ГоловнаОстанні новини14 Серпня, 2017р.
 Версія для друку

Служба порятунку навчає підростаюче покоління правилам безпеки життєдіяльності

Опубліковано: 14.08.2017, 07:40

Щодня фахівці Служби порятунку проводять для дітей різного віку цікаві заходи та бесіди з питань пожежної безпеки, а також влаштовують громадські акції “Запобігти! Врятувати! Допомогти!”. Адже навчання підростаючого покоління правилам безпеки життєдіяльності - є одним із пріоритетних завдань Служби порятунку. Під час літніх канікул рятувальники також запрошують малечу до пожежно-рятувальних частин на екскурсії та вирушають до пришкільних й оздоровчих таборів, щоб поспілкуватися з дітьми та педагогами про, так звані, “літні правила безпеки”.

Так, для того, щоб майбутнє покоління знало, як діяти в умовах надзвичайної ситуації, 10 серпня у селищі Маневичах Волинської області для вихованців місцевого дитячого табору рятувальники провели пізнавальну акцію «Живи безпечно!». Під час заходу дітлахи дізналися, що робити, коли в квартирі пожежа, чим гасити телевізор і про що важливо пам'ятати, коли йдеш в ліс чи купаєшся влітку.

Подібний захід відбувся також і на Черкащині, де 9 серпня співробітники Черкаського міськрайонного відділу Управління ДСНС в області провели для дітей громадську акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!». Перш за все, рятувальники ознайомили маленьких громадян зі специфікою роботи пожежно-рятувальної служби, а також розповіли про пожежі й інші надзвичайні ситуації, з якими мають справу фахівці Служби порятунку. Бійці ДСНС зосередили увагу присутніх також і на дотриманні правил поведінки при виявленні підозрілих і вибухонебезпечних предметів, правил поведінки під час перебування у лісових масивах та на водоймах влітку. Дітвора із захопленням спостерігала за тим, як співробітники ДСНС демонстрували засоби пожежогасіння та оснащення, за допомогою якого їм доводиться ліквідовувати різні надзвичайні ситуації. Для того, щоб маленькі громадяни не забували та дотримувалися правил безпеки життєдіяльності, фахівці ДСНС кожному подарували тематичну пам'ятку.

Цього ж тижня у Запорізькій області, в одному із оздоровчих таборів в смт Кирилівці, відбувся фестиваль-акція «Безпечне дитинство – запорука майбутнього», під час якого співробітники Служби порятунку провели з дітьми тематичні вікторини, естафети та конкурси на тему безпеки життєдіяльності.

Окрім того, що такі заходи є дуже цікавими для дітей, вони ще й надзвичайно пізнавальні, адже під час зустрічі з рятувальниками школярі та дошкільнята мають можливість дізнатися якнайбільше про правила безпеки від справжніх професіоналів.

Загалом, різноманітні просвітницькі акції відбулися цього тижня по всій території України.

Шановні батьки!

Під час канікул Державна служба України з надзвичайних ситуацій наголошує на важливості дотримання дітьми правил безпеки життєдіяльності у літній період. Якщо ви залишаєте дитину вдома саму, переконайтеся, що всі наявні в помешканні електроприлади знаходяться у справному стані, а сірники сховані у недоступному місці. Вирушаючи на відпочинок до водойми або на природу, слідкуйте за тим, щоб малеча не залишалась без нагляду.

Пам'ятайте, що безпека вашої дитини — це, перш за все, ваша особиста відповідальність!

s1.JPGs3.JPG

s5.JPGIMG_20170810_105626_4CS(1).jpg

Прес-служба ДСНС України


   
Останні новини
22 Березня18:45 м. Одеса: практичні психологи провели навчальний тренінг зі школярами щодо дій у надзвичайних ситуаціях
22 Березня17:16 У Вінниці групі піротехнічних робіт вручено новий спецавтомобіль (ВІДЕО)
22 Березня17:11 Житомирська область: в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» стартував XXІV Всеукраїнський Фестиваль Дружин юних пожежних
22 Березня17:07 На навчанні в Ужгороді ліквідовували умовний витік хлору
22 Березня17:04 На Полтавщині підбили підсумки комплексної перевірки стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення (ВІДЕО)
22 Березня17:00 Миколаїв: рятувальники навчали вихованців школи-інтернату правилам безпеки життєдіяльності
22 Березня16:48 Хмельницька область: рятувальники ліквідували умовну надзвичайну ситуацію на території електростанції
22 Березня16:45 Відбулися навчання з питань охорони праці посадових осіб Головного управління Донеччини
22 Березня16:42 Рятувальники Хмельниччини піклуються про безпечне святкування Великодня
22 Березня16:40 Кіровоградська область: рятувальники провели для школярів акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
22 Березня16:36 Чернігівська область: рятувальники здійснюють профілактичні рейди та інструктажі серед громадян приватного житлового сектору
22 Березня15:50 На Полтавщині підбили підсумки комплексної перевірки стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення
22 Березня15:17 Увага! Попередження про підйоми рівнів води на водоймах країни
22 Березня13:49 Черкаська область: напередодні весняних канікул рятувальники звернули увагу дітей на правила безпеки (ВІДЕО)
22 Березня13:45 Черкаська область: рятувальники проводять профілактичні бесіди
Останні новини