ГоловнаОстанні новини7 Грудня, 2017р.
 Версія для друку

м. Суми: майбутні футболісти та біатлоністи засвоїли основні вимоги пожежної безпеки

Опубліковано: 07.12.2017, 17:04

7 грудня у м. Суми, до обласного ліцею-інтернату спортивного профілю «Барса», завітали співробітники Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області. Близько 100 вихованців віком від 12 до 16 років вивчили правила безпеки життєдіяльності.

Розпочався захід з ознайомлення присутніх з найрезонанснішими надзвичайними ситуаціями, які виникли на території Сумщини впродовж 2017 року. Особливу увагу рятувальники зосередили на суворому дотриманні правил безпеки життєдіяльності, невиконання яких призводить не лише до значних матеріальних втрат, а й до людських жертв. Учням 7-10 класів наголосили на забороні використання несертифікованих електроприладів та перенавантаження електромережі, що в свою чергу може стати причиною виникнення пожежі в навчальному закладі. Окремо порушувалося питання дотримання вимог пожежної безпеки за межами навчального закладу, а саме: правила експлуатації пічного опалення та використання електрообігрівачів, вимоги до зберігання легкозаймистих предметів.

Завершальним етапом стало відпрацювання учнями спільно із рятувальниками алгоритму дій на випадок виникнення пожежі в будівлі навчального закладу. Вихованцям показали шляхи евакуації, місця зберігання первинних засобів пожежогасіння та продемонстрували принцип роботи з вогнегасниками.

Педагоги ліцею-інтернату подякували співробітникам Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області за змістовний захід. Оскільки діти в даному закладі не тільки навчаються, а й проживають, тому вони і обслуговуючий персонал повинні чітко знати та дотримуватися правил пожежної безпеки.

S4850010.JPGS4900009.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У ДСНС України у Сумській області


   
Останні новини
22 Березня18:45 м. Одеса: практичні психологи провели навчальний тренінг зі школярами щодо дій у надзвичайних ситуаціях
22 Березня17:16 У Вінниці групі піротехнічних робіт вручено новий спецавтомобіль (ВІДЕО)
22 Березня17:11 Житомирська область: в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» стартував XXІV Всеукраїнський Фестиваль Дружин юних пожежних
22 Березня17:07 На навчанні в Ужгороді ліквідовували умовний витік хлору
22 Березня17:04 На Полтавщині підбили підсумки комплексної перевірки стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення (ВІДЕО)
22 Березня17:00 Миколаїв: рятувальники навчали вихованців школи-інтернату правилам безпеки життєдіяльності
22 Березня16:48 Хмельницька область: рятувальники ліквідували умовну надзвичайну ситуацію на території електростанції
22 Березня16:45 Відбулися навчання з питань охорони праці посадових осіб Головного управління Донеччини
22 Березня16:42 Рятувальники Хмельниччини піклуються про безпечне святкування Великодня
22 Березня16:40 Кіровоградська область: рятувальники провели для школярів акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
22 Березня16:36 Чернігівська область: рятувальники здійснюють профілактичні рейди та інструктажі серед громадян приватного житлового сектору
22 Березня15:50 На Полтавщині підбили підсумки комплексної перевірки стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення
22 Березня15:17 Увага! Попередження про підйоми рівнів води на водоймах країни
22 Березня13:49 Черкаська область: напередодні весняних канікул рятувальники звернули увагу дітей на правила безпеки (ВІДЕО)
22 Березня13:45 Черкаська область: рятувальники проводять профілактичні бесіди
Останні новини