща рятувальники нагадають громадянам про небезпеку замерзлих водойм
15 Січня09:19 Черкаська область: У Золотоноші співробітники ДСНС нагадали рибалкам правила безпеки на льоду
15 Січня08:26 Полтавська область: рятувальники нагадують рибалкам про небезпеки під час перебування на льоду
Останні новини