ГоловнаОстанні новини17 Грудня, 2017р.
 Версія для друку

Закарпатська область: психолог ДСНС провела спортивно-інтелектуальне змагання серед учнівської молоді "Арніки"

Опубліковано: 17.12.2017, 13:20

5 грудня психолог відділу соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення центру забезпечення діяльності У ДСНС України у Закарпатській області Наталія Ісайчик завітала у Воловецьку філію Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді «Арніка», що в селі Нижні Ворота Воловецького району.

Тут, спільно з освітянами, проводилося аматорське спортивно-інтелектуальне змагання-квест, учасники якого мали послідовно виконати заздалегідь підготовлені завдання командами або окремими гравцями. Квест проходив під гаслом: «Хай вогонь в серцях палає, а пожежі не буває!».

Цей захід, передусім, спрямований на формування в учнівської молоді цілісного ставлення до себе та власного здоров’я. Також дуже важливо було нагадати дітям про безпеку життєдіяльності, зокрема про правила поводження під час пожежі, а також навчити їх оцінювати та швидко реагувати у небезпечній ситуації. Учасниками стали 60 юннатів, які розділилися на шість команд та між собою боролися за перемогу. Під час гри вони вирішували логічні завдання, шукали оригінальні рішення й підказки. Після завершення чергового етапу команди переходили до наступного пункту маршруту.

Усього таких пунктів було шість, а саме: «Загадкова», «Інтелектуал», «Зрозуміло все без слів», «Знайди вихід», «Джерела небезпеки», «Швидке реагування». Квест сприяв активному засвоєнню матеріалу, застосуванню логіки та ерудиції, розкриттю в учасників прихованих якостей. Ігрові завдання викликали масу позитивних емоцій та сприяли розвитку комунікативних якостей дітей. На завершення усіх дітей було нагороджено подяками та зроблено спільне фото на згадку.

IMG_2386 копия.jpgIMG_2376 копия.jpgIMG_2393 копия.jpgIMG_2403 копия.jpg

 

 

У ДСНС України у Закарпатській області


   
Останні новини
19 Жовтня17:16 Одеська область: рятувальники нагадали студентам правила безпеки життєдіяльності
19 Жовтня16:43 Львівська область: рятувальники вивчали способи гасіння пожеж і рятування людей у Львівському театрі ляльок
19 Жовтня16:32 Житомирська область: одразу у трьох районах області рятувальники провели громадську Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
19 Жовтня15:59 У Кропивницькому завершився обласний етап змагань кращих ланок газодимозахисної служби
19 Жовтня15:58 Хмельниччина: рятувальники навчали дошкільнят безпечній поведінці
19 Жовтня15:55 Київська область: рятувальники завітали в гості до школярів
19 Жовтня15:38 Рятувальники Донеччини взяли участь у Ярмарку професій
19 Жовтня15:37 Рятувальники та соціальні працівники нагадали громадянам правила пожежної безпеки в опалювальний період
19 Жовтня15:32 Рівненські рятувальники здали кров для онкохворих дітей, що перебувають на лікуванні у відділенні онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні
19 Жовтня15:28 До пожежно-рятувальних підрозділів Миколаївщини на екскурсії завітали дітлахи
19 Жовтня15:27 Чернівці: працівники Служби порятунку провели інструктаж із підприємцями
19 Жовтня15:25 Рятувальники нагадали мешканцям приватного сектора Кіровоградщини правила безпеки восени
19 Жовтня15:24 Миколаївські рятувальники спілкувалися із старшокласниками про правила пожежної безпеки
19 Жовтня15:20 Миколаївська область: нагадали сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах, правила пожежної безпеки в житлі
19 Жовтня15:19 Хмельниччина: рятувальники ліквідували умовну надзвичайну ситуацію на небезпечному підприємстві
Останні новини