ГоловнаОстанні новини14 Вересня, 2017р.
 Версія для друку

Черкаські рятувальники готуються зустрічати брацлавських хасидів

Опубліковано: 14.09.2017, 12:22

З 17 по 27 вересня до Умані для святкування Іудейського Нового року Рош а-Шана прибудуть десятки тисяч паломників з усього світу.

Тож, аби забезпечити належний рівень безпеки громадян та захисту місць релігійного поклоніння хасидів, фахівці Управління ДСНС області проводять комплекс організаційних та практичних заходів спрямованих на попередження, або ж оперативне реагування на можливі надзвичайні події. Так, 13 вересня в Умані відбулися тактико-спеціальні навчання на культових спорудах меморіального комплексу Цадіка Нахмана.

Під час тренувань рятувальними підрозділами на території меморіального комплексу були відпрацьовані спеціальні завдання.Зокрема, за допомогою мотопомп рятувальники зведеного загону здійснили забір та перекачку води зі штучного водоймища та вивчили архітектурні особливості одного з найбільш важливих об‘єктів - Синагоги. Одним із найскладніших завдань, стало проведення розвідки, пошук та евакуація постраждалих внаслідок надзвичайної події безпосередньо з приміщення культової споруди.

В ході відпрацювань рятувальники також перевірили протипожежний стан об’єктів, внутрішнє та зовнішнє водопостачання, наявність та справність первинних засобів пожежогасіння, відповідність шляхів евакуації правилам безпеки.

Не менш важливим етапом підготовки особового складу зведеного загону стала і його психологічна підготовка. Тож, для більшої психологічної стійкості та толерантності по відношенню до прочан-хасидів, фахівці психологічної служби Управління, провели із рятувальниками спеціальні заняття та груповий тренінг.

Нагадаємо, що Новий рік за іудейським календарем хасиди усього світу зустрічатимуть в ніч з 20 на 21 вересня. Щорічні культові заходи з нагоди святкування днів Рош а-Шана проходитимуть на могилі цадика Нахмана та у приміщенні місцевої синагоги. За попередніми оцінками, цього року до районного центру Черкаської області очікується прибуття близько 40 тисяч прочан хасидів.

 

IMG_1464.JPGIMG_1488.JPG


У ДСНС України у Черкаській області


   
Останні новини
24 Вересня14:13 Миколаїв: рятувальники нагороджували учасників дитячого гумористичного журналу (ВІДЕО)
24 Вересня13:33 м. Одеса: психологи ДСНС навчали співробітників безконфліктному спілкуванню
24 Вересня13:08 Полтавська область: рятувальники роз’яснюють громадянам про небезпеку спалювання сухої рослинності та сміття
24 Вересня09:36 Рятувальники навчають підростаюче покоління правилам безпеки життєдіяльності
24 Вересня09:15 Увага! Попередження про пiдйоми рiвнiв води у річках
24 Вересня09:03 Фахівці ДСНС закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті
23 Вересня20:00 Рятувальники ДСНС України дбають про пожежну безпеку прочан під час святкування іудейського Нового року на Черкащині
23 Вересня17:53 Луцьк : фахівці ДСНС представили можливості пожежно-рятувальної служби та навчили громадян правил безпеки у рамках Наукового пікніку (ВІДЕО)
23 Вересня16:12 До Київського гарнізону завітали колеги з Канади
23 Вересня15:56 Житомирська область: під час святкування Дня міста Овруч рятувальники нагадували населенню правила безпечної поведінки
23 Вересня14:41 м. Хмельницький: до дня народження міста рятувальники провели акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» (ВІДЕО)
23 Вересня14:33 Донецька область: рятувальники Донеччини взяли участь у марафоні
23 Вересня14:27 м. Київ: рятувальники навчили школярів основам життєдіяльності
23 Вересня13:20 Київська область: на теренах області утворилося нове місто - "Місто Професій"
23 Вересня12:21 Миколаївська область: рятувальники аварійно-рятувального загону забезпечують супровід змагань з веслування академічного
Останні новини