ГоловнаОстанні новини4 Листопада, 2016р.
 Версія для друку

Сумські рятувальники ознайомилися з основними напрямками реформування системи ДСНС

Опубліковано: 04.11.2016, 09:00

3 листопада в Управлінні ДСНС у Сумській області відбулась робоча зустріч Голови ДСНС України Миколи Чечоткіна з особовим складом Управління та його структурних підрозділів.

Під час зустрічі Голова Служби ознайомив присутніх з основними аспектами реформування системи ДСНС. Зокрема, він зазначив, що запроваджуватиметься новий підхід в системі державного нагляду та контролю в сфері пожежної та техногенної безпеки. Крім того, децентралізація влади на місцях передбачає створення в територіальних громадах місцевих пожежних команд та добровільних пожежних формувань. Це підвищить ефективність реагування на пожежі, інші надзвичайні події та ситуації.

Важливим напрямком є покращення соціальних стандартів рятувальників та матеріально-технічного забезпечення підрозділів Служби. Спільно з керівництвом МВС ми докладаємо максимум зусиль щодо підвищення грошового забезпечення особового складу та оновлення пожежно-рятувального обладнання”, - зазначив Голова ДСНС України.

Микола Чечоткін зауважив, що в рамках технічного переоснащення Служби сумський гарнізон вже до лютого наступного року отримає, мінімум, чотири одиниці сучасної пожежної техніки.

Голова ДСНС подякував сумським рятувальникам за високий професіоналізм, мужність, сумлінне виконання службових обов’язків та вручив вогнеборцям відомчі нагороди. Зокрема, нагрудний знак «За відвагу в надзвичайній ситуації» отримав старший прапорщик служби цивільного захисту Роман Сінельников. Також працівники Управління отримали почесні грамоти, грамоти та подяки. Крім того, рятувальнику Сергію Павлуну було достроково присвоєне чергове спеціальне звання – старшого лейтенанта служби цивільного захисту. А іменний годинник від Голови Державної служби з надзвичайних ситуацій отримав прапорщик служби цивільного захисту Артем Дараган.

_DSC0025.jpg_DSC0018.jpg_DSC0106.jpg_DSC0076.jpg_DSC0050.jpg_DSC0131.jpg

У ДСНС України у Сумській області

 


   
Останні новини
26 Квітня14:11 м. Вінниця: рятувальники провели навчання в ТЦ «Епіцентр» (ВІДЕО)
26 Квітня14:09 Чернігівська область: рятувальники проводять профілактично-роз’яснювальні заходи серед громадян приватного житлового сектору
26 Квітня13:56 Полтавські рятувальники взяли участь у проведенні Дня цивільного захисту в навчальних закладах
26 Квітня13:51 м. Чернігів: рятувальники вшанували вогнеборців-ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
26 Квітня13:11 м. Кропивницький: рятувальники провели для вихованців дитячого садка пізнавальну акцію
26 Квітня12:58 Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації на водоймах країни
26 Квітня12:49 м. Кропивницький: в ефірі телепрограми «Ранкова кава» пенсіонер служби цивільного захисту, ліквідатор аварії на ЧАЕС Андрій Фоменко ділився спогадами
26 Квітня12:43 м. Кропивницький: рятувальники вшанували пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи
26 Квітня12:13 м. Кривий Ріг: рятувальники прийняли участь у показових заняттях до Дня цивільного захисту
26 Квітня11:55 Волинська область: відбувся брифінг з питань дотримання громадянами заходів безпеки під час травневих свят
26 Квітня11:16 Одеська область: рятувальники провели показові навчання  на базі морського коледжу Чорноморська
26 Квітня11:15 Увага! Попередження про пориви вітру у Києві
26 Квітня10:52 Рятувальники Мобільного рятувального центру провели навчання в столичому метро
26 Квітня10:49 У Тернополі відбулося урочисте відкриття Чемпіонату ДСНС України з поліатлону
26 Квітня10:35 Представниця ДСНС взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції "Реалізація гендерної політики на сучасному етапі розвитку суспільства: стан, проблеми, перспективи"
Останні новини