ГоловнаОстанні новини17 Липня, 2017р.
 Версія для друку

Одеська область: рятувальники спільно з органами влади здійснюють рейди на полях

Опубліковано: 17.07.2017, 17:26

17 липня робоча група у складі представників Подільської РДА, ДСНС, Національної поліції та ЗМІ здійснила рейд щодо контролю за протипожежним захистом об’єктів сільськогосподарського виробництва у період збирання врожаю ранніх зернових та забезпечення правопорядку щодо заборони спалювання пожнивних залишків (стерні) та сухої трави в Подільському районі по маршруту № І відповідно до графіку, затвердженого розпорядженням голови Подільської РДА № 310/17 від 12 липня 2017 року.

За результатами рейду робоча група встановила, що керівники сільськогосподарських підприємств, особливо СТОВ «Куяльник», ТОВ «Інсахарпром» та ТОВ «Новоселівське», ігнорують виконання вимог пожежної безпеки, а також заходів, запропонованих їм для виконання листом голови Подільської РДА №01-30/2878К від 11 липня 2017 року, а саме:

- біля хлібних масивів не встановлені знаки або попереджувальні таблички про заборону паління, застосування відкритого вогню, проходу через хлібні масиви;

- хлібні поля в місцях прилягання їх до лісових масивів, автомобільних шляхів та залізниць не мають обкоси (із прибиранням скошеного) та не оборані смугою не менше 4 м завширшки;

- у період воскової стиглості збіжжя перед косовицею хлібні масиви не розбиті на ділянки площею не більш 50 га. Між ділянками не зроблені прокоси не менше 8 м завширшки. Посередині прокосів не зроблена проорана смуга не менше 4 м завширшки. Також, не організована цілодобова охорона полів.

За результатами проведення рейду робочою групою складені комісійні акти, проведені додаткові інструктажі біля хлібних масивів під час збирання врожаю ранніх зернових з розповсюдженням листівок, наголошено на заборону спалювання сухої трави та післязбиральних залишків, проінформовано місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, засоби масової інформації про недоліки у забезпеченні протипожежного захисту врожаю з наданням пропозицій щодо їх усунення.

Служба порятунку «101» закликає громадян дотримуватися правил пожежної безпеки під час перебування у лісах, біля хлібних масивів, на відкритих територіях та не провокувати виникнення пожеж в екосистемах!

IMG_20170714_150903_новый размер.jpg

 

ГУ ДСНС України в Одеській області


   
Останні новини
21 Вересня17:52 м. Київ: рятувальники провели навчання з ліквідації наслідків аварії на хімічно небезпечному об’єкті
21 Вересня17:44 Запорізська область: рятувальники в інтерактивній формі нагадали учням школи-інтернату правила безпеки
21 Вересня17:35 Вінницька область: особовому складу рятувальників вручили апарати захисту органів дихання
21 Вересня16:46 Хмельницька область: рятувальники провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
21 Вересня16:22 Житомирська область: осінньо-зимовий період завжди під контролем
21 Вересня16:02 Донецька область: рятувальники провели зі школярами лекцію з правил безпеки
21 Вересня15:37 Закарпатська область: профілактика пожеж у житловому секторі триває
21 Вересня14:47 Миколаївська область: рятувальники поспілкувалися із дошкільнятами про вибухонебезпечні та підозрілі предмети
21 Вересня14:21 Увага! Попередження про грози та сильні дощ та шквалиі в Україні
21 Вересня12:53 У Черкасах рятувальники ознайомили ізраїльського координатора медицини з матеріально-технічним оснащенням підрозділів ДСНС
21 Вересня12:51 Увага! Попередження про пiдйоми рiвнiв води у річках Закарпаття
21 Вересня12:48 Хмельницька область: рятувальники розповіли дошкільнятам як діяти у надзвичайній ситуації
21 Вересня12:41 Житомирська область: питання безпечного проживання в пріоритеті
21 Вересня12:31 Житомирська область: одразу у трьох районах області рятувальники провели громадську Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
21 Вересня11:50 На Миколаївщині рятувальники провели тренування з гасіння пожежі у навчальному закладі
Останні новини