ГоловнаОстанні новини14 Серпня, 2017р.
 Версія для друку

Служба порятунку навчає підростаюче покоління правилам безпеки життєдіяльності

Опубліковано: 14.08.2017, 07:40

Щодня фахівці Служби порятунку проводять для дітей різного віку цікаві заходи та бесіди з питань пожежної безпеки, а також влаштовують громадські акції “Запобігти! Врятувати! Допомогти!”. Адже навчання підростаючого покоління правилам безпеки життєдіяльності - є одним із пріоритетних завдань Служби порятунку. Під час літніх канікул рятувальники також запрошують малечу до пожежно-рятувальних частин на екскурсії та вирушають до пришкільних й оздоровчих таборів, щоб поспілкуватися з дітьми та педагогами про, так звані, “літні правила безпеки”.

Так, для того, щоб майбутнє покоління знало, як діяти в умовах надзвичайної ситуації, 10 серпня у селищі Маневичах Волинської області для вихованців місцевого дитячого табору рятувальники провели пізнавальну акцію «Живи безпечно!». Під час заходу дітлахи дізналися, що робити, коли в квартирі пожежа, чим гасити телевізор і про що важливо пам'ятати, коли йдеш в ліс чи купаєшся влітку.

Подібний захід відбувся також і на Черкащині, де 9 серпня співробітники Черкаського міськрайонного відділу Управління ДСНС в області провели для дітей громадську акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!». Перш за все, рятувальники ознайомили маленьких громадян зі специфікою роботи пожежно-рятувальної служби, а також розповіли про пожежі й інші надзвичайні ситуації, з якими мають справу фахівці Служби порятунку. Бійці ДСНС зосередили увагу присутніх також і на дотриманні правил поведінки при виявленні підозрілих і вибухонебезпечних предметів, правил поведінки під час перебування у лісових масивах та на водоймах влітку. Дітвора із захопленням спостерігала за тим, як співробітники ДСНС демонстрували засоби пожежогасіння та оснащення, за допомогою якого їм доводиться ліквідовувати різні надзвичайні ситуації. Для того, щоб маленькі громадяни не забували та дотримувалися правил безпеки життєдіяльності, фахівці ДСНС кожному подарували тематичну пам'ятку.

Цього ж тижня у Запорізькій області, в одному із оздоровчих таборів в смт Кирилівці, відбувся фестиваль-акція «Безпечне дитинство – запорука майбутнього», під час якого співробітники Служби порятунку провели з дітьми тематичні вікторини, естафети та конкурси на тему безпеки життєдіяльності.

Окрім того, що такі заходи є дуже цікавими для дітей, вони ще й надзвичайно пізнавальні, адже під час зустрічі з рятувальниками школярі та дошкільнята мають можливість дізнатися якнайбільше про правила безпеки від справжніх професіоналів.

Загалом, різноманітні просвітницькі акції відбулися цього тижня по всій території України.

Шановні батьки!

Під час канікул Державна служба України з надзвичайних ситуацій наголошує на важливості дотримання дітьми правил безпеки життєдіяльності у літній період. Якщо ви залишаєте дитину вдома саму, переконайтеся, що всі наявні в помешканні електроприлади знаходяться у справному стані, а сірники сховані у недоступному місці. Вирушаючи на відпочинок до водойми або на природу, слідкуйте за тим, щоб малеча не залишалась без нагляду.

Пам'ятайте, що безпека вашої дитини — це, перш за все, ваша особиста відповідальність!

s1.JPGs3.JPG

s5.JPGIMG_20170810_105626_4CS(1).jpg

Прес-служба ДСНС України


   
Останні новини
17 Серпня19:39 У Чернігові на міському пляжі «Золотий берег» рятувальники провели профілактично-роз'яснювальний захід (ВІДЕО)
17 Серпня19:32 Хмельницька область: рятувальники провели громадську акцію під назвою «Щасливий та безпечний відпочинок»
17 Серпня18:14 У Харкові відбулися тактико-спеціальні навчання щодо гарантування безпеки під час проведення футбольного матчу між збірними України та Туреччини
17 Серпня18:00 Рятувальники ДСНС отримали нове сучасне обладнання та комплекти захисного одягу від Уряду Німеччини
17 Серпня17:37 Сумська область: рятувальники проводять профілактичні рейди у лісах та біля водойм
17 Серпня17:27 Хмельницька область : проведено комплексне об’єктове тренування з цивільного захисту
17 Серпня17:06 м. Київ: рятувальники провели навчальну роботу із дітьми, які відпочивають в одному із оздоровчих таборів
17 Серпня17:01 Чернівецька область: рятувальники навчили людей правил безпеки під час літнього відпочинку
17 Серпня16:56 Хмельницька область: рятувальники навчали громадян безпечно відпочивати на ставках
17 Серпня16:53 Хмельницька область: вогнеборці відпрацювали дії при ліквідації умовної аварії на Хмельницькій атомній станції
17 Серпня16:50 М. Київ: рятувальники провели навчання для працівників одного із столичних медичних закладів
17 Серпня16:31 ДП “Мобільний рятувальний центр ДСНС України” провели навчання в столичному метрополітені
17 Серпня16:26 Тернопільська область: рятувальники долучились до проведення військових інструкторсько-методичних навчань керівного складу загонів територіальної оборони
17 Серпня16:23 Закарпатська область: рятувальники профілактували безпеку життя серед жителів Фанчикова
17 Серпня16:20 Луганська область: рятувальники закликали громадян не провокувати пожежі у лісі
Останні новини