ГоловнаОстанні новини26 Січня, 2017р.
 Версія для друку

Дніпропетровська область: відбулось засідання робочої групи зі створення муніципальної пожежної охорони

Опубліковано: 26.01.2017, 15:18

 25 січня у Дніпропетровській міській раді відбулось засідання робочої групи із запуску пілотної групи добровольців-вогнеборців в місті Дніпро. Участь у засіданні взяли заступник міністра внутрішніх справ Анастасія Дєєва, директор Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Михайло Маюров, заступник міського голови Яніка Мерило, представники ГУ ДСНС області та інші фахівці.

Як зауважила Анастасія Дєєва, вже навесні у Дніпрі розпочнуться тренінги з підготовки добровольців до неризикової діяльності – надання допомоги постраждалим (в тому числі і першої домедичної) та проведення профілактичної роботи. На 2017 рік закладено кошти в бюджет для будування та обладнання  в місті Дніпро трьох нових пожежних депо. Вже представлені макети та конструктивні розрахунки для їх будування.

Також було відзначено роботу зі створення мобільного додатку для пожежних-добровольців від команди розробників із #1991Dnipro, яка допоможе інформувати добровольців про виникнення надзвичайних ситуацій в місті.

Нагадаємо, що у кінці грудня, була проведена зустріч керівництва Головного управління з командою програмістів Яніки Мерило, які запропонували добровільно інтегрувати інноваційний програмний проект для підвищення взаємодії рятувальної служби з волонтерами.

Програмний проект висуває перший в Україні некомерційний інкубатор 1991 (www.1991.vc), який допомагає перетворити відкриті державні дані на реальні стартапи для надання сервісів українським громадянам, підприємствам та державним органам.

За пропозицією ІТ-фахівців, мобільний додаток буде створений для взаємодії волонтерів з пожежно-рятувальними підрозділами міста Дніпро. У разі виникнення необхідності під час ліквідації пожеж та інших надзвичайних подій Служба порятунку 112 за допомогою вебпорталу буде направляти повідомлення для збору волонтерів, які зареєстровані у загальній базі. Також, волонтерам на мобільні телефони буде передаватися додаткова інформація про події та надаватимуться навігаційні маршрути для оперативного прибуття.

DSC_0840.JPGDSC_0834.JPGDSC_0848.JPGDSC_0510.JPG

 

 

ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області


   
Останні новини
21 Травня17:10 Рятувальники Закарпаття зустрілися з польськими колегами та обговорили питання покращення системи порятунку на дорогах і кризового управління в області
21 Травня16:55 На Волині у Луцьку школярі завітали на екскурсію до пожежно-рятувального підрозділу
21 Травня16:41 Черкаська область: на екскурсію до вогнеборців завітали першачки
21 Травня16:33 До Київського гарнізону завітала делегація з Федеративної Республіки Бразилія
21 Травня16:17 Черкаська область: кам`янські рятувальники провели протипожежні інструктажі з керівниками оздоровчих таборів
21 Травня15:51 Рятувальники та лісники Закарпаття проводять спільні навчання та тренування
21 Травня15:50 Полтавська область: рятувальники продовжують навчати населення основним правилам пожежної безпеки
21 Травня15:41 Донецька область: рятувальники провели інструктажі з вихователями пришкільних таборів
21 Травня15:18 Кіровоградська область: рятувальники провели роз’яснювальну роботу щодо попередження пожеж у побуті
21 Травня13:54 Донецька область: напередодні святкування Святої Трійці рятувальники проводять профілактичну роботу у культових спорудах
21 Травня13:52 Голова ДСНС Микола Чечоткін зустрівся із делегацією Федеративної Республіки Бразилія
21 Травня12:56 Представник харківського університету ДСНС взяв участь у навчальних курсах в рамках гранту НАТО, що відбулися у Марокко
21 Травня12:30 Херсонська область: роз’яснювальна робота серед населення проводиться і у вихідні дні
21 Травня12:20 Хмельницька область: діти завітали на екскурсію до вогнеборців
21 Травня12:20 Донецька область: рятувальники проінструктували громадян щодо правил безпечної поведінки на воді
Останні новини