ГоловнаОстанні новини14 Березня, 2018р.
 Версія для друку

Черкаська область: рятувальники спільно із волонтерами завітали до навчальних закладів

Опубліковано: 14.03.2018, 12:00

Діти – це найбільш вразлива категорія населення, яка через свою допитливість дуже часто потрапляє до надзвичайних ситуацій. Саме тому одним із важливих завдань профілактичної роботи яку проводять рятувальники навчити молодь основним правилам безпеки донести до неї усвідомлення рівня небезпеки дати знання щодо дій в умовах екстремальних ситуацій: під час пожежі, перебування в лісі, на водних об‘єктах. Серед найбільш популярних заходів які з цією метою проводять рятувальники з підростаючим поколінням, акції, вікторини, конкурси, змагання, саме така форма спілкування дозволяє у ігровій формі засвоїти школярам вкрай необхідні знання. 

З цією метою, 13 березня співробітники  Канівського районного відділу управління ДСНС України у Черкаській області спільно з педагогами-волонтерами завітали  до Ліплявського навчально - виховного  комплексу, де провели спеціальну акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!».

Із цим навчально-виховним закладом рятувальників вже давно поєднують тісні та партнерські стосунки. Спілкуючись із дітьми які радіють рятувальникам вдається цікаво та доступно обговорити важливі питання безпеки, розібрати особливості виникнення надзвичайних ситуацій, що виникають навколо, чи-то пожежа в будинку, квартирі чи на вулиці, або під час виявлення загрозливого і вибухонебезпечного предмета на які можна натрапити будь де. Під час зустрічі вогнеборці наголосили на важливому номері телефону «Служби порятунку» який варто знати і не гаючи а ні хвилини, телефонувати «101» у випадку небезпеки.

Цього ж дня аналогічний захід відбувся і у Малоканівецькому навчально-виховному комплексі, що на Чорнобаївщині. Рятувальники місцевої пожежно-рятувальної частини розповіли дітям про специфіку та особливості професії рятувальника,  про випадки пожеж на території району та причини їх виникнення. Спілкуючись із дітьми фахівці ДСНС розповідали про те, як звичайна недбалість і пустощі дітей приводять до пожеж,  навчали правил безпечного поводження у побуті та на вулиці. Особливо цікавим для молодіжної аудиторії виявився конкурс, «Знай! Не допускай! Допомагай!» під час якого учасники відповідали на запитання щодо правил відпочинку на природі, водоймах, під час виявлення вибухонебезпечних предметів та у випадку виявлення пожеж, послідовності та правильності дій при користуванні вогнегасниками. 

 Важливою складовою цих заходів є й практична частина. Саме перебираючи пожежне та рятувальне спорядження діти більше дізнаються про особливості роботи рятувальної служби, зокрема можуть приміряти на собі бойовий одяг вогнеборців, практикувалися у в’язанні вузлів за допомогою рятувальної мотузки, ознайомилися з можливостями та характеристиками аварійно-рятувального обладнання, дихальних апаратів. Традиційно найбільше діти були у захваті від пожежного автомобіля.

На завершення Акції рятувальники вручили педагогам пам’ятки та методичні матеріали з безпеки життєдіяльності які будуть використані для подальшої виховної та навчальної роботи з учнями.

IMG_20180313_143120.jpgIMG_20180313_143416.jpg

 

 УДСНС України у Черкаській області

 

 


   
Останні новини
19 Червня17:52 Житомирська область: рятувальники нагадують правила поведінки на водоймах
19 Червня17:01 Донецька область: рятувальники розповіли відпочиваючим громадянам правила безпеки біля водних об’єктів
19 Червня16:37 Закарпатська область: спільні навчання з ліквідації наслідків ДТП провели рятувальники, поліцейські та лікарі у Перечині
19 Червня16:33 Сумська область: діти завітали у гості до рятувальників, щоб більше дізнатися про їх професію
19 Червня15:32 Вінницька область: рятувальники ліквідували умовну пожежу у виправній колонії
19 Червня15:20 Вогнеборці Хмельниччини попереджають пожежі у сільській місцевості
19 Червня14:48 Луганські рятувальники ознайомили дітей зі своєю професією під час акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
19 Червня14:34 У Києві рятувальники провели навчання у одному із торгово-розважальних центрів
19 Червня12:43 На Черкащині стартувала операція «МАЯЧОК» (ВІДЕО)
19 Червня12:25 Увага! Попередження про підйом рівнів води у річках та утворення локальних селевих потоків
19 Червня12:17 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
19 Червня12:07 На Сумщину зі сходу країни, після виконання завдань за призначенням, повернулися рятувальники
19 Червня11:26 Рятувальники Черкащини нагадали правила безпеки під час виявлення небезпечних предметів
19 Червня10:56 Молоді офіцери - випускники учбових закладів ДСНС - прибувають до місць несення служби
19 Червня10:12 Рятувальники нагадують маленьким українцям правила безпеки життєдіяльності
Останні новини