ГоловнаОстанні новини27 Березня, 2018р.
 Версія для друку

Національний університет цивільного захисту України долучився до міжнародних ініціатив ООН щодо всебічного інтегрування гендерної проблематики і тематики «Жінка, мир та безпека» у навчальні програми освітніх закладів сектора безпеки та оборони

Опубліковано: 27.03.2018, 10:08

26 березня Національний університет цивільного захисту України відвідали національний консультант програми ООН Жінки в Україні Олена Суслова і працівник ДСНС Галина Плачинда, яка відповідає за розробку навчальних програм та матеріалів із запобігання та реагування на ґендерно обумовлене насильство та включення цих тематик до навчальних програм підготовки фахівців ВНЗ ДСНС.

Гості зустрілись із ректором університету Володимиром Садковим, ознайомились із навчальними програмами та курсами, обміном досвіду, баченням ґендерної освіти у навчальному процесі. 
Під час круглого столу, проведення якого очолив проректор з навчальної та методичної роботи Олег Назаров, національний консультант програми ООН Жінки Олена Суслова презентувала науково-педагогічним працівникам НУЦЗУ, курсантам, студентам огляд ґендерної спроможності навчальних закладів та підрозділів сектора безпеки та оборони. Питання ґендерної рівності викликали жваву зацікавленість серед учасників круглого столу, а дебати фахівців, вочевидь, стануть запорукою плідної співпраці, яку спрямують на всебічне та ефективне інтегрування ґендерної проблематики у навчальний процес відповідно до найкращих міжнародних практик та стандартів. 
У відповідь на зобов’язання Уряду України виконувати Резолюцію Ради Безпеки ООН 1325, а також з метою всебічного інтегрування гендерної проблематики, а також тематики «Жінки, мир та безпека» у навчальні програми освітніх закладів сектора безпеки та оборони. Офіс Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції за підтримки Програми ООН Жінки в Україні планує провести консультативний семінар 3 квітня поточного року на базі Дипломатичної академії України ім.. Г.Удовенка. У заході візьмуть участь представники 8 вишів сектора безпеки та оборони України.

dsc_6113-qpr.jpgdsc_6122-qpr.jpg

dsc_6100-qpr.jpgdsc_6096-qpr.jpg

Національний університет цивільного захисту України


   
Останні новини
10 Грудня17:09 Суми: рятувальники навчали учнів користуванню вогнегасниками
10 Грудня17:06 На Рівненщині завершили та підвели підсумки реалізації програми «Польська допомога» в рамках проекту «Підтримка процесу організації українського рятувального волонтаріату з метою підвищення рівня безпеки місцевого населення у Рівненській області»
10 Грудня17:04 Хмельницький: лави Служби порятунку Хмельниччини поповнились двадцятьма радіо телефоністами (ВІДЕО)
10 Грудня17:01 Чернігівська область: рятувальники провели для школярів відкритий урок безпеки
10 Грудня16:59 Рятувальники Кіровоградщини дбають про попередження нещасних випадків із людьми на зимових водоймах
10 Грудня16:25 Фахівці ДСНС обговорили з представниками Агентства із зменшення загрози Міністерства оборони США питання подальшої співпраці
10 Грудня15:34 Донецька область: в рамках Всеукраїнського тижня права з особовим складом проведено інформаційні бесіди
10 Грудня15:03 На Волині рятувальники інструктували громадян з питань пожежної безпеки у побуті
10 Грудня14:58 Луганська область: рятувальники провели урок безпеки для дітлахів
10 Грудня14:42 Житомирська область: рятувальники дізналися про свої права та порядок їх захисту у разі порушення
10 Грудня14:31 "Авіаційна система МВС буде третьою за масштабом у Європі", - Арсен Аваков
10 Грудня14:03 На Київщині розпочалися масштабні тактико-спеціальні навчання підрозділів системи МВС України (ВІДЕО)
10 Грудня13:41 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов в Україні
10 Грудня10:05 Донецька область: рятувальники нагадали громадянам правила безпеки взимку
10 Грудня09:56 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 39 осіб та ліквідували 985 пожеж
Останні новини