ГоловнаОстанні новини14 Березня, 2018р.
 Версія для друку

Черкаська область: рятувальники спільно із волонтерами завітали до навчальних закладів

Опубліковано: 14.03.2018, 12:00

Діти – це найбільш вразлива категорія населення, яка через свою допитливість дуже часто потрапляє до надзвичайних ситуацій. Саме тому одним із важливих завдань профілактичної роботи яку проводять рятувальники навчити молодь основним правилам безпеки донести до неї усвідомлення рівня небезпеки дати знання щодо дій в умовах екстремальних ситуацій: під час пожежі, перебування в лісі, на водних об‘єктах. Серед найбільш популярних заходів які з цією метою проводять рятувальники з підростаючим поколінням, акції, вікторини, конкурси, змагання, саме така форма спілкування дозволяє у ігровій формі засвоїти школярам вкрай необхідні знання. 

З цією метою, 13 березня співробітники  Канівського районного відділу управління ДСНС України у Черкаській області спільно з педагогами-волонтерами завітали  до Ліплявського навчально - виховного  комплексу, де провели спеціальну акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!».

Із цим навчально-виховним закладом рятувальників вже давно поєднують тісні та партнерські стосунки. Спілкуючись із дітьми які радіють рятувальникам вдається цікаво та доступно обговорити важливі питання безпеки, розібрати особливості виникнення надзвичайних ситуацій, що виникають навколо, чи-то пожежа в будинку, квартирі чи на вулиці, або під час виявлення загрозливого і вибухонебезпечного предмета на які можна натрапити будь де. Під час зустрічі вогнеборці наголосили на важливому номері телефону «Служби порятунку» який варто знати і не гаючи а ні хвилини, телефонувати «101» у випадку небезпеки.

Цього ж дня аналогічний захід відбувся і у Малоканівецькому навчально-виховному комплексі, що на Чорнобаївщині. Рятувальники місцевої пожежно-рятувальної частини розповіли дітям про специфіку та особливості професії рятувальника,  про випадки пожеж на території району та причини їх виникнення. Спілкуючись із дітьми фахівці ДСНС розповідали про те, як звичайна недбалість і пустощі дітей приводять до пожеж,  навчали правил безпечного поводження у побуті та на вулиці. Особливо цікавим для молодіжної аудиторії виявився конкурс, «Знай! Не допускай! Допомагай!» під час якого учасники відповідали на запитання щодо правил відпочинку на природі, водоймах, під час виявлення вибухонебезпечних предметів та у випадку виявлення пожеж, послідовності та правильності дій при користуванні вогнегасниками. 

 Важливою складовою цих заходів є й практична частина. Саме перебираючи пожежне та рятувальне спорядження діти більше дізнаються про особливості роботи рятувальної служби, зокрема можуть приміряти на собі бойовий одяг вогнеборців, практикувалися у в’язанні вузлів за допомогою рятувальної мотузки, ознайомилися з можливостями та характеристиками аварійно-рятувального обладнання, дихальних апаратів. Традиційно найбільше діти були у захваті від пожежного автомобіля.

На завершення Акції рятувальники вручили педагогам пам’ятки та методичні матеріали з безпеки життєдіяльності які будуть використані для подальшої виховної та навчальної роботи з учнями.

IMG_20180313_143120.jpgIMG_20180313_143416.jpg

 

 УДСНС України у Черкаській області

 

 


   
Останні новини
24 Березня08:08 Тендітні обличчя Служби порятунку: історія інструкторки-викладачки кінологічного центру Вікторії Пачковської
23 Березня18:01 Черкаська область: тривають районні етапи Фестивалю Дружин юних пожежних (ВІДЕО)
23 Березня17:17 Фахівці ДСНС ознайомили школярів Житомирщини з професією «Рятувальник»
23 Березня17:14 Рятувальники Чернівеччини закликають дотримуватись правил пожежної безпеки у культових спорудах
23 Березня16:57 Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації на водоймах країни
23 Березня16:57 Черкаська область: рятувальники поспілкувалися із рибалками (ВІДЕО)
23 Березня16:47 Спортсмени Київського гарнізону з пожежно-прикладного спорту отримали нову форму
23 Березня16:42 Питання підтоплень та весняного водопілля знаходяться на постійному контролі рятувальників Київщини (ВІДЕО)
23 Березня16:38 Вчителів Дніпропетровщини навчили надавати першу допомогу в надзвичайних ситуаціях
23 Березня16:11 У Чернівцях рятувальники навчали правил безпечної поведінки дошкільнят
23 Березня16:04 Закарпатські рятувальники вчили селян безпеки життєдіяльності
23 Березня15:40 На Луганщині продовжується профілактична робота ДСНС у навчальнихх закладах
23 Березня15:38 Закарпатські рятувальники продовжують навчати дорослих і малих основам безпеки життєдіяльності
23 Березня15:34 Керівники підрозділів Київського гарнізону підвищують свій професійний рівень
23 Березня15:33 Між Україною та Францією досягнуті домовленості щодо передачі гелікоптерів
Останні новини