ГоловнаОстанні новини26 Січня, 2017р.
 Версія для друку

Дніпропетровська область: відбулось засідання робочої групи зі створення муніципальної пожежної охорони

Опубліковано: 26.01.2017, 15:18

 25 січня у Дніпропетровській міській раді відбулось засідання робочої групи із запуску пілотної групи добровольців-вогнеборців в місті Дніпро. Участь у засіданні взяли заступник міністра внутрішніх справ Анастасія Дєєва, директор Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Михайло Маюров, заступник міського голови Яніка Мерило, представники ГУ ДСНС області та інші фахівці.

Як зауважила Анастасія Дєєва, вже навесні у Дніпрі розпочнуться тренінги з підготовки добровольців до неризикової діяльності – надання допомоги постраждалим (в тому числі і першої домедичної) та проведення профілактичної роботи. На 2017 рік закладено кошти в бюджет для будування та обладнання  в місті Дніпро трьох нових пожежних депо. Вже представлені макети та конструктивні розрахунки для їх будування.

Також було відзначено роботу зі створення мобільного додатку для пожежних-добровольців від команди розробників із #1991Dnipro, яка допоможе інформувати добровольців про виникнення надзвичайних ситуацій в місті.

Нагадаємо, що у кінці грудня, була проведена зустріч керівництва Головного управління з командою програмістів Яніки Мерило, які запропонували добровільно інтегрувати інноваційний програмний проект для підвищення взаємодії рятувальної служби з волонтерами.

Програмний проект висуває перший в Україні некомерційний інкубатор 1991 (www.1991.vc), який допомагає перетворити відкриті державні дані на реальні стартапи для надання сервісів українським громадянам, підприємствам та державним органам.

За пропозицією ІТ-фахівців, мобільний додаток буде створений для взаємодії волонтерів з пожежно-рятувальними підрозділами міста Дніпро. У разі виникнення необхідності під час ліквідації пожеж та інших надзвичайних подій Служба порятунку 112 за допомогою вебпорталу буде направляти повідомлення для збору волонтерів, які зареєстровані у загальній базі. Також, волонтерам на мобільні телефони буде передаватися додаткова інформація про події та надаватимуться навігаційні маршрути для оперативного прибуття.

DSC_0840.JPGDSC_0834.JPGDSC_0848.JPGDSC_0510.JPG

 

 

ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області


   
Останні новини
15 Січня18:02 Одеська область: рятувальники нагадали громадянам правила безпеки в зимовий період
15 Січня18:01 Хмельницька область: рятувальники закликали містян бути вкрай обережними з вогнем у побуті
15 Січня18:00 Хмельницька область: рятувальники нагадали краянам правила поведінки на кризі
15 Січня17:59 Виноградівський район: старшокласників вчили правилам безпеки та розповідали, де можна здобути фах рятувальника
15 Січня17:58 Сумська область: рятувальники провели профілактичні заходи в житловому секторі
15 Січня17:57 Чернівці: рятувальники розповіли школярам про небезпеку тонкої криги
15 Січня17:55 Черкаська область:  черкаські рятувальники завітали на виховну годину до дитсадка «Лісова казка» села Мошни
15 Січня17:53 Напередодні Водохреща рятувальники вдосконалюють навички порятунку людей на льоду
15 Січня17:52 Вінницька область: рятувальники здійснили чергове пожежно-профілактичне відпрацювання у сільській місцевості
15 Січня17:45 Дніпро: рятувальники розповіли, як запобігти пожежам у побуті
15 Січня13:23 Вінницькі рятувальники провели показові навчання на р. Південний Буг (ВІДЕО)
15 Січня10:22 Увага! Попередження про лавинну небезпеку
15 Січня09:44 Напередодні Водохреща рятувальники нагадають громадянам про небезпеку замерзлих водойм
15 Січня09:19 Черкаська область: У Золотоноші співробітники ДСНС нагадали рибалкам правила безпеки на льоду
15 Січня08:26 Полтавська область: рятувальники нагадують рибалкам про небезпеки під час перебування на льоду
Останні новини