ГоловнаОстанні новини7 Грудня, 2017р.
 Версія для друку

Закарпатські рятувальники вчили людей безпеці життєдіяльності

Опубліковано: 07.12.2017, 16:06

У рамках Всеукраїнського рейду щодо попередження пожеж в житловиму секторі, який проводився в державі з ініціативи Державної служби України з надзвичайних ситуацій, закарпатські рятувальники також долучилися до цієї просвітницької акції.

Так, 6 грудня перечинські рятувальники навідалися із профілактичною акцією до громади села Дубриничі. Захід почався в приміщенні сільської ради, де працівники ДСНС поінформували депутатів сільської громади та керівників місцевих установ про стан з пожежами на території району та надали методичну допомогу в організації навчання населення правилам пожежної безпеки на робочому місці та за місцем проживання селян.

Далі здійснили подворовий обхід житлового сектора, де фахівці пожежної справи розповідали краянам як треба поводитися, щоб уникнути біди й навчали правильним діям на випадок виникнення пожежі. Рейдова група також акцентувала свою увагу на дворогосподарствах соціально незахищених верств населення: літні люди, немічні, хворі, одинокі громадяни та ті, що входять до так званої групи ризику, котрі, за певних обставин, опинилися за межею бідності й питання забезпечення пожежної безпеки власних помешкань у них стоять далеко не на першому місті.

Також жителям були роздані тематичні листівки: «Як не допустити виникнення пожежі впродовж опалювального періоду».

Проблема дитячого травматизму завжди актуальна. За правило, трагедії з неповнолітніми стаються тоді, коли через брак нагляду з боку дорослих діти залишаються наодинці. Не завжди хлопчики та дівчата знають або ж дотримуються правил особистої безпеки та вміють застосовувати їх на практиці. Тому рятувальники спільно з освітянами значну увагу приділяють підготовці молоді в питаннях безпечної життєдіяльності, адже лише спільними зусиллями можна досягти бажаних результатів. Так, в Дубриницькій ЗОШ І-ІІІ ст. начальник Перечинського РС УДСНС України у Закарпатській області Роман Петрик спільно з начальником відділу освіти, молоді та спорту Перечинської РДА Владиславом Цапиком провели відкритий урок для запобігання нещасним випадкам з дітьми та роз’яснили небезпеку дитячих пустощів з вогнем і при використанні піротехнічних виробів. А старшокласників навчили правильним діям під час пожежі.

Відповідну роз'яснювальну роботу щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті провели напередодні, 6 грудня, рятувальники Тячівського райвідділу ДСНС області з мешканцями с. Руське Поле. Також селянам вручались пам'ятки безпеки, в яких зазначені основні недоліки, що допускаються при монтажі та експлуатації електрообладнання й пічного опалення. Обов’язково наголошувалося на обережному поводженні з вогнем та недопущенні пожеж через дитячі пустощі.

А рятувальники Хустського гарнізону ДСНС області роз'яснювали вимоги правил пожежної безпеки за місцем проживання людей в с. Горінчево. У розмовах з селянами окремий акцент робився на тому, що в краї спостерігається тенденція до збільшення пожеж саме через власну необачність громадян. Рятувальники доводили до відома людей правила пожежної безпеки в побуті; особлива увага акцентувалася на порушенні правил користування пічним опалення та електоприладами; розповідали про випадки, коли вогонь забирав не лише нажиті статки громадян, а й їхні життя. Рейдова група провела відповідний профілактично-просвітницький лікнеп і у місцевій загальноосвітній школі, в дитячому садочку та сільській амбулаторії.

У смт Воловець рятувальники зініціювали бесіду-інструктаж з працівниками відділу культури, бібліотекарями та завідуючими будинків культури району, на тему: "Пожежна безпека на робочому місці та під час святкування новорічних свят", які скоро прийдуть до кожного закарпатця. Наголошувалося на безпечній експлуатації електрообігрівачів та пічного опалення в закладах культури та бібліотеках. Зверталася увага й на правилах безпеки під час встановлення новорічної ялинки та заборону використання піротехнічних виробів у приміщеннях. Також було продемонстровано принцип приведення вогнегасника в дію на випадок пожежі.

Також цього дня й мукачівські рятувальники навчали населення с. Великі Лучки культурі безпечної життєдіяльності.

viber image 3.jpgIMG_0900.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У ДСНС України у Закарпатській області


   
Останні новини
15 Грудня17:42 Представники ДП “Мобільний рятувальний центр ДСНС України” взяли участь у заключному заході спільного україно-польського проекту
15 Грудня15:46 У львівському університеті ДСНС відбувся випуск магістрів
15 Грудня15:20 У Хмельницькій області відпрацьовували дії у разі виникнення надзвичайної ситуації на арсеналах та базах зберігання озброєння Збройних сил України
15 Грудня14:41 У Черкасах психологи ДСНС провели тренінг для студентів та волонтерів
15 Грудня14:22 Вінниця: пожежно-рятувальні підрозділи провели навчання на місцевому держпідприємстві (ВІДЕО)
15 Грудня13:50 Увага! Попередження про підйом рівнів води на річках України
15 Грудня13:48 Увага! Попередження про лавинну небезпеку
15 Грудня13:16 Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні
15 Грудня12:08 Чернівецька область: рятувальники навчали правил пожежної безпеки відвідувачів місцевого ринку
15 Грудня11:58 Полтавська область: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на нафтопереробному та автомобільному заводі
15 Грудня11:52 Одеська область: рятувальники провели профілактичний рейд у сільській місцевості
15 Грудня11:16 Рятувальники Святошинського та Деснянського району столиці провели навчання у декількох гіпермаркетах
15 Грудня09:35 Рятувальники продовжують відновлювати пошкоджене житло в Авдіївці
15 Грудня08:40 Увага! Попередження про туман у Києві
15 Грудня08:13 Привітання Голови ДСНС випускникам магістрам Львівського державного університету безпеки життєдіяльності
Останні новини