ГоловнаОстанні новини4 Листопада, 2016р.
 Версія для друку

Сумські рятувальники ознайомилися з основними напрямками реформування системи ДСНС

Опубліковано: 04.11.2016, 09:00

3 листопада в Управлінні ДСНС у Сумській області відбулась робоча зустріч Голови ДСНС України Миколи Чечоткіна з особовим складом Управління та його структурних підрозділів.

Під час зустрічі Голова Служби ознайомив присутніх з основними аспектами реформування системи ДСНС. Зокрема, він зазначив, що запроваджуватиметься новий підхід в системі державного нагляду та контролю в сфері пожежної та техногенної безпеки. Крім того, децентралізація влади на місцях передбачає створення в територіальних громадах місцевих пожежних команд та добровільних пожежних формувань. Це підвищить ефективність реагування на пожежі, інші надзвичайні події та ситуації.

Важливим напрямком є покращення соціальних стандартів рятувальників та матеріально-технічного забезпечення підрозділів Служби. Спільно з керівництвом МВС ми докладаємо максимум зусиль щодо підвищення грошового забезпечення особового складу та оновлення пожежно-рятувального обладнання”, - зазначив Голова ДСНС України.

Микола Чечоткін зауважив, що в рамках технічного переоснащення Служби сумський гарнізон вже до лютого наступного року отримає, мінімум, чотири одиниці сучасної пожежної техніки.

Голова ДСНС подякував сумським рятувальникам за високий професіоналізм, мужність, сумлінне виконання службових обов’язків та вручив вогнеборцям відомчі нагороди. Зокрема, нагрудний знак «За відвагу в надзвичайній ситуації» отримав старший прапорщик служби цивільного захисту Роман Сінельников. Також працівники Управління отримали почесні грамоти, грамоти та подяки. Крім того, рятувальнику Сергію Павлуну було достроково присвоєне чергове спеціальне звання – старшого лейтенанта служби цивільного захисту. А іменний годинник від Голови Державної служби з надзвичайних ситуацій отримав прапорщик служби цивільного захисту Артем Дараган.

_DSC0025.jpg_DSC0018.jpg_DSC0106.jpg_DSC0076.jpg_DSC0050.jpg_DSC0131.jpg

У ДСНС України у Сумській області

 


   
Останні новини
19 Жовтня17:16 Одеська область: рятувальники нагадали студентам правила безпеки життєдіяльності
19 Жовтня16:43 Львівська область: рятувальники вивчали способи гасіння пожеж і рятування людей у Львівському театрі ляльок
19 Жовтня16:32 Житомирська область: одразу у трьох районах області рятувальники провели громадську Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
19 Жовтня15:59 У Кропивницькому завершився обласний етап змагань кращих ланок газодимозахисної служби
19 Жовтня15:58 Хмельниччина: рятувальники навчали дошкільнят безпечній поведінці
19 Жовтня15:55 Київська область: рятувальники завітали в гості до школярів
19 Жовтня15:38 Рятувальники Донеччини взяли участь у Ярмарку професій
19 Жовтня15:37 Рятувальники та соціальні працівники нагадали громадянам правила пожежної безпеки в опалювальний період
19 Жовтня15:32 Рівненські рятувальники здали кров для онкохворих дітей, що перебувають на лікуванні у відділенні онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні
19 Жовтня15:28 До пожежно-рятувальних підрозділів Миколаївщини на екскурсії завітали дітлахи
19 Жовтня15:27 Чернівці: працівники Служби порятунку провели інструктаж із підприємцями
19 Жовтня15:25 Рятувальники нагадали мешканцям приватного сектора Кіровоградщини правила безпеки восени
19 Жовтня15:24 Миколаївські рятувальники спілкувалися із старшокласниками про правила пожежної безпеки
19 Жовтня15:20 Миколаївська область: нагадали сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах, правила пожежної безпеки в житлі
19 Жовтня15:19 Хмельниччина: рятувальники ліквідували умовну надзвичайну ситуацію на небезпечному підприємстві
Останні новини