ГоловнаОстанні новини26 Січня, 2017р.
 Версія для друку

Дніпропетровська область: відбулось засідання робочої групи зі створення муніципальної пожежної охорони

Опубліковано: 26.01.2017, 15:18

 25 січня у Дніпропетровській міській раді відбулось засідання робочої групи із запуску пілотної групи добровольців-вогнеборців в місті Дніпро. Участь у засіданні взяли заступник міністра внутрішніх справ Анастасія Дєєва, директор Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Михайло Маюров, заступник міського голови Яніка Мерило, представники ГУ ДСНС області та інші фахівці.

Як зауважила Анастасія Дєєва, вже навесні у Дніпрі розпочнуться тренінги з підготовки добровольців до неризикової діяльності – надання допомоги постраждалим (в тому числі і першої домедичної) та проведення профілактичної роботи. На 2017 рік закладено кошти в бюджет для будування та обладнання  в місті Дніпро трьох нових пожежних депо. Вже представлені макети та конструктивні розрахунки для їх будування.

Також було відзначено роботу зі створення мобільного додатку для пожежних-добровольців від команди розробників із #1991Dnipro, яка допоможе інформувати добровольців про виникнення надзвичайних ситуацій в місті.

Нагадаємо, що у кінці грудня, була проведена зустріч керівництва Головного управління з командою програмістів Яніки Мерило, які запропонували добровільно інтегрувати інноваційний програмний проект для підвищення взаємодії рятувальної служби з волонтерами.

Програмний проект висуває перший в Україні некомерційний інкубатор 1991 (www.1991.vc), який допомагає перетворити відкриті державні дані на реальні стартапи для надання сервісів українським громадянам, підприємствам та державним органам.

За пропозицією ІТ-фахівців, мобільний додаток буде створений для взаємодії волонтерів з пожежно-рятувальними підрозділами міста Дніпро. У разі виникнення необхідності під час ліквідації пожеж та інших надзвичайних подій Служба порятунку 112 за допомогою вебпорталу буде направляти повідомлення для збору волонтерів, які зареєстровані у загальній базі. Також, волонтерам на мобільні телефони буде передаватися додаткова інформація про події та надаватимуться навігаційні маршрути для оперативного прибуття.

DSC_0840.JPGDSC_0834.JPGDSC_0848.JPGDSC_0510.JPG

 

 

ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області


   
Останні новини
16 Жовтня15:59 Між Ужгородським та Берегівським районами в полі загорівся трактор
16 Жовтня15:40 Черкаська область: на Черкащині розпочато перевірку стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення
16 Жовтня15:27 Рятувальники Кіровоградщини порадили громадянам бути вкрай відповідальними у побуті, щоб не допустити пожеж
16 Жовтня15:19 Рятувальники Закарпаття закликають не палити сухостій та опале листя
16 Жовтня15:17 Донецька область: рятувальники провели для школярів екскурсію пожежною частиною
16 Жовтня15:14 Хмельниччина: під час екскурсії пожежною частиною дошкільнята знайомились із професією рятувальника
16 Жовтня15:09 Черкаська область: рятувальники нагадали селянам правила безпеки в побуті (ВІДЕО)
16 Жовтня14:59 В Солом’янському районі столиці пройшли навчання на одному із підприємств
16 Жовтня14:58 Рятувальники Донеччини нагадали громадянам правила мінної безпеки
16 Жовтня14:52 Луганська область: рятувальники провели навчання з порятунку людей на воді
16 Жовтня14:47 Запорізькі рятувальники завітали до маленьких вихованців дитячого садочку «Оленка»
16 Жовтня12:49 На Волині під час Акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» учні гімназії випробували себе у ролі вогнеборців
16 Жовтня12:47 Львівська область: рятувальники запросили до себе в гості місцеву молодь
16 Жовтня12:43 Увага! Попередження про пожежну небезпеку на території України
16 Жовтня12:16 На Волині рятувальники інструктували мешканців приватного житлового сектору з питань пожежної безпеки у побуті
Останні новини