ГоловнаОстанні новини7 Грудня, 2017р.
 Версія для друку

Закарпатські рятувальники вчили людей безпеці життєдіяльності

Опубліковано: 07.12.2017, 16:06

У рамках Всеукраїнського рейду щодо попередження пожеж в житловиму секторі, який проводився в державі з ініціативи Державної служби України з надзвичайних ситуацій, закарпатські рятувальники також долучилися до цієї просвітницької акції.

Так, 6 грудня перечинські рятувальники навідалися із профілактичною акцією до громади села Дубриничі. Захід почався в приміщенні сільської ради, де працівники ДСНС поінформували депутатів сільської громади та керівників місцевих установ про стан з пожежами на території району та надали методичну допомогу в організації навчання населення правилам пожежної безпеки на робочому місці та за місцем проживання селян.

Далі здійснили подворовий обхід житлового сектора, де фахівці пожежної справи розповідали краянам як треба поводитися, щоб уникнути біди й навчали правильним діям на випадок виникнення пожежі. Рейдова група також акцентувала свою увагу на дворогосподарствах соціально незахищених верств населення: літні люди, немічні, хворі, одинокі громадяни та ті, що входять до так званої групи ризику, котрі, за певних обставин, опинилися за межею бідності й питання забезпечення пожежної безпеки власних помешкань у них стоять далеко не на першому місті.

Також жителям були роздані тематичні листівки: «Як не допустити виникнення пожежі впродовж опалювального періоду».

Проблема дитячого травматизму завжди актуальна. За правило, трагедії з неповнолітніми стаються тоді, коли через брак нагляду з боку дорослих діти залишаються наодинці. Не завжди хлопчики та дівчата знають або ж дотримуються правил особистої безпеки та вміють застосовувати їх на практиці. Тому рятувальники спільно з освітянами значну увагу приділяють підготовці молоді в питаннях безпечної життєдіяльності, адже лише спільними зусиллями можна досягти бажаних результатів. Так, в Дубриницькій ЗОШ І-ІІІ ст. начальник Перечинського РС УДСНС України у Закарпатській області Роман Петрик спільно з начальником відділу освіти, молоді та спорту Перечинської РДА Владиславом Цапиком провели відкритий урок для запобігання нещасним випадкам з дітьми та роз’яснили небезпеку дитячих пустощів з вогнем і при використанні піротехнічних виробів. А старшокласників навчили правильним діям під час пожежі.

Відповідну роз'яснювальну роботу щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті провели напередодні, 6 грудня, рятувальники Тячівського райвідділу ДСНС області з мешканцями с. Руське Поле. Також селянам вручались пам'ятки безпеки, в яких зазначені основні недоліки, що допускаються при монтажі та експлуатації електрообладнання й пічного опалення. Обов’язково наголошувалося на обережному поводженні з вогнем та недопущенні пожеж через дитячі пустощі.

А рятувальники Хустського гарнізону ДСНС області роз'яснювали вимоги правил пожежної безпеки за місцем проживання людей в с. Горінчево. У розмовах з селянами окремий акцент робився на тому, що в краї спостерігається тенденція до збільшення пожеж саме через власну необачність громадян. Рятувальники доводили до відома людей правила пожежної безпеки в побуті; особлива увага акцентувалася на порушенні правил користування пічним опалення та електоприладами; розповідали про випадки, коли вогонь забирав не лише нажиті статки громадян, а й їхні життя. Рейдова група провела відповідний профілактично-просвітницький лікнеп і у місцевій загальноосвітній школі, в дитячому садочку та сільській амбулаторії.

У смт Воловець рятувальники зініціювали бесіду-інструктаж з працівниками відділу культури, бібліотекарями та завідуючими будинків культури району, на тему: "Пожежна безпека на робочому місці та під час святкування новорічних свят", які скоро прийдуть до кожного закарпатця. Наголошувалося на безпечній експлуатації електрообігрівачів та пічного опалення в закладах культури та бібліотеках. Зверталася увага й на правилах безпеки під час встановлення новорічної ялинки та заборону використання піротехнічних виробів у приміщеннях. Також було продемонстровано принцип приведення вогнегасника в дію на випадок пожежі.

Також цього дня й мукачівські рятувальники навчали населення с. Великі Лучки культурі безпечної життєдіяльності.

viber image 3.jpgIMG_0900.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У ДСНС України у Закарпатській області


   
Останні новини
22 Березня18:45 м. Одеса: практичні психологи провели навчальний тренінг зі школярами щодо дій у надзвичайних ситуаціях
22 Березня17:16 У Вінниці групі піротехнічних робіт вручено новий спецавтомобіль (ВІДЕО)
22 Березня17:11 Житомирська область: в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» стартував XXІV Всеукраїнський Фестиваль Дружин юних пожежних
22 Березня17:07 На навчанні в Ужгороді ліквідовували умовний витік хлору
22 Березня17:04 На Полтавщині підбили підсумки комплексної перевірки стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення (ВІДЕО)
22 Березня17:00 Миколаїв: рятувальники навчали вихованців школи-інтернату правилам безпеки життєдіяльності
22 Березня16:48 Хмельницька область: рятувальники ліквідували умовну надзвичайну ситуацію на території електростанції
22 Березня16:45 Відбулися навчання з питань охорони праці посадових осіб Головного управління Донеччини
22 Березня16:42 Рятувальники Хмельниччини піклуються про безпечне святкування Великодня
22 Березня16:40 Кіровоградська область: рятувальники провели для школярів акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
22 Березня16:36 Чернігівська область: рятувальники здійснюють профілактичні рейди та інструктажі серед громадян приватного житлового сектору
22 Березня15:50 На Полтавщині підбили підсумки комплексної перевірки стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення
22 Березня15:17 Увага! Попередження про підйоми рівнів води на водоймах країни
22 Березня13:49 Черкаська область: напередодні весняних канікул рятувальники звернули увагу дітей на правила безпеки (ВІДЕО)
22 Березня13:45 Черкаська область: рятувальники проводять профілактичні бесіди
Останні новини