ГоловнаОстанні новини22 Травня, 2018р.
 Версія для друку

Київська область: рятувальники навчають школярів та дошкільнят правилам безпеки життєдіяльності

Опубліковано: 22.05.2018, 15:40

У навчальних закладах області триває Тиждень знань безпеки життєдіяльності, у рамках якого рятувальники навчають дітей та підлітків заходам безпеки, а також проводять учбові евакуації для педагогів та обслуговуючого персоналу.

22 травня  рятувальниками Яготинського району проведено планову перевірку протипожежного та техногенного стану місцевого навчально-виховного комплексу №2  та акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Працівники ДСНС продемонстрували можливості пожежно-рятувальної техніки, залюбки поспілкувались з школярами на теми безпеки, розповіли про тонкощі рятувальної справи. Як правило, із захопленням діти розглядають пожежний автомобіль та його оснащення і можливості. Не менш емоційно учні реагують і на розгортання рукавної лінії та подачу води, особливо якщо випадає можливість самим спробувати втримати пожежний ствол. Під час розважальної частини програми можливо не тільки на швидкість приміряти бойовий одяг та спеціальний захисний костюм рятувальника, влучити у ціль пожежним рукавом, а й навчитися правильно користуватися протигазом.

Цього ж дня  час спілкування з дітлахами дитячого садочку «Барвінок» в селі Козин Миронівського району рятувальники звернули увагу на правила безпечної поведінки під час канікул, які починаються незабаром, та у повсякденному житті. Малята добре засвоїли матеріал та жваво відповідали на запитання про безпеку життєдіяльності.

Впевнено можемо сказати, що у цих навчальних закладах до питань безпеки дітей підійшли з усією відповідальністю. Проте, на цьому заходи не завершуються та будуть проводитися і в інших навчальних закладах області.

 «Дітки вчилися швидко й правильно покидати задимлене приміщення. Дівчата та хлопці з радістю брали активну участь в практичній частині уроку, правильно відповідали на запитання і розгадували ребуси. Також малюки отримали пам’ятки із правилами пожежної безпеки від рятувальників», зазначив начальник Яготинського районного сектору.

IMG-615c8b54feef18a2e8706b12f2b07092-V.jpg

ГУ ДСНС України у Київській області


   
Останні новини
19 Серпня08:45 Увага! Попередження про грози в Україні
19 Серпня08:23 Напередодні нового навчального року рятувальники почали перевіряти стан пожежної безпеки освітніх закладів
19 Серпня08:20 Служба порятунку навчає підростаюче покоління як не потрапити у біду
19 Серпня08:16 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
19 Серпня08:15 Попередження про підвищення рівнів води на річках України
18 Серпня19:19 Дніпровські рятувальники поливали перехожих у спеку прохолодною водою
18 Серпня18:15 м. Одеса: у рамках проекту «Місто професій» рятувальники ознайомили дітей зі специфікою роботи Служби порятунку «101» (ВІДЕО)
18 Серпня15:25 Рятувальники розгорнули пересувний консультаційний пункт на фестивалі "Музика і небо"
18 Серпня15:21 Закарпатські рятувальники взяли участь у антитерористичних навчаннях
18 Серпня13:23 Хмельницька область: триває комплексна перевірка реалізації держаної політики у сфері цивільного захисту
18 Серпня12:42 м. Одеса: в УДЦ “Молода Гвардія” рятувальники презентували дітям одну із самих гуманних професій
18 Серпня08:14 Рятувальники тренуються оперативно реагувати на небезпеку та ліквідовувати надзвичайні події
18 Серпня08:08 Жіноче обличчя Служби порятунку: Історія інспекторки Ілони Лосик з Чернігівщини
17 Серпня16:03 Дніпро: працівниками Служби порятунку проведена профілактична робота з жителями висотних будинків
17 Серпня16:01 Хмельницька область: рятувальники не втомлюються нагадувати подолянам правила безпечної поведінки на воді
Останні новини